Přináším ti rozhovor s Tomášem Kánským, který stojí za motivační talkshow Touha s Tomášem. Co je cílem jeho pořadu a s kým se mu již povedlo udělat rozhovor?

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Motivace a úspěch jako inspirace

Na Tomáše jsem narazila prakticky náhodou, když jsem brouzdala na YouTube. Ihned jsem zhlédla několik dílů jeho show Touha s Tomášem a řekla jsem si, že ten kluk má něco do sebe. Pohotové reakce, vtip a upřímný přístup – to je něco, co při rozhovoru se slavnou osobností chybí drtivé většině novinářů a moderátorů. Tomáš si zaslouží pozornost a já mu držím palce, protože kreativních lidí není nikdy dost!

Touha s Tomášem ti změní život, i kdybys nechtěla

Sexy forma videorozhovorů

1) Ahoj Tome, dohledat o tobě nějaké detaily je docela fuška, takže tě hned na začátku musím poprosit, jestli se můžeš čtenářkám ve zkratce představit. Kdo je vlastně Tomáš Kánský a kde o tobě najdou čtenářky vždy čerstvé info?

Ahoj Lucko, ahoj celýmu týmu Kámoška.cz a samozřejmě čau Dámy čtenářky :-) . Díky za Váš zájem o můj pořad, být na druhý straně rozhovoru je úplně něco jinýho. Tomáš je nonstop vysmátej, zamyšleněj a sebevědomej snílek, kterej v osmnácti začal podnikat, zkrachoval, postavil se na nohy a teďka chce ostatním pomoct překonávat překážky, jak to zažil sám :-) .

Všechny informace mám na Facebooku, ale chystám webovky. Určitě pokud chcete vědět, co mě zajímá, co mě baví, nebo naopak co nemám rád a nezajímá mě. To vše píšu 100% fresh na FB.

2) Na začátku letních prázdnin jsi začal natáčet motivační talkshow Touha s Tomášem, která má na YouTube s každým dílem čím dál větší sledovanost. Jak se zrodil nápad na show?

TST je nápad, kterej mám v hlavě už víc jak rok. A jak to vzniklo? Víš, když chodíš na desítky seminářů o motivaci, podnikání a osobnim rozvoji, celkem umíš mluvit a víš, že tohle v Čechách v takhle sexy formě videorozhovorů nikdo nedělá, šel jsem do toho!

3) Na začátku divákům vždy slibuješ, že jim tvoje Touha s Tomášem změní život, i kdyby nechtěli. Jak konkrétně by je měla změnit? Chceš lidi jen motivovat?

Určitě divákům Touha změní život, samozřejmě nic není zadarmo, takže pokud budou pravidelně koukat na moji show a budou dobře poslouchat úspěšný hosty, který jsem určitě už teď mohl nabídnout, tak věřím, že například po 10,20 hostech narazí na určitý zásady, kterýma se Ti úspěšní řídí a fungují jim. Aplikujou je na sobě a svých snech a “lusk”, je to tam – mám to ozkoušený. PLUS jsem tu Já, abych lidem dokázal poradit a pomohl jim s tím. Lidi motivovat je podle mě nesmysl, musí chtít sami, jinak to nemá cenu.

Takže zpráva pro moje diváky: Pokud budete potřebovat, jsem tu pro Vás! Společně můžeme dokázat spoustu věcí, o tom je TST.

4) V několika dílech děláš rozhovory s opravdu slavnými osobnostmi. Jak moc je složité se k takovým lidem dostat a přemluvit je k rozhovoru? Takový EGO nevěnuje jeho čas každému.

K týhle otázce opravdu stručně. Je to neskutečně těžký, člověk musí být zvyklej na odmítání. Například na zmiňovanýho EGA jsem čekal 12 hodin na jeho koncertě, a to jsem nevěděl, jestli nečekám zbytečně.

5) Připravuješ si otázky pro rozhovor předem? Přijde mi, že jsi totiž při natáčení hodně pohotový, skoro jako by sis povídal s nějakým kámošem. Na tvém Facebooku jsem ale zahlédla nějaký scénář.

Děkuju za pochvalu :-) . Snažim se to dělat přirozeně, nemám rád ty vyumělkovaný TV rozhovory, i když už se nám to dostává i na net. Jinak mám všechny rozhovory připravený předem. Vytvořil jsme si určitěj model otázek, kterej bude snad brzo pro moje diváky velkým přínosem.

6) Kolem show mě napadá ještě hromada otázek, ale chci být trochu obecnější, protože za tvým natáčením vidím trošku hlubší význam než jen pokec s celebritou. V čem je podle tebe problém neúspěšných lidí? Co stojí za jejich neúspěchem?

Budu řikat jen svoje názory, protože jsem malej pán na to, abych mluvil o úspěchu a neúspěchu. Problém neúspěšných lidí je, že nemají jasný záměr toho, co chtějí dělat a tím pádem svoji energii zbytečně rozhazují okolo sebe a plácaj s ní po zbytečnejch věcech.

Za jejich neúspěchem stojí neznalost sebe sama. Pokud člověk neví jaký karty do života dostal, neví co přesně může od života žádat a co za to životu nabídne.

7) Co ty sám považuješ za své přednosti?

Moje přednosti jsou sebedůvěra, znalost sebe sama a schopnost umět se prodat.

8) A co nedostatky?

Na moje nedostatky nemáme dost času :-D , ale například nesoustředěnost a často přehnaná pohodlnost a naivita.

Touha s Tomášem ti změní život, i kdybys nechtěla

9) Ptáš se na úspěch a motivaci druhých, závěrem se ale musím zeptat přímo tebe! Po čem toužíš a co tě motivuje?

Touží po plnym sále fanoušků a diváků TST, kterým koukám do očí a poslouchám jejich úžasný životní výhry, kterých dosáhli částečně díky mýmu projektu. Toužim po dobrym pressu, který piju v saku šitym na míru.

Motivujou mě životní osudy lidi, který začínali se špatnýma kartama a dokázali to zlomit a všem vysmívačům natrhli prd*l!

10) Díky za rozhovor! Přeji hodně štěstí a views! S pozdravem Lucka

Děkuju, ať se Vám daří! A poslední věc:

Jestli Vám někdo řiká, že na něco nemáte, tak kecá!

Tomáš

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář