Nová kulinářské show Na nože televize Prima odstartovala a máme se doopravdy na co těšit. Zdeněk Pohlreich v novém formátu opět exceluje a ukazuje, že je doopravdy nekompromisní profesionál. Na nože je soutěž pro amatérské i profesionální kuchaře, kteří získávají možnost ukázat, co v nich je.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nová kulinářské show Na nože televize Prima odstartovala a máme se doopravdy na co těšit. Zdeněk Pohlreich v novém formátu opět exceluje a ukazuje, že je doopravdy nekompromisní profesionál. Na nože je soutěž pro amatérské i profesionální kuchaře, kteří získávají možnost ukázat, co v nich je. Porotu kromě Zdeňka tvoří také majitel Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk a autorka kuchařek Evu Filipová.

Nesmlouvavý šéf Zdeněk Pohlreich umí pořádně zatopit pod kotlem. Zdroj: TV Prima

Nesmlouvavý šéf Zdeněk Pohlreich umí pořádně zatopit pod kotlem. Zdroj: TV Prima

Bude to doopravdy na nože

Všichni soutěžící se utkají o titul Superšéf a odměnu jeden milion korun, což je dostatečná motivace. Škoda jen, že ženy jsou tentokrát opravdu v menšině. Že bychom snad neuměly vařit? Dvanáctka finalistů se v pořadu Na nože bude muset pořádně točit kolem plotny, protože dokázat kuchařské umění není žádná procházka růžovým sadem.

Kde pořad sledovat?

Pořad Na nože můžeš sledovat každé úterý od 21:20 hodin na TV Prima nebo také online na Streamu, kde se objeví každý odvysílaný díl. Můžeš se přesvědčit o tom, že i sebemenší a na první pohled opravdu snadný úkol může být pod stresem hotové drama. V prvním díle tekla i krev! Komentáře šéfa a jeho přísný dohled pochopitelně na klidu nepřidají. Pokud tě však bavil pořad Ano šéfe a nejsi skalní fanynkou Jirky Babici, mohu ti kulinářskou show Na nože pouze doporučit!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář