Nevím, zda-li někdo slyšel o této malé zářicí hvězdě, jmenující se Tavi Gevinson. Je velmi žádaná a myslím si, že tato dívka se v modní branži usadí, co nejlépe to půjde. Pojďme si ji společně představit v sekci kultura a společnost, protože Tavi není pouze znalkyně módy a trendů.

avatar

Lucie Šubrtová

Nevím, zda-li někdo slyšel o této malé zářicí hvězdě, jmenující se Tavi Gevinson. Je velmi žádaná a myslím si, že tato dívka se v modní branži usadí, co nejlépe to půjde. Pojďme si ji společně představit v sekci kultura a společnost, protože Tavi není pouze znalkyně módy a trendů. Velmi dobře dokáže vystupovat na veřejnosti, ovládá různé kulturní akce a velmi rychle si získala přízeň médií. Kdo je tedy ta zajímavá osobnost?

Talentovaná Tavi Gevinson patří k jedněm z nejúspěšnějších fashion blogerek na světě. Je inspirující i pro tebe?

Talentovaná Tavi Gevinson patří k jedněm z nejúspěšnějších fashion blogerek na světě. Je inspirující i pro tebe?

Začala brzy

Tavi oslavila v dubnu krásných 15 let. Tudíž už míří k prahu dospělosti a je držitelem občanského průkazu. Svůj blog s názvem thestylerookie.com si založila v březnu 2008, tudíž mladé Tavi bylo teprve 11 let. O módě věděla více než dost. Což já, neměla v jejich letech ani páru co je to móda :-D . Ví, co jí sluší, umí kombinovat, píše o tom co jí zajímá, a vybočila z řád svých vrstevníků. Bylo to něco skvělého číst články o módě teprve od 11 leté Tavi, která to vnímá přeci jenom jinak.

Docela obyčejný šatník

Stala se inspirací pro slavné módní návrháře a je velkým přínosem pro módní časopisy. Překvapila nejen sebe, ale i své rodiče, kteří neměli o ničem ani páru. Musí to být skvělý pocit, vědět to, že zrovna oni mají tak skvělou a nadanou dceru.Dnes jí rodina podporuje jak to jen jde. Tavin šatník není překypěn žádnými drahými kousky, přeci jen bydlí s rodiči a staršími sestrami, po kterých zdědila oblečení. Díky její dětské hravosti, vypadají outfity skvěle. A světě div se, dnes má tato blogerka nejlepší místa na módních přehlídkách vedle nejúznavenějších celebrit.

Má vlastní styl

Řekla bych, že na svůj věk už má mnoho zkušeností s modou. Například List Guardian ji jmenoval opravdovou hvězdou a Tavi se zúčastnila týdne mody, kde se seznámila s Karlem Lagerfeldem, Markem Jacobsem, Alexandrem Wangem a dalšími. Modní dům jí oslovil a nabídl jí spolupráci, dále jí kontaktovali její oblíbené návrhářky Kate a Laury Mulleavy. A co je na ní tak zajímavého? To, že nesleduje to, co je právě IN ani různé ostatní “fámy” o tom, co se má a nemá nosit. Ona sama se popisuje jako “ňoumu s divnými kabátky a nadměrně velkými klobouky”. A její úspěchy? Nejen, že se seznámila se spoustou návrhářů, ale také má už svojí vlastní hru “Tavi Gevinson – Dress up”. A kdo je pro ní inspirací? Tak např. je to Marc Jacobs, Prada. A jak vidí Tavi svou budoucnost? Překvapivě by se nechtěla stát další slavnou návrhářkou, ale novinářkou nebo stylistkou. Pokud nepoleví, určitě si svůj sen splní. Našlápnuto k tomu má víc než dobře.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář