Přicházím s druhým dílem talentů z celého světa, kteří dokážou něco, co ostatní zkrátka neumí. Tentokrát se podíváme na zoubek hlavně sportovcům všeho druhu! Občas je zajímavé sledovat, čemu lidé věnují svou energii a čas jen proto, aby v tom byli nejlepší na světě. Lidská motivace zkrátka dokáže dělat zázraky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přicházím s druhým dílem talentů z celého světa, kteří dokážou něco, co ostatní zkrátka neumí. Tentokrát se podíváme na zoubek hlavně sportovcům všeho druhu! Občas je zajímavé sledovat, čemu lidé věnují svou energii a čas jen proto, aby v tom byli nejlepší na světě. Lidská motivace zkrátka dokáže dělat zázraky. No tebe by třeba napadlo celé dny sedět a zlepšovat se v počtu tlesknutí za jednu sekundu?

David Belle a jeho parkour umění patří k hodně zajímavé street podívané.

David Belle a jeho parkour umění patří k hodně zajímavé street podívané.

Co přinesou české talenty?

Podle prvních castingů ze soutěží Česko Slovensko má talent a Talentmania se zdá, že i tentokrát budou do nejpočetnější skupiny patřit zpěváci, zpěvačky a další více i méně talentovaní hudebníci. To ale neznamená, že se v soutěži neobjeví někdo, kdo nedokáže opravdu šokovat!

Tlesky tlesk!


Nejrychlejší “tleskač” na světě je bezesporu Kent “Toast” French. Takových 14 tlesknutí za jednu vteřinu jen tak někdo nedokáže.

Pořádný jedlík


Asi bych nechtěla vařit takovému jedlíkovi. Joey Chestnut sní 68 hotdogů za 10 minut. Tento chlapík navíc stále překonává své rekordy.

Hej pane diskžokej


Nejúžasnější beatboxer na světě, tak přesně to je tenhle týpek s přezdívkou Scratch. Ten asi rádio nepotřebuje!

Nic není překážka


David Belle je mistrem nového sportu jménem parkour. Díky svým schopnostem je vyhledávaným kaskadérem v Holywoodu.

Breakdance v mladých rukou


Zdokonalit se a získat formu v breakdance trvá několik dlouhých let. Nebo ne? Jak jinak si vysvětlit tohle!?!

Přicházím s druhým dílem talentů z celého světa, kteří dokážou něco, co ostatní zkrátka neumí. Tentokrát se podíváme na zoubek hlavně sportovcům všeho druhu! Občas je zajímavé sledovat, čemu lidé věnují svou energii a čas jen proto, aby v tom byli nejlepší na světě. Lidská motivace zkrátka dokáže dělat zázraky. No tebe by třeba napadlo celé dny sedět a zlepšovat se v počtu tlesknutí za jednu sekundu?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář