Vánoce jsou za rohem a už je skoro čas začít s vymýšlením vánočních dárečků. Chceš svého kluka potěšit něčím extra? Nechceš skončit u kosmetického balíčku, ale ráda bys ho překvapila dárkem, ze kterého by měl upřímnou radost?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Vánoční dárek pro tvého kluka: Máme super tipy!

Dárky pro muže: Noční můra všech žen?

Při vybírání vánočních dárků ženy většinou narazí na stejný problém – jaký dárek by se líbil mému muži/příteli/bratrovi? Chtějí ho potěšit něčím zvláštním, ale málokdy se jim opravdu povede trefit se do vkusu. Pokud k nim patříš také, potěší tě, že naštěstí existují online galerie vánočních dárků, kde stačí zadat pár informací o muži, kterého chceš obdarovat, a objeví se tipy na vánoční dárky pro něj na míru.

Tip: Nápady na vánoční dárky nejen pro muže najdeš na www.vanocni-darky.cz!

Daruj zážitky

Lidé, kteří investují do zážitků, jsou šťastnější než lidé, kteří investují do zboží. To je prokázaný fakt. Nyní jen zbývá vymyslet, jaký zážitek by tvého kluka opravdu potěšil. Pokud je to dobrodruh, který miluje nové zkušenosti, pak mu určitě udělá radost nějaký zážitkový dárek. Třeba skok s padákem. Pokud se raději drží při zemi, zkus vsadit na pobytovou poukázku – samozřejmě pro dva!

Daruj něco osobního

Nemůžeš si dovolit za dárek pro něj příliš utratit, ale i tak chceš dát svému příteli vánočním dárečkem najevo, že ti na něm opravdu záleží? Vsaď na vlastnoručně vyrobený dárek. Je jedno, jestli mu upleteš šálu, vyrobíš fotoalbum nebo třeba uplácáš hrneček. Hlavní je, že dárek vyrobíš sama. Ať už se ti hotové dílo podaří dle tvých představ, nebo ne, bude mít radost už jen z toho, že ti stojí za samotnou námahu. A to je přeci hlavní, ne?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář