Hledáš způsob, jak vdechnout interiéru život a moderního ducha? Zapomeň na samolepky a plakáty. Z více než 160 000 variant jsme vybrali 10 nejlepších obrazů, které nezklamou.

Odpověď designéra? Vícedílné obrazy!

Módní vícedílné obrazy se snadno stanou středem pozornosti každé místnosti. Je jen na tobě, jaké rozměry a varianty zvolíš. V každém případě ale můžeš vsadit na maximální kvalitu tisku. Hotové plátno je připevněno na pevný napínací rám, kdy zakrývá i boční strany. Výsledek? Originální 3D efekt, který skvěle pasuje jak do minimalistických interiérů, tak útulnějších prostor. Vícedílné obrazy jsou často vidět především v obývacích pokojích a ložnicích, nicméně při volbě vhodného motivu plní svou dekorační roli bez ohledu na typ místnosti. Popartové motivy skvěle pasují do různých pracoven, přírodní motivy mohou vítat hosty a černobíle fotky měst lákají k vychutnání šálku kávy. Neboj se tak zapojit fantazii a vybrat si motiv přímo pro tebe a tvé blízké. Ostatně Vánoce se blíží a originální dárek potěší každého. Že ti chybí inspirace? Podívej se na TOP 10 obrazů z nabídky!

1. Západ slunce v ráji

1

Působivý obraz rozdělený na tři díly zaplaví místnost hřejivým dojmem a v kontrastu například s bílou zdí zaujme každé oko.

2. Panenská příroda

2

Majestátní horský masiv a průzračná voda lákají k odpočinku. Panenská příroda v sedmi dílech neruší a dodává celému prostoru vzdušnost.

3. Moderní květina

3

Zajímavá kompozice pěti dílů a moderní barvy dělají z tohoto obrazu žhavý tip na ozdobu interiéru, který má smysl pro humor.

4. Negativ a kontrast

4

Kontrast barev rozbije stereotyp a rozdělení na jednotlivé části umožňuje vyhrát si dalšími doplňky v místnosti tak, aby korespondovaly s černobílými a barevnými díly obrazu.

5. Krása v detailu

5

Nádherná fotografie v nejvyšší kvalitě překoná všechny představy a zapůsobí na každého, kdo ji spatří. Tento kus umění se hodí nejen do reprezentativních prostor.

6. Za sluncem

6

Pole nádherných slunečnic zvedne náladu a přinese trošku sluníčka i během zachmuřených dní. Obraz dokáže skvěle ovlivnit náladu, a proto rozhodně patří na místo, kde ho uvidíš každý den.

7. Benátky

7

Chybí ti romantika? Zadívej se na nádherný obraz italských Benátek, posléze zavři oči a nech se unášet vlastními představami.

8. Vášnivý oheň

8

Elementy jsou hodně oblíbeným motivem obrazů. Lidské dlaně ve spojení s plameny jsou fascinující a donutí k zamyšlení.

9. Snový svět

9

Zajímavý obraz o pěti dílech přináší výjev z krásného snu a světa, který nemá nic společného s tím naším. Ideální motiv do ložnice.

10. Voní úžasně

10

Růže přináší radost, lásku a někdy i bolest. Její barva skvěle vyniká na černobílém obraze složeném ze 3 k sobě dokonale pasujících dílů.

Umění a bydlení patří k sobě

Při pohledy na obrazy složené z více dílů tě možná napadlo, že jejich zavěšení bude hodně složité. Opak je ale pravdou, protože při zakoupení takového obrazu zároveň dostaneš kompletní příslušenství pro zavěšení každého dílce. Zkrášlení tvého bydlení tak nic nestojí v cestě. Pokud tě ani přehled 10 nejlepších obrazů dostatečně neinspiroval, neváhej se podívat na kompletní nabídku obrazů. Hledáš-li obraz jako dárek, ale bojíš se výběru, vsaď na dárkový poukaz. Obdarovaný si vybere motiv obrazu úplně podle sebe a ty budeš mít jistotu, že tvůj dárek udělá doopravdy radost. Každý člověk má jiný vkus, ale kvalitní obraz potěší každého, kdo má slabost pro krásné věci.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář