Letos se můžeš u nakupování vánočních dárků opravdu pobavit. Přináším ti tipy na skvělé a hlavně vtipné dárky pro rodiče, sourozence, kámošky i pro partnera. Deprese z toho, že nevíš, co komu nadělit pod vánoční stromeček, letos nedostane šanci.

Tipy na vtipné dárky pod vánoční jehličnan

Radost a smích pro rodiče

Vyžívá se tvá maminka v dekorování vaší společné domácnosti? Buď originální a vsaď na vtipné dárky. Pořiď jí k Vánocům originální hodiny s fotorámečky. Obsahují celkem 12 rámečků, do kterých můžeš vložit různé rodinné fotografie. Jestliže tvoje mamka ráda mlsá a zároveň je velká parádnice, naděl jí jako vánoční dárek třeba čokoládové kadeřnictví. No jaká žena by si nepřála hřeben, fén a natáčky v podobě luxusní cukrovinky? Tátu zase potěší pivní hra, která je super nejen do hospody, nebo speciální kosmetický balíček pro motoristy.

Tipy na vtipné dárky pod vánoční jehličnan

Pro bráchu, ségru a kamarádku

Leze ti tvůj brácha na nervy? Jako vánoční dárek pro bráchu poslouží toaletní papír Sudoku, se kterým se bude moci zavřít na záchodě a ty od něj budeš mít klid. Jestliže je to ale velký ajťák, určitě mu uděláš radost i speciálními dotykovými rukavicemi k chytrému telefonu. Bude tak moci surfovat i v zimě na autobusové zastávce. Ségru zase nadchne sada na vypěstování vlastní masožravky nebo hřejivé zvířátko, které je skvělým společníkem pro chladné noci.

Toaletní papír

Nezapomeň na babičku s dědečkem

Výběr dárků pro prarodiče už nemusí být svízelný. Jako vánoční dárky skvěle poslouží hrníčky s tématy Báječný dědeček a Báječná babička, které je jistě zahřejí u srdíčka. Potěší i retro dárky – jako výběr české hudební klasiky nebo hra Česko pro pamětníky, u které se zaručeně dozvíš, co vše bylo dřív jinak.

A co pro partnera?

Vadí ti, že s přítelem trávíte málo času společně? Změň to darováním některé ze společenských her, od kterých se nebudete moci ani jeden odtrhnout. Hry jako Osadníci, Ubongo nebo Zlaté Česko vás zabaví nejen o dlouhých zimních večerech. Pokud ale prahneš po intimnějším dárku, můžeš darovat třeba zvoneček na sex nebo hodiny se sexuální tématikou, které jsou skvělé do společné domácnosti. Pokud máš doma kutila, jako vtipný dárek k Vánocům poslouží také kladívko s otvírákem. S ním budeš mít záruku, že si od práce rád odpočine.

Zlaté Česko

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Dan

    Já teď objevil online wishlist TOMIKUP. To mi přijde jako nejlepší řešení jak dostat nejlepší dárek :-)