Ačkoli studium nepatří k právě nejoblíbenějším činnostem, jistě se shodneme na tom, že v dnešní době je jednou z cest k úspěchu. Ale jak si stojí takový zahraniční vysokoškolský studijní program MBA? Má cenu o něm přemýšlet?

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Studium MBA? Rozhodně o něm uvažuj!

Některé podrobnosti o studiu MBA

Ve zkratce je MBA postgraduálním studijním programem, jenž je zaměřen na obor managementu. Určitou potíž představuje, že stejně jako další zahraniční studijní programy (LL.M, BBA, DBA či MPA apod.) není v České republice dotován státem ani nostrifikován. To znamená, že takové studium stojí nemalé finanční částky a po jeho dokončení nezíská absolvent akademický, ale profesní titul. Zatím tedy mluví vše proti. Jenže studium MBA se rozhodně vyplatí!

V prvé řadě získáš řadu vědomostí od prvotřídních lektorů, a ty se pochopitelně budou hodit v tvém profesním životě. K tomu si uděláš zajímavé známosti. Zejména se ale zvýší tvá cena na trhu práce. To přitom platí nejen pro území České republiky, ale také v zahraničí. Pokud tedy chceš v budoucnu zkusit prorazit za hranicemi, studium MBA a dalších zahraničních studijních programů je výtečným začátkem.

Kde vlastně zahájit studium MBA?

Jestliže o podobném typu studia uvažuješ, nepochybně tě bude zajímat, kde jej absolvovat. Aktuálně můžeš v ČR vybírat z více než třech desítek škol. Zahájit jej lze např. na European Business School v Praze, kde lze nyní ušetřit až 18 150 Kč! V rámci této školy je navíc možné se zúčastnit systému vzdělávání Dale Carnegie, který je určen k rozvoji potenciálu. Pokud tě tedy některá z těchto možností oslovila, navštiv stránky Ebschool.cz a dozvíš se podrobnosti, včetně podmínek, jež je nutné splňovat.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář