Zpěvák Pavol Habera o ní řekl, že je tvůrčí, cílevědomá a neuvěřitelně charismatická. Crispy Jane (rodným jménem Jana Podoláková) patří k největším objevům posledních měsíců. Už jako malá podlehla lásce k hudbě a tanci. Ty máš nyní jedinečnou příležitost se s touto zajímavou zpěvačkou seznámit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zpěvák Pavol Habera o ní řekl, že je tvůrčí, cílevědomá a neuvěřitelně charismatická. Crispy Jane (rodným jménem Jana Podoláková) patří k největším objevům posledních měsíců. Už jako malá podlehla lásce k hudbě a tanci. Ty máš nyní jedinečnou příležitost se s touto zajímavou zpěvačkou seznámit. Kdo je tedy vlastně Crispy Jane a na jakou notu se pokusí hrát před fanošky?

"Umí si získat diváky, je potěšením nejen očím, ale také uším." - Christoph Fisser, Babelsberg Studio Germany

Crispy Jane hraje dvě role, které skvěle reflektují její hudební ambice.

Nelehká hudební cesta

Crispy Jane v posledních letech procházela různými hudebními projekty a styly (Pussy Cat Dolls revival, Shiva, Madonna revival nebo Dirty Blondes) a pěveckými soutěžemi, kde měla obrovský úspěch. Jane i přes velký úspěch nevyužila nabízené možnosti a rozhodla se vydat na hudební cestu, která není lehká. Zpěvačka sama sebe označuje za velmi klidnou až flegmatickou osobu. Nenech se ale zmást. Opak je pravdou, tahle krasavice to dokáže i pořádně roztočit.

Čekání na svěží debut

Z první krátké ukázky pilotního singlu “With me” zjistíš, že se za vokální bouřkou skrývá několik naprosto odlišných charakterů. Ve své podstatě hraje Crispy Jane dvě role. Tvrdou diktátorku, která hloubkami hlasu dokáže přesvědčit o vážnosti hudební aranže, a na druhé straně rozmazlenou blonďatou holčičku se zkreslenou představou. Hudební producenti, kteří stojí za tvorbou a vůbec rozpracovanou deskou, jsou špičkoví. Ruský hudební skladatel a zvukový inženýr Andrei Bobrov a bulharský hudební skladatel a producent Velichko Lozanov (The Vampire Diaries 3, Rediscovering a lost world, Eurovision Contest Song 2011). Produkce navíc sklízí i výtečné kritiky, proto se vydání její debutové desky očekává s velkou netrpělivostí. Album dostal název “With me“ a měl by pravděpodobně vyjít během srpna pod taktovkou mezinárodního vydavatelství Royal Production. Na půdě několika málo zajímavých a šokujících zpěvaček je Crispy Jane příjemným svěžím větrem.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Markiii

    super hudba