Taky se vám při přemýšlení nad tím, co vše musíte stihnout při zařizování vánočních svátků, začíná hůře dýchat? My ženy to nemáme jednoduché, a proto je nejvyšší čas si připsat zásluhy!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Sponzorované video: Zaslouží si Santa Clause veškerou slávu? Vždyť Vánoce zařizuje #santaclara

Vánoce jsou stres

Vánoční svátky by měly přinášet klid a relaxaci, zkrátka ideální prostor pro načerpání nové energie. Bohužel jedna věc je naše představa a druhá je realita. Pro nás ženy jsou Vánoce plné stresu a zařizováního všeho možného. To potvrdí každá hospodyňka, která se rozhodla stát hostitelkou všech tetiček a babiček. Kromě úklidu tady máme organizaci celé rodiny, výběr a balení dárků, nákup stromečku, jeho zdobení, pečení cukroví, nachystání štědrovečerní večeře a pak další úklid. Rozhodně toho není málo, a proto je obrovská nespravedlnost, že veškeré zásluhy ve výsledku připadnou Santa Clausovi. Nyní je však příležitost vše změnit.

Ženy si zaslouží pomoc

Aby se ze zařizování nestala nepříjemná povinnost, je důležité umět si poradit – stejně jako každá #santaclara! Pokud i vy patříte mezi úžasné Santa Clary, které každý rok vše zařídí, nebojte se vyfouknout slávu Santa Clausovi. Každá žena, která zvládne Vánoce s cílem potěšit rodinu, by na sebe měla být právem hrdá.

Takže jestli pečete, vaříte a uklízíte, nebojte si zatleskat. Když se na vánoční nákupy vrhnete chytře, ušetříte dost času. Ten pak můžete využít pro zasloužený odpočinek a klid. Podívat se na to, jak jsou děti šťastné a užívají si dárky, přeci stojí jednoznačně za to. Stejně jako pohled na partnera, který s plným bříškem sleduje v televizi vánoční pohádku a chválí si to, jak dopadly Vánoce opět na jedničku.

Tak proč Santa Claus?

Jak je vidět, zásluhu na vánoční pohodě mají především šikovné ženy. Užijte si Vánoce i vy, třeba rovnou s písničkou na YouTube, kterou pro všechny Santa Clary nazpívala jedinečná Emily Roberts. Talentovaný hlas motivující ženy k tomu, aby si připsaly slávu místo toho pupkatého vousáče. Pro zajímavé novinky se Santa Clary sdružují také na Facebook stránce, kde na ně čekají zajímavé nákupní tipy. Zařízení štědrovečerní večeře je pak brnkačka!

_____
Tento příspěvek je sponzorován společností Lidl

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář