Přemýšlíš nad tím, kam se vrhnout na střední školu, přičemž máš nadání na jazyky a ráda bys cestovala a objevovala jednou v životě svět? Potom se podívej na střední školu cestovního ruchu ARCUS, která sídlí v Praze.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Studuj cestovní ruch a vydej se do světa!

„Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“

Výše zmíněný citát si střední škola cestovního ruchu ARCUS Praha vzala k srdci, a proto ti nabízí kvalitní jazykovou výuku rovnou tří jazyků. A kdybys potom měla zájem, můžeš absolvovat i výměnný pobyt v mezinárodní jazykové škole přímo v Anglii. To jsou nenahraditelné zkušenosti, díky kterým se jen tak neztratíš. Vyučovací předměty jsou zaměřené kompletně na cestovní ruch. Velkou výhodou je i praxe, která tě připraví například na práci průvodkyně. Podívej se na další informace o škole ARCUS a zjisti, co vše ti nabízí.

Konec zbytečného stresu z přijímaček

Velkou výhodou je, že po tobě nikdo nebude chtít, abys dělala nějaké přijímací zkoušky – přijetí se totiž dočkáš na základě svého průměru z určitých předmětů z osmé třídy a z prvního pololetí z deváté třídy. Pospěš si, přijímací řízení (první kolo) se uzavírá už 16. března, dokdy je potřeba dodat přihlášku. Tento rok se otevírá jedna třída pro 25 žáků, kteří budou končit o čtyři roky později maturitou.

Studuj a získej Apple

Školné je 22 900 Kč, přičemž v této ceně jsou také všechny učebnice a sešity, které budeš potřebovat. Střední škola ARCUS je tu i pro studenty bydlící mimo Prahu, kterým nabízí ubytování. Pro rodiče je tu potom jistě dobrá zpráva, že mohou kontrolovat tvoje výsledky na internetové žákovské, stejně jako tvou docházku. Vyhneš se tak nepříjemným „pohovorům“ doma u jídelního stolu a otázkám typu „Co bylo dneska ve škole?“. A pokud nastoupíš do prvního ročníku, získáš po dobu svého studia zdarma tablet od Applu, který můžeš využívat ke studijním účelům. Po celé škole je totiž pro studenty zavedena rychlá Wi-fi síť s volným přístupem k internetu. Studium na Arcus ti kromě hromady nových vědomostí, zkušeností a přátel přináší komfort kvalitního zázemí a férového přístupu ke všem studentům. Už víš, na jakou školu se vydat?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář