I když je rap spíše mužskou záležitostí, můžeme v něm najít i pár žen, a to nemusíme hned hledat v USA. Jednou z nich je i Sharkass, kterou jsem vyzpovídala v exkluzivním rozhovoru.

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

„V hudbě jsem se dostala k tomu nejlepšímu,“ říká rapperka Sharkass

Jednou je hezky, podruhé prší

1. Ahoj Šárko, mohla bys nám prozradit něco více o sobě a svém soukromí?

Ahoj, tak žiju ve Velkých Přílepech a společně s Jam Dance crew tady makáme na nových projektech. Jinak nic nového pod sluncem, jednou je hezky, podruhé prší :-) .

2. Co tě přivedlo k rapování?

Tak asi to mám od mala v sobě, dělala jsem ledacos, psala básničky a celkově jsem vždy ráda tvořila. Rap je jedna z možností, jak se vyjádřit.

3. Jaké byly tvé začátky, co se týče z pohledu okolí, vnímali tě lidé najednou jinak?

Tak postupně mě nejspíš jinak vnímat začali, ale mé nejlepší kamarádky, které znám přes 11 let, ty mě vnímají pořád stejně, on tam takový rozdíl není, jen mám lepší kšiltovku a blíže ke svým snům.

Svým způsobem mám ráda všechny

4. Já jsem tě poprvé uviděla v pořadu „Česko Slovensko má talent“, jak ses od té doby podle sebe posunula, co se týče hudby a rapu?

Tak přibyly akce, vzpomínky, kupa lidí, co přišla a odešla… Trénovala jsem techniku a freestyle ještě více, jít tam nyní, bylo by to podle mě lepší, úplně s tím spokojená nejsem :-) .

5. Holek, které se věnují rapu, je přeci jen celkem málo, jak se cítíš ty v této „klučičí branži“?

Tak s klukama se kamarádím a nijak to neřeším, většina mě bere jako “kámoše”, ale jsou i lidé, co mě silně nesnáší i za to, že jsem holka a “cpu” se do rapu, já svým způsobem mám ráda všechny, společně totiž tvoříme dokonalý celek a tím je svět.

6. A jaké jsou tvé plány do budoucna? Gratuluji k dokončené maturitě, co teď po ní plánuješ?

Uvidíme, plánovat jsem vesměs přestala, přichází to samo. Kde mám být, tam budu… plavu si po své řece přání a vím jediný, hlavní je neplavat proti proudu, zbytek je fuk :-) .

7. V hudbě ses dostala opravdu celkem daleko, kde je tvůj cíl a jaké bude další pokračování tvé hudební kariéry?

V hudbě jsem se dostala k tomu nejlepšímu… a to je to, že mě dělá šťastnou, nic mi nenahradí to, když slyším svoji novou písničku a líbí se mi, dokonce i dalším lidem. Napsalo mi i pár lidí, že jim to pomohlo. Asi bych byla praštěná, kdybych se kvůli svému pošetilému egu vzdala toho jediného, co mě na tom nejvíc baví, a to je ta svoboda projevu a láska. Každopádně ráda bych nějaká ta rádia a televizi, popřípadě nějakého sponzora, co to ukáže lidem.

Ve finále je to jenom barva

8. Máš nějaký hudební vzor nebo snad někoho, kdo tě v hudbě a práci motivuje?

Asi rodiče, mám ráda Raega a vážím si i dalších umělců, co to “uměli prodat”, ale tak, aby se neponižovali a byli sami sebou.

9. Jsi svá, máš své názory a nebojíš se je dát najevo, ale i tak se občas setkáš s negativními názory, urážkami a haters. Jak na kritiku reaguješ, připouštíš si ji?

Setkávám se s tím často, ale už mě asi nic nepřekvapí :-) . Já to beru, každý má svůj názor, v Africe vnímají bílou jako barvu smrti, tady jako barvu znovuzrození. Ve finále je to jenom barva.

10. Závěrem ti velmi děkuji za rozhovor, a pokud chceš říct něco našim čtenářkám, máš k tomu prostor právě teď takže, jak ho využiješ?

Já děkuji tobě a děkuji vám!!!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář