Den soukromého podnikání se slaví 11. října 2016 a přináší podnikatelům a jejich zákazníkům opravdu skvělé možnosti.

avatar

Jakub Krupička
Beznadějný melancholik se srdcem rockera!

Den soukromého podnikání

Podnikání je vášeň

Každý máme jinou představu o tom, jak by měl vypadat náš pracovní den, nicméně na jedné věci se až překvapivě velké množství lidí shoduje. Mít vlastní podnik je sen a možnost konečně se pořádně realizovat. Je skvělé, že příběhy podnikavých jedinců, kteří se rozhodli otevřít si například vlastní malé pekařství, kadeřnictví či kavárničku, přibývají. Malé podniky se stávají lokálními hvězdami, rozvíjí komunitu a nezřídka získávají velkou podporu okolí. Nyní navíc mají možnost připojit se ke Dni soukromého podnikání, které organizuje MAKRO s cílem získat pro podniky nové zákazníky a zároveň udělat radost těm stávajícím.

Co zákazníkům nabídnout navíc?

Den soukromého podnikání se slaví 11. října 2016. Jedná se o ideální příležitost nabídnout zákazníků něco navíc a věřte, že zákazníci umí dobrý servis a individuální přístup náležitě ocenit. V České republice to platí dvojnásob! Co takhle ke kávě dávat malý dortík zdarma? Nebo připravit výhodnou akci 1+1? Nebo jen upravte otevírací dobu tak, aby se k vám mohl podívat i ten, kdo to normálně nestíhá. Zkrátka se zamyslete nad tím, co můžete v Den soukromého podnikání nabídnout navíc. Už víte, co udělá zákazníkům radost? Vy je znáte nejlépe, tak určitě nebude složité přijít na něco skvělého.

Využijte velké podpory

Tím, že se s vlastním podnikáním přidáte k oslavám Dne soukromého podnikání, získáte obrovskou podporu. Jak je to možné? MAKRO bude o akci informovat širokou veřejnost všemi možnými způsoby. Lidé si na webu najdou speciální nabídky ve svém okolí a mohou se rozhodnout navštívit právě váš podnik, tak neváhejte a jděte do toho. Zapojení podnikatelé mohou jedině získat, což je na této oslavě skvělé. Spokojení budou totiž jak podnikatelé, tak jejich zákazníci. A o to tady přeci jde vždy na prvním místě! Pokud třeba už jen rozjíždíte vlastní podnik, určitě jděte do toho a k velké oslavě se připojte. Den soukromého podnikání dělá radost všem zúčastněným.
_____
Tento příspěvek je sponzorován společností MAKRO

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Týna Ryglová

    Do Makra nejezdíme, takže s nimi nic slavit nebudeme. My si děláme vlastní oslavy. V létě jsme slavili moje 25. narozeniny a byla to pořádná párty. Měli jsme dokonce pronajaté ozvučení od https://rental.economic-service.cz/kategorie-produktu/zvuk/ , tak se docela divím, že si na nás nestěžovali sousedi.