Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte nad rozpočtem? V tom případě pro vás máme skvělý tip, díky kterému můžete ušetřit na cestovním pojištění.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

TIP pro všechny cestovatelky: Jak vybrat nejlevnější cestovní pojištění?

Aby se dovolená vydařila

Plánování dovolené či jiné cesty do zahraničí je pro nás ženy často jeden velký stres. Musíme vše pohlídat a zařídit, bohužel nezřídka i za naše partnery. Když cestujeme s celou rodinou, je zařizování opravdu nelehkým úkolem, což je také důvod, proč některé věci řešíme až na poslední chvíli. Alespoň já to tak mám a věřím, že v tom nejsem sama. Standardně zařizuji den před odjezdem cestovní pojištění. Vyrazit bez něj mimo hranice naší republiky je velký risk, protože člověk nikdy neví, co se může stát. Výdaje za lékařskou péči v zahraničí jsou opravdu velké, a proto by pojištění mělo společně s opalovacím krémem patřit do povinné výbavy každé cestovatelky. Výběr pojišťovny nepatří k zrovna zábavným činnostem už jen z důvodu, že výhody cestovního pojištění oceníme teprve až tehdy, kdy se něco pokazí a my ho potřebujeme. Cestovní pojištění tak vybereme nezřídka z povinnosti a vůbec nepřemýšlíme nad tím, že i na něm můžeme výrazně ušetřit. A jak na to?

Ušetří čas i peníze

Pro všechny cestovatelky a jejich rodiny přicházím s praktickým tipem, který jim ušetří čas i peníze. Za normálních okolností by šlo nejvýhodnější cestovní pojištění vybrat tak, že člověk obejde všechny pojišťovny, porovná nabídky a vyberu tu, která mu přijde nejlepší. Na takový postup však nikdo nemá čas a chtěla bych vidět někoho, kdo si ho bude chtít najít. Navíc když to někdo může udělat za něj! Ano, doopravdy existuje způsob, jak porovnat nabídky cestovního pojištění u několika pojišťověn najednou, a to dokonce zdarma online během pár minut.

Srovnání nejen cestovního pojištění přináší Top-Pojištění.cz, díky kterému na jednom místě uvidíte nabídky cestovního pojištění s okamžitou možností uzavřít to nejvýhodnější. Je úplně jedno, zda-li potřebujete pojištění jenom sama pro sebe, nebo pro celou rodinu. Stejně tak můžete uzavřít pojištění pouze na víkend, nebo klidně na několik týdnů. Stačí, když vyplníte několik základních údajů a hned zjistíte, kde se vám cestovní pojištění nejvíce vyplatí.

Top-Pojištění.cz

Kalkulátor cestovního pojištění je velmi přehledný. Do kalkulace lze navíc snadno přidat připojištění zavazadel, rizikových sportů a podobně. Uzavření pojistky probíhá kompletně online a vše je jednoduché jako facka. Pojistná smlouva s kontaktem na asistenční službu dorazí po úhradě pojištění obratem na e-mail.

Pokud nemáte čas vysedávat před počítačem, mám pro vás dobrou zprávu! Nejlevnější cestovní pojištění můžeš mí také v mobilu, protože Top-Pojištění.cz nabízí také aplikaci pro iOS i Android.

Úspora na další cestu

Cestování je samo o sobě docela nákladná záležitost, a proto se každá uspořená koruna hodí. Když cestuje častěji a na delší dobu, můžete na cestovním pojištění skutečně velmi ušetřit. Stačí vám k tomu pár kliků a chvilka strávaná nad srovnáním nabídek pojišťoven. Ušetřené peníze můžete využít na další cestu, nebo na nákupy v cílové destinaci. Ty vám totiž udělají mnohem větší radost, než kdybyste je utratily za zbytečně drahé pojištění. Přeju všem šťastnou cestu a krásnou dovolenou bez komplikací.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Vlastimil Bůček

    Souhlasím, cestovní pojištění je v dnešní době naprostá nezbytnost, ale vyznat se v těch nabídkách různých pojišťoven nemusí být pro laika zrovna jednoduché. Právě proto je super, že existují podobné srovnávače, jako ten, o kterém píšete. Když jsem si naposled vybíral cestovní pojištění já, tak jsem vybíral podle tohoto srovnávače: https://www.hyperfinance.cz/pojisteni/cestovni-pojisteni/

  • Juraj Liška

    Jojo, cestovní pojištění je určitě dobré si před vycestováním do zahraničí zařídit. Já cestuji poměrně často, proto mám celoroční cestovní pojištění. To jsem si zařídil u https://www.ervpojistovna.cz/ S touto pojišťovnou mám zatím asi nejlepší zkušenost. :)