Vánoce, Vánoce, přicházejí… A s nimi také prázdniny a volno, které můžeš naplnit skvělými akcemi, které se konají po celé republice. Chceš na vánoční svátky zapařit? Tak čti dál!

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Republika zapíjí svátky vánoční

Po celé České republice se konají všemožné akce a párty a ty na nich určitě nesmíš chybět. Vánoce v kruhu rodinném a mísou cukroví před přeplácaným stromečkem u Tří oříšků pro Popelku jsou sice taky fajn, ale někdy je prostě potřeba pořádně všechno oslavit. A proto i ty by ses měla porozhlédnout po nějaké té akci, která by se konala nedaleko tvého bydliště.

Konec světa se nekonal

Včera se konala hromada akcí spojených s předpovídaným koncem světa. Vtipnější jsou akce konané dnes, tedy 22. prosince. Názvy jako První párty po konci světa nebo Mayové se spletli garantují dobrou show! Obě akce jsou v Praze 1. Takže ať už jsi z neúspěšného konce světa smutná, nebo ne, určitě bys to měla jít někam zapít.

Vánoční čas v trochu jiném duchu

Vánoce jsou z dveřmi a párty s nimi spojenými je velké množství. Já ti přináším stručný popis několika z těch největších.

Brno

Skvělá Christmas párty se odehraje v Brně v Abajo – domu Pánů z Lipé. Tuhle pařbu si užijí hlavně dámy, protože tématika mluví sama za sebe. Půjde zde o pánský striptýz! Ani pánové se však nemusí obávat toho, že by celý večer koukali nějakému cizímu klukovi na bimbase. Bude tu i spousta holek.

Velká Christmas párty se odehraje v Brně.
Velká Christmas párty se odehraje v Brně.

Praha

Akce s názvem Christmas Saturday, která se odehraje 22. prosince. láká hlavně na volný vstup. Skvělou věcí pak určitě je i místo konání – konkrétně v klubu PHENOMEN. Roztáčet to tam bude DJ Marrtin.

Ještě před poslední adventní nedělí se můžeš pořádně vyřádit!
Ještě před poslední adventní nedělí se můžeš pořádně vyřádit!

Česká Lípa

Pokud by ses snad opravdu nudila na Štědrý večer, tak věz, že hned po rozbalení dárečků můžeš mazat do klubu Luxor v České Lípě. Bavit tě budou DJ Mike Shiky a DJ Lukas.

Oslav Štědrý večer pořádnou pařbou!
Oslav Štědrý večer pořádnou pařbou!

Pardubice

Velká Christmas párty, která se koná 25. 12., ti umožňuje blýsknout se v nových hadřících, které ti přinesl Ježíšek. Ovšem jestli jich bude vůbec potřeba, protože tahle veselice, která se odehraje na výstavišti ABC, je spjatá s erotikou. Mimo jiné se připrav na nával skvělých jmen, která tě budou bavit za DJským pultem.

Ani v Pardubicích se nebudeš nudit.
Ani v Pardubicích se nebudeš nudit.

Ostrava

Tímto oznamuji, že 25.12 se v Ostravě v klubu Fabric bude konat velká párty, na které se můžeš pochlubit novými šatičkami od Ježíška.

Fabric a Vánoce.
Fabric a Vánoce.

Přeji krásné vánoční svátky a pařbu, na které se můžeš vyřádit!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář