Do kin zanedlouho přichází nová sága, ve které se bude bojovat proti zlu, a narazíme tam také na nějakou tu romantiku. Čekají nás nové zástupy vřeštících fanynek, jako tomu bylo u Twilight?

avatar

Tereza Bittnerová
Studentka, která umí karate a věnuje se hudbě!

The Mortal Instruments jsou nová Twilight sága

O čem to je?

Jedná se o příběh dívky, která zjistí, že patří k lovcům stínů, se kterými se bude muset spojit, aby zachránila svou matku a zbytek lidstva před démony z podsvětí. Jestli se jim to podaří, na to si budeš muset počkat do konce prázdnin.


Oficiální trailer k filmu

Akčnější, temnější, prostě lepší?

The Mortal Instruments jsou stejně jako příběhy o Edwardovi a Belle natočeny podle knižních bestsellerů. Jinak se ale podle traileru zdají poměrně odlišné. Ano, samozřejmě tam najdeš romantické napětí mezi dvěma hlavními postavami, následuje ale mnohem více zabíjení, akce a tajemna. Hlavní mužskou roli získal Jamie Cambell Bower, známý právě z Twilight, Harryho Pottera nebo Sweeneyho Todda. Najdeš tu spoustu dalších známých tváří, jako jsou např. Kevin Zegers (Gossip girl), Robert Sheehan (Misfits) nebo Lena Headey (Terminátor, Hra o trůny). I soundtrack vypadá velice zajímavě, pro film nahráli své písničky umělci jako Demi Lovato, Jessie J nebo Colbie Caillat.


Minutová ukázka od Demi Lovato k písni ze soundtracku

Myslíš, že zůstaneš věrnou fanynkou Twilight nebo se ti tenhle film bude zamlouvat víc?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • jess

    “Jinak se ale podle traileru zdají poměrně odlišné. Ano, samozřejmě tam najdeš romantické napětí mezi dvěma hlavními postavami, následuje ale mnohem více zabíjení, akce a tajemna.”

  • http://tea-and-heels.blogspot.cz/ c a r o l i n e

    Fanynkou Twilight nejsem, Mortal Instruments jsem četla všechny a na film se moc těším a fakt nechápu, jak to můžeš srovnávat, narozdíl od Twilight totiž Mortal Instruments nejsou přeslazenej doják , ale dobře napsaný knížky, podle kterých byl natočenej dobře obsazenej film s dobrým soundtrackem. Find a difference, girl.