Justin Bieber není žádný svatoušek, to není žádné překvapení. Diamon, striptérka z Houstonského klubu, promluvila o tom, jaké to je, když její podnik navštívil právě Justin,

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Striptérka Diamond
zdroj: instagram.com

Celebrita v klubu VLive

Nikdo z nočního klubu VLive netušil, že toto místo uprostřed noci navštíví s přáteli právě Justin. Právě on je vůbec největší celebritou, jaké kdy klub navštívila. Když Justinův příchod oznámil DJ, vyvolalo to obrovský rozruch a zájem prakticky všech dívek z klubu.

Pořádné dýško

Někdo jako Justin pochopitelně nezůstane u zastrkování jednodolarovek pod kalhotky. Podle Diamond rozházel Justin ten večer přes 10 tisíc dolarů, tedy nějakých 200 tisíc korun. Rozhazoval kolem sebe balíky peněz. Ještě štědrřejší byl údajně Justinův kámoš, boxer Floyd Mayweather. Ten rozházel kolem sebe dvojnásobek. Největší déšť pěnez se spustil v momentě, kdy začala v klubu hrát Justinovo zatím neuveřejněná písnička.

Tohle Dýško dává Justin
zdroj: instagram.com

Justinův typ holek

Jaké holky se líbí Justinovi? Na to je jednoduchá odpověď – krásné! Justin si osobně vybíral holky, které pro něj můžou v klubu tančit a Diamond byla jedna z nich. Dokonce si otestoval poplácáním její zadek, zda-li není umělý. Zároveň byl Justin podle tanečnice ale také dost v pohodě, chtěl se jen bavit a byl hodně komunikativní. Prostě si návštěvu užíval.

Diamond je divoch
zdroj: instagram.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kesha

    Wow