Sháníte na poslední chvíli dárek pro Vašeho manžela a ráda byste přitom byla originální?

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Vánoční dárek pro Vašeho manžela

Inspirujte se nabídkou Firmy na zážitky, kterou najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/flyboarding, a věnujte Vašemu drahému dárek, na který bude velmi rád vzpomínat ještě několik let po letošních Vánocích.

U firmy na zážitky, jak už napovídá sám název této společnosti, můžete členům Vaší rodiny i kamarádům pořídit zejména dárky, které jím přinesou nějaký zážitek. V nabídkovém katalogu najdete, jak spoustu typů na adrenalinové dárky, tak zážitkové pobyty a gurmánské zážitky. Pokud si Váš partner rád užívá adrenalinové chvíle, pak ho můžete letos pod stromečkem potěšit poukázkou na flyboarding. Pod tímto anglickým názvem se skrývá adrenalinová novinka, která se může stát jedinečným dárkem zejména pro milovníky létání a vodních sportů.

Při tomto sportu nepotřebuje nijak složité instrukce, neboť vše ovládáte na základě Vaší intuice. Při flyboardingu se můžete proletět až deset metrů na hladinu a dokonce i pod ni. V České republice je flyboarding založen na použití vodních trysek, které si připevníte na nohy. Vodní trysky Vám umožní spoléhat se při tomto sportu a stabilitu a akceleraci. Celý tento neopakovatelný zážitek trvá přibližně hodinu. Díky dárkům pro muže od společnosti Firma na zážitky získáte u Vašeho manžela zasloužený obdiv.

Hledáte-li spíše dárek, jehož součástí budou chvíle strávené ve dvou, pak se můžete inspirovat některým z gurmánských zážitků. Večeře s odpočinkem v pivní lázni se může stát chvílí, kdy si najdete čas vzájemně pouze na sebe. Pivní lázeň dopřeje zaslouženou regeneraci pro Vaši pokožku i funkci organismu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář