Známá upírská série Vampýrská akademie do autorky Richelle Mead se také konečně dočká svého filmového zpracování. Snad bude film úspěšný stejně jako knižní předloha.

avatar

Zuzana Malá
Ztřeštěná, radostná, protivná, tvořivá, často náladová, pisálek a knihomol.

Info

Všechno už to pomalu začíná. Herci se připravují ke svým rolím, a jelikož se ve Vampýrské akademii hodně zápasí a bojuje, holt si hlavní postavy musí vytvořit i nějakou tu fyzičku a tak se začíná od toho nejmenšího. Nejdříve musí každý nabrat trochu svalové hmoty a zkušenosti z boje a potom se přejde k natáčení. Film by měl být vpuštěn na filmová plátna 10. února 2014 a měl by nést název Vampire academy: Blood sisters i když takový není oficiální název knihy.

Knižní předloha

Jsem si skoro jistá, že každý už alespoň jednou slyšel nebo viděl nějakou zmínku o Vampýrské akademii. Je jasné, že ne všichni ji četli, ale z vlastních zkušeností mohu říct, že ten kdo ne, dělá obrovskou chybu. Vampýrská akademie si našla spoustu fanoušků a najde se jen pár lidí, kterým by se nelíbila. Příběh je plný různorodých postav, takže si každý najde to svoje. Pokud pořád nemáš zdání, můžeš si o Vampýrské akademii přečíst zde. Knižní série má celkem šest dílů, ve kterých se příběh odehrává, plus spin-off série, kde se hlavní postavy z Vampýrské akademie vyskytují jen okrajově. Kolik dílů bude mít film, zatím není známo.

Obálka knihy
Oficiální česká obálka knihy
zdroj: kosmas.cz

Obsazení

Svéráznou strážkyni Rose si zahraje Zoey Deutch. Někteří fanoušci byli trochu pobouření kvůli výběru herečky. V knížce je Rose popisována jako dívka s ‚křivkami‘ a Zoey je skutečně velmi drobná.

Zoey Deutch
Knižní Rose už je vybrána.
zdroj: imdb.com

Krásného a odvážného strážce Dimitrije si zahraje Danila Kozlovsky, který je stejně jako původní knižní postava také z Ruska. Opět vznikaly dohady kvůli Danilově vzhledu. V knize je Dimitrij velmi vysoký a jako strážce taky svalnatý. Doufejme, že svalovou hmotu Danila časem nabere, ale výška už mu asi zůstane.

Danila Kozlovsky
Dimitrije si zahraje Danila.
zdroj: imdb.com

Vampýrskou princeznu Vasilisu (zkráceně Lisu) si má zahrát blonďatá kráska Lucy Fry. Zde naštěstí žádné dohady nevznikaly, protože většina fanoušků se shodla, že se Lucy s knižní předlohou dá poměrně dobře ztotožnit. Jedinou chybičkou jsou její modré oči místo Vasilisiných zelených. Od čeho ale už dnes máme čočky, že?

Lucy Fry
Tato blondýnka se ujme jedné z hlavních rolí.
zdroj: imdb.com

Dále jsme se dozvěděli, že ředitelku celé Vampýrské akademie, slečnu Kirovu, si zahraje Olga Kurylenko.

Olga Kurylenko
Striktní ředitelku si zahraje tato herečka.
zdroj: imdb.com

Objevila se také jakási záhadná zpráva na twitteru, kde herec Keegan Allen (možná znáte ze seriálu Pretty Little Liars) napsal pouze ‚Christian Ozera‘, což je také jeden z hlavních představitelů Vampýrské akademie. Takže kdo ví, třeba si zrovna Keegan Christiana zahraje.

Natáčení

Na trailery, oficiální fotky nebo cokoli podobného je ještě příliš brzo, ale máme tu už nějakou tu fotku z natáčení, kde vidíme, jak se herci dřou, aby byli přesně tak, jak si je představujeme.

Trénink
Přípravy jsou v plném proudu!
zdroj: facebook.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář