Sháníš dárky, uklízíš, pečeš cukroví, zdobíš pokoj, byt a dům – Vánoce jsou za dveřmi a ty popřemýšlej, jak si ten uspěchaný čas trošku vynahradit. Možná upřednostníš na Vánoce pohodu a klid v rodinném kruhu, ale i tak jeden den plný překvápek, super setkání, klábosení a zábavy určitě nezavrhneš.

avatar

Petra Nachtmanová

Sháníš dárky, uklízíš, pečeš cukroví, zdobíš pokoj, byt a dům – Vánoce jsou za dveřmi a ty popřemýšlej, jak si ten uspěchaný čas trošku vynahradit. Možná upřednostníš na Vánoce pohodu a klid v rodinném kruhu, ale i tak jeden den plný překvápek, super setkání, klábosení a zábavy určitě nezavrhneš. Pokud tě ještě nikdo nepozval na vánoční párty a ani nevíš o žádné pořádané ve tvém okolí, uspořádej ji sama.

Vánoce nemusí být jen o klidu a rodině, pozvi přátele a pořádně to roztoč!

Vánoce nemusí být jen o klidu a rodině, pozvi přátele a pořádně to roztoč!

Pozvi přátele a bav se

Myšlenka dobrá, ale zamysli se, jestli máš k dispozici nějaké dobré místo, kde se tvá vánoční párty bude konat. Můžeš třeba využít vlastní nebo zapůjčený byt, ale tady je třeba zvážit, jak jsou tví sousedé tolerantní. Vánoční párty nebude určitě pro tiché myšky, rámus a příliš hlučná zábava žádnou oslavu nemine, ani kdyby ses hodně snažila. Pokud máš k dispozici dům, je to príma a ještě lepší je třeba chalupa v horách. Pokud máš na pořádání vánoční párty dostatek peněz, existují podniky, které ti nějaký sál či místnost pronajmou.

Kdo přijde na vánoční párty?

Dorazí skoro všichni, pokud je pozveš. Zkus je pozvat originálně a rozešli a rozdej připravené pozvánky na vánoční párty, aby se oslava stala vyhledávanou akcí a tys mohla klidně počítat i s nějakými známými doporučenými novými lidičkami a seznámit se. Samotné pozvánky buď kup v obchodě, nebo je sama vyrob. Stačí umět pracovat s grafickými programy na počítači, na netu najdeš spoustu legračních a inspirativních obrázků, které využiješ k tvojí tvorbě. Pokud umíš malovat a jinak využívat vlastní nápady na ruční práce, vyzdob karty na vánoční párty podle vlastní fantazie.

Jídlo a pití pro skvělé vánoční žití na párty

Dobře zvaž, kolik investuješ do jídla a pití peněz. Nejde o vůbec levnou záležitost, když na vánoční párty přilákáš víc lidí a bez správného pohoštění by to nebylo ono. Domluv se se svými přáteli, co by mohli donést a připravit. Uvidíš, že tě nenechají ve štychu. Jeden třeba obstará nápoje na slavnostní přípitky, druhý přinese něco z domácí zavařené zeleniny na ozdobu, třetí maso na špízy a kotletky, čtvrtý upeče báječný moučník a cukroví, další chipsy a pečivo na chuťovky. Domluva a tvoje naplánovaná organizace je důležitá, jinak se stane, že budete mít párty plnou cukroví a zapíjet se bude vodou z kohoutku.

Dekorace na Vánoce s párty

Nešetři vánočními řetězy, svíčkami, blikajícími světýlky. Své hosty přivítej ve vánočním kostýmu, nejlépe nějakém originálním a dokonale padnoucím. Rozhodně se neztratí přítomnost několika santovských čepic, pár zvonečků, blýskavé mašle, třpytky, vtipné kostýmy, barvy na obličej, spreje pro legraci. Nezapomeň na hudbu, na vánoční párty vyber několik cédéček s vánočními hity, ale i něco z jiného soudku.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář