Shakira a její přítel Gerard Piqué vydali krásný černobílý portrét, na němž těhotná zpěvačka odhalila své bříško. Chceš vidět, jak to oběma na takovém portrétu sluší?

avatar

Andrea Faltýnová
Ráda sleduje novinky ze světa celebrit.

Intimní momentka

Zpěvačka se vyfotila jen v bikinách a v sukni, její přítel si sundal košili pro intimní fotografii. Těhotná a hrdá Shakira a její partner Gerard Piqué představovali tento krásný obraz, který ukazuje zpěvaččino těhotenství, v plné kráse. Shakira jde tak ve stopách celebrit jako Demi Moore a Britney Spears, které též zveřejnily fotografii, když byly těhotné.

Shakira ukázala bříško
„Klidně bych si těch 9 měsíců těhotenství zopakovala znovu,“ prozradila Shakira.
zdroj: gossip.fanpage.it

Jedinečný moment

Pár nyní žije v Barceloně a brzy budou společně bydlet v novém domě, který byl nedávno dokončen.
Shakira se se svým přítelem setkala na jaře v roce 2010 při natáčení hudebního klipu Waka Waka. Svůj vztah však dlouho tajili a popírali. Prý nestáli o zvýšenou pozornost médií, ale nakonec svou fotku zveřejnila na sociálních sítí. Svůj vztah oficiálně potvrdili 29. března 2011 přes sociální síť Twitter a Facebook.

„Příchod našeho prvního dítěte je jedinečný moment v našich životech.“ Říká pár. Pár, který se těší na narození první potomka, už o Vánocích vtipkoval, že se jim potomek už narodil. Její přítel neustále zveřejňuje fotky své těhotné přítelkyně.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář