Léto a doba prázdnin chystá ideální příležitost k tomu vyrazit do ulic. Pokud nevíš, co podniknout dnes odpoledne, vyzkoušej novou intelektuální, zábavnou až mysteriózní hru Time2Quest. Na Facebooku má už tisíce fanoušků – zabij nudu jednou provždy a připoj se mezi ně!

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Time2Quest - unikátní hra z Prahy, co tě fakt chytne!

Konečně dobrodružství

Už tě nebaví sedět doma u televize? Seš stále ráda v pohybu? Chceš líp poznat Prahu, užít si zábavu s partou přátel či s rodinou a pohodově strávit svůj volný čas? Unikátní hru Time2Quest ti určitě doporučuju vyzkoušet. Je vhodná pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Nejvíc se při ní zabaví přátelé, studenti, rodiny s dětmi, turisté a nadchne taky všechny zamilované. Podívejte se na to, jak se Time2Quest hraje. Třeba tě tahle zábava chytne jako spoustu ostatních.

Netradiční zábava na celý den? To je Time2Quest

Jak se Time2Quest hraje? Hra je opravdu unikátní. Rozhodně se při ní nebudeš nudit nebo sedět doma u stolu. Princip téhle soutěže je velmi jednoduchý. Abys mohla hrát, registruj se na oficiálních webových stránkách. Jakmile se zaregistruješ, získáš přístup k hádankám, které je zapotřebí rozluštit. Když se dopátráš správné odpovědi, jsou pro tebe připraveny zajímavé výhry. Otázky nejsou odnikud jinud než právě z Prahy. Při řešení hádanek ti pomůže nápověda, která je ukrytá přímo v zadání nebo v jiné indicii. Obdržíš ji při hledání správné odpovědi. Náznaky, metafory, abstraktní obrazce – u téhle nápadité hry zaručeně potrápíš své mozkové závity a ještě tě to bude bavit.

Jednotlivé hry
Toto je jen malá ukázka ze všech her, které Time2Quest nabízí

Když si nevíš rady ani s nápovědou, stačí jen vyrazit do ulic a hledat řešení podle předložených indicií. I proto se tahle hra hraje líp s partou přátel. Můžete si totiž vzájemně pomáhat, rozdělit si úkoly, a tak snáze a rychleji odhalit správný výsledek a dosáhnout na super výhry. Jakmile si ním budete jisti, stačí si ho jen ověřit na webu. Time2Quest je jedinečná soutěž, která nemá obdoby. Počet lidí, kteří ji hrají se navíc stále rapidně zvyšuje. Při hře tak můžeš poznat i nové lidi. Navíc podnítíš svou soutěživost. Vyhrát chce přece každý.

Intelektuální hra Time2Quest nejen pro Pražáky

Je spousta důvodů, proč si Time2Quest zahrát. Hra je kapacitně připravena pro tisíce lidí, kteří budou namáhat své mozky, pilovat inteligenci a dají se do pohybu. No upřímně, mnoho z nás má problém se ve volné chvíli jen zvednout ze své pohovky – tahle hra je ale rozhodně ohromnou motivací. Až na poslední úroveň není nijak časově omezená, to znamená, že si ji můžeš vyzkoušet i tehdy, když seš v Praze jen na otočku, jelikož ji pohodlně zvládneš odehrát i během 24 hodin. Věř, že takový výlet do Prahy bude opravdu neobvyklá turistika.

Propadni i ty téhle aktivní soutěži o zajímavé výhry, která zvedla již stovky Čechů ze židle. Má pro tebe připravené opravdu unikátní zážitky, o které se můžeš podělit s kamarády, s rodinou nebo se svým přítelem. Veškeré novinky a akce nezapomeň sledovat na ofiko facebooku.

Chci hrát

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář