V USA začala nová série pěvecké soutěže American Idol. Letos mezi sebou ale nebudou bojovat jen soutěžící! Mezi porotkyněmi totiž panuje velká nevraživost!

avatar

David Zouhar
Občas má problém zůstat vážný.

Tvůrci soutěže chtěli oživit poněkud zastaralý formát. Proto si do poroty pozvali dvě výrazné zpěvačky – Nicky Minaj a Mariah Carey. Mariah se ale před soutěží nechala slyšet, že Nicky není dost dobrá zpěvačka a v porotě nemá co dělat. A konflikt byl na světě.

Válka v American Idol? Kdo z toho!
Mezi porotkyněmi vypukl ostrý boj. Nešetřily výhružkami ani nadávkami.
zdroj: fox.com

Výhružky a nadávky? Proč ne!

Ještě před začátkem vysílání proniklo do médií video, ve kterém Mariah nazývá Nicky slovem „bitch“. Ta pro změnu říká, že kdyby měla zbraň, Mariah zastřelí. Ze zákulisí pronikají informace, že tato potyčka není zdaleka jediná! Slovní přestřelky mezi divami prý byly během natáčení castingů na denním pořádku.

Kam až spor zajde?

Nicky nedávno v show Ellen DeGeneres řekla, že momentálně jsou s Mariah v pohodě. Kontroverzní rapperka si Mariah velmi váží a miluje její tvorbu. Aby zpěvačky mohly své přátelství projevit i na veřejnosti, darovala jim Ellen náhrdelníky s nápisem Best friends. Uvidíme, zda se v nich ukážou třeba na živých přenosech. Na rozhovor o potyčce se můžeš podívat v následujícím videu:

Co si o sporu myslíš ty? A které zpěvačce fandíš víc? Těším se na tvoje názory v komentářích!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář