Obézní studentce byl smazán profil na známé síti Instagram. Přidávala tam totiž své fotky, ale asi bych měla říct, že nejen tak ledajaké, ale ve spodním prádle!

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Tlustá studentka se vzteká, protože jí smazali profil na Instagramu
Sam Nemanová

Jaký je ideál krásy?

Devatenáctileté studentce smazali účet na Instagramu, sama se vzteká a tvrdí, že je to proto, že na svůj profil přidávala své macaté fotky ve spodním prádle. No přiznejme si, že dnešní ideál krásy je asi trochu jinde a možná právě proto ji byl opravdu účet smazán.

Instagram
Tak co? Vidíš na tom něco obdivuhodného? Já totiž ne!

Čekají nás další překvápka?

Sam smazání účtu naštvalo, a proto se bez váhání obrátila na média a to pohnulo i samotným Instagramem, protože se dívce dostalo omluvy i obnovení účtu. A co prohlásila tato známá síť, kterou používá dnes skoro každý teenager? “V tomto případě jsme špatně odstranili obsah, a jakmile jsme na to byli upozorněni, chybu jsme napravili. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.” No uvidíme, čím vším nás ještě překvapí tato dívka milující své tělo.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Luke

  Smazali to proto,že se na to nedalo koukat.

 • Zuzana

  Nene, já smazání účtu vůbec neschvaluji. :) Jen komentuji, že kdyby slečna byla vychrtlá jako tyčinka nejspíše by jí čet nesmazali – narážím na Instagram nikoliv na tu slečnu. :)

 • KM

  Takže Instagram smazal účet uživatelce, která na svůj profil dávala fotky sebe sama ve spodním prádle. Takže na žádné fotce nebyla nahá či jí nebyla vidět bradavka (mimochodem, hodně absurdní požadavek – v čem se liší ženská a mužská bradavka?). Takže nic, co by Instagram (nelogicky) zakazoval. Činnost, kterou dělá hodně mladých holek. Kdyby měla tzv. “ideální” postavu, tak by to bylo v pořádku a účet by jí nesmazali? Nebo mi něco uniká? :) )

  Ale z článku cítím, že autorka smazání účtu na základě výše uvedeného schvaluje. Opravdu?