Celý svět zasáhla vlna bláznivých videí, ve kterých lidé „tančí“ neuvěřitelným způsobem – jestli se to tak dá nazvat. Pronikni s námi do tajů Harlem Shaku a zkoukni ty nejlepší kousky.

avatar

Markéta Gajdošová
Blázen do herectví, žurnalistiky, moderování a studentka v jedné osobě.

Co je vlastně Harlem Shake?

Hlavním cílem Harlem Shaku je ztrapnit se a u toho se skvěle pobavit – takhle by ho popsali asi všichni lidé, kteří mají natáčení za sebou. Ve své podstatě jde ve videu o to, že jeden člověk bláznivě „tancuje“, zatímco ostatní v okolí si ho vůbec nevšímají. Pak nastane střih a v maskách, které by měly být co nejoriginálnější, začnou „tancovat“ všichni. Kdo by řekl, že taková blbost začne být jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších zábav na nejrůznějších serverech…?

Harlem Shake
„Do the Harlem Shake…“ Co k tomu dodat?

Oficiální hudba Harlem Shaku

Pokud jsi milovnicí jednoduchých textů, překlad originální hudby Harlem Shake tě vážně potěší! Jediná slova, která se pořád opakují, jsou „Dělejme s teroristy Harlem Shake,…, Harlem Shake,…, S teroristy…“. Pokud máš problém se zapamatováním textů, tohle je světlo na konci tunelu!

Harlem Shake má své příznivce i u nás!

Kdo jiný by se měl blýsknout se skvělým Harlem Shakem než populární Viral Brothers? Jejich verze se odehrává před kostelem, ale pro křesťany natočená teda rozhodně nebyla :-) . Pozadu nejsou ani finalisté Superstar, kteří ve své vile vytvořili perfektní kousek.


Viral Brothers patří mezi špičkové baviče na internetu, takže nemohli vynechat ani Harlem Shake.


Finalisté Superstar jsou až do posledního přenosu zavřeni ve vile, kde mohou diváci sledovat jejich chování a vzájemné vztahy a kde také natočili tohle video. Dokonalý Harlem Shake za jedničku!

Desítky milionů zhlédnutí! Proč ne?

Ano, i tolik mají nesledovanější Harlem Shake na celosvětových serverech. Zkoukni několik nejlepších kousků, které asi jen těžko někdo porazí!


Prostředí není ničím zajímavé; normální pokoj. Ale to, co se odehrává ve druhé polovině videa, stojí za zhlédnutí!


Téhle firmě asi smysl pro humor opravdu nechybí! Pokud máš přísného šéfa, k tomuhle kousku ho opravdu nepřemlouvej… :-)


Když už jsme u toho bláznivého prostředí… Dokud neuvidíš, neuvěříš, že Harlem Shake jde zatancovat i ve vodě!

Je libo posilovna, nebo vojáci v zástupu?

Čím bláznivější prostředí a převleky, tím lépe. Takovým heslem se asi řídili tvůrci nejkurióznějších Harlem Shaků na světě. Podívej se na ty nejlepší výtvory a sama posuď, jaký je vůbec smysl této zábavy. Budu ráda, když se se svým názorem podělíš v komentářích! :-)


Toto video má přes 76 000 000 zhlédnutí. Jak je vidět, své příznivce si najde jakýkoliv bláznivý výtvor…


Harlem Shake v posilovně? Proč ne! Nudit se rozhodně nebudeš… :-)

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář