Že by Steven Seagal vyměnil černý pás za kytaru? No jasně a míří přímo na očekávaný festival Rock for People!

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Steven Seagal vystoupí na Rock for People

Kultovní hrdina

Steven je hvězdou filmového plátna a bojových umění, to není žádná novinka. Ostatně od 90. let natočil řadu akčních filmů, které můžeme s klidem zařadit mezi legendární snímky, za všechny můžeme jmenovat Nemilosrdná spravedlnost, Přepadení v Pacifiku nebo Aljaška v plamenech. Zajímavostí však je, že Steven to umí rozbalit také s kytarou v ruce. To je také ten hlavní důvod, proč se ukáže jako exkluzivní host se svojí bluesovou kapelou na festivalu Rock for People. Nejen fanoušci se mohou těšit na výživný koktejl blues, world music, rocku a popu!

Jamoval s legendami

Pokud stále nevěříte tomu, že Steven hrát doopravdy umí, stačí se vydat na exkurzi do jeho hudební minulosti. Jeho autentický bluesový projev léty zrál i díky společnému jamování s legendami jako byli a jsou Bo Diddley, John Lee Hooker nebo B. B. King. Jeho hudebním guru byl Clarence “Gatemouth” Brown, louisianský a texaský bluesman, který zemřel v 81 letech po komplikované evakuaci zapříčiněné hurikánem Katrina.

Kdy a kde?

Steven Seagal vystoupí v rámci 20. ročníku Rock for People, který nabídne od 3. do 5. července v hradeckém Festivalparku osvědčenou kombinaci prověřených jmen a v neposlední řadě také nových talentů. Těšit se můžeme na jména jako Manu Chao La Ventura (FR), Biffy Clyro (UK), Chase&Status (UK), Madness (UK), The Naked and Famous (NZ), Netsky LIVE (BE), Tom Odell (UK) a mnoho dalších. Za českou hudební scénu se předvede například kapela Lucie, Divokej Bill, Tata Bojs nebo Vypsaná fiXa. Aktuálně je v prodeji již třetí limitovaná edice vstupenek. Ty lze v ceně 1 490 Kč zakoupit na www.ticketsforpeople.cz, ale pozor vstupenek je pouze 5000 ks. Po vyprodání edice budou vstupenky za cenu 1650 Kč. V prodeji jsou momentálně také vstupenky vázané na jméno za 1390 Kč. Více informací na www.rockforpeople.cz a google.com/+RockForPeople

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář