Britney Spears a will.i.am se rozhodli dát fanouškům něco, za co by mohli být na Díkuvzdání vděční: video k jejich novému singlu Scream and Shout, který si můžeš přímo tady poslechnout!

avatar

Janet Osayande
Jejím hlavním koníčkem je hudba a vše, co se jí týká!

Klip má debut dnes, tedy 22. listopadu v americké verzi X-Factoru jen pár dní po samotné premiéře singlu. My ho máme možnost vidět na české Prima Love nebo slovenské JOJ Plus. Scream and Shout je nejnovější spolupráce tohoto dua a zároveň nejnovější singl z will.i.amova chystaného alba Willpower.

Těš na nový klip k pecce Scream and Shout od Britney Spears a will.i.ama
Jejich nová pecka se možná brzy ocitne na prvních příčkách hitparád.
zdroj: cdnds.net

Na tiskové konferenci klipu will.i.am sdělil o spolupráci s princeznou popu tohle: „Právě věci, jako je spolupráce s Britney, je důvod proč miluju tvoření hudby. Miluje hudbu stejně jako já. A jsem na naši novou píseň velmi hrdý.“ řekl a dodal: „Je to ta nejvzrušující věc, na které jsem po dlouhé době dělal.“
Britney je stejně nadšená jako will.i.am. „Na světě je pár lidí, kteří mě inspirují jako will.i.am. Nemohla bych být nadšenější z toho, že s ním znovu pracuji. Nemůžu se dočkat, až píseň uslyšíte a uvidíte video.“
Podle říjnových fotek z natáčení se Britney ve videoklipu objeví ve výstřední černé soupravě po boku polykačů ohně a profesionálních tanečníků. A podle těch, kteří píseň slyšeli, je velmi temná a sexy zároveň. Udělá radost i milovníkům dubstepu, protože ten písni dominuje.


Píseň můžeš slyšet i v nové reklamě na Beats by Dre, ve které účinkují umělci jako Lil Wayne, Ellie Goulding a samozřejmě will.i.am.

A co si o tom myslíš ty? Mají Britney a will.i.am šanci dostat tento dlouho očekávaný hit na přední příčky hitparád?

Aktualizováno: will.i.am – Scream & Shout ft. Britney Spears

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář