Filmy jako Obřad, Čtvrtý druh, Paranormal activity nebo V zajetí démonů jsou údajně natočené podle pravdy. Ale nejenom ve filmech do nás hustí víru v něco mezi nebem a zemí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Duch
Věříš, že nejsme sami ve vesmíru, ale ani na Zemi?
zdroj: boldsky.com

Duchové a kletby

Ve filmech se objevují duchové a nejrůznější prokletí. Objevovali se a pravděpodobně také budou, jelikož horory jsou žádané a pořád oblíbené. Jenže v poslední době se ještě více šíří tématiky natočené podle pravdy. Co je na tom pravdy, to se možná nikdo nedozví, dokud to nezažije na vlastní kůži. Ale je pravda, že nejrůznější fotografie a videa jsou i potvrzená jako nezfalšovaná a je na nich zcela zjevná nejrůznější a především nelidská či neživá aktivita. A takových důkazů není málo, existuje nesčetné množství svědectví lidí, které se týkalo podobného jevu, aniž by se tito lidé znali a mohli předem dohodnout. Je pravda, že ne všichni, se mohou brát vážně. Ale ani ne všichni by se měli ignorovat.

Brown
Brown lady. Takto se nazývá autentická fotografie z roku 1936. Jedná se prý o ženu, která byla obviněná z nevěry. Je vedeno, že zemřela a byla pohřbená, ale říká se, že jí muž do konce života věznil doma v koutě.
zdroj: tqn.com

U královny
Toto je fotografie z roku 1966 z křídla královnina domu v Greenwichi. A to není jediný důkaz z tohoto místa!
zdroj: tqn.com

Náboženská tématika

Je to pouze náhoda, že se více objevují filmy s náboženskou tématikou? Hlavně takové, u kterých se objevuje posednutí ďáblem a jeho následné vymítaní. Jak jinak než s biblí v jedné ruce a křížem v druhé. Chce nás snad někdo upozornit, abychom nebyli tolik ateističtí, ale více otevření víře? Ale pozor! Exorcisté totiž nejsou vůbec smyšlené postavy, opravdu existovali a existují. Je mnoho případů, dokazující jejich činnost u různých posedlých. Ne všechny záznamy však mohly být uveřejněné, stejně jako nad vším, i nad vymítáním je určitý orgán, na vše dohlížející (nejspíše sídlící ve Vatikánu). Nesmíme věřit všemu. Ale po několika příbězích dokládající důkazy se možná pozastavíte nad nejrůznějšími a nemalými myšlenkami.

Kdyby něco, dozvíme se to vůbec v dnešní době?

Dnešní doba je tak nastavená, že jakmile se něco stane, ví o tom celý svět. Ale i naopak. Je tolik různých orgánů, které chrání různé informace, aby nikdy nevypluly na povrch. Takže kdyby někde přistálo ufo a nebylo to zrovna v centru města, možná bychom se to ani nedozvěděli, protože by se o to NĚKDO prostě postaral… Kdo ví proč, ale nejspíš to tak funguje. Filmy se nám snaží ukázat nejrůznější příběhy, ale ani Čtvrtý druh, který se chlubí autentickými záběry, na to měl bohužel herce. Ale po zhlédnutí jsem možná byla ráda, že to byli herci. Já sama nejsem úplný skeptik v těchto věcech, ale zachovávám si chladnou hlavu a realistický pohled na věc. A jaký na to vše máš názor ty?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář