Zaujme tě příběh krásné architektky Šeherezády a chladného podnikatele Onura, který si po celém světě získal pozornost a srdce několika milionů diváků? Turecký počin jménem Tisíc a jedna není podle televize Nova telenovela, ale plnohodnotný romantický seriál plný dějových zvratů, napětí a lásky. Formát si zamilovalo velké množství diváků z ostatních zemí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zaujme tě příběh krásné architektky Šeherezády a chladného podnikatele Onura, který si po celém světě získal pozornost a srdce několika milionů diváků? Turecký počin jménem Tisíc a jedna není podle televize Nova telenovela, ale plnohodnotný romantický seriál plný dějových zvratů, napětí a lásky. Formát si zamilovalo velké množství diváků z ostatních zemí. Seriál Tisíc a jedna noc poběží v televizi několikrát týdně, a to dokonce v hlavním vysílacím čase. Víš, o čem bude?

Šeherezáda chladného podnikatele začne po zaplacené noci nenávidět, Onur se do ní naopak zamiluje až po uši.

Šeherezáda podnikatele začne po zaplacené noci nenávidět, Onur se do ní naopak zamiluje. (Zdroj: TV Markíza)

O čem je seriál Tisíc a jedna noc?

Když byl chladný podnikatel Onur Aksal (hraje ho Halit Ergenç) malý, patřila kniha Tisíc a jedna noc k jeho nejoblíbenějším pohádkám. To však ještě netušil, že tato kniha bude až překvapivě kopírovat jeho osud. Jeho matka Peride ho neustále nutí, aby si založil rodinu a zajistil tak dědice svého majetku, nicméně Onura zajímá pouze kariéra a rozhodně nepomýšlí na to, že by se měl zamilovat. Do života podnikatele však vstoupí velmi talentované architektka Šeherezáda Evliyaogluová (herečka Bergüzar Korel), jenž po tragické smrti manžela Ahmeda zůstala na výchovu nemocného dítěte sama. Podnikatel nabídne Šeherezádě peníze za to, aby s ním strávila noc plnou vášně. I přes jeho kousavé poznámky a svou nesmírnou hrdost s nemravným návrhem však architektka souhlasí, protože nutně potřebuje peníze na léčbu leukémie pětiletého syna Kaana. Život Onura se po noci se Šeherezádou zcela změní a jeho srdce začne bušit jen pro lásku. Šeherezáda naopak začne chladného podnikatele nenávidět. Já nevím jak tobě, ale mně to teda zní jako klasická telenovela – příběh plný klišé a ohraných témat.

Kdy Tisíc a jedna noc poběží v televizi?

Seriál se vysílá od 6. února, kdy běží tzv. Pilot – úvodní díl. Další dva díly poběží na Nově v pondělí 7. února od 20 hodin, jeden díl v úterý 8. února od 21:45 hod., další dvojice tohohle trháku ve středu 9. února od 20 hodin, jeden díl ve čtvrtek 10. února od 21:45 hod. a dva díly v neděli od 20 hodin. Smrtelná dávka 8 dílů týdně však bude trvat pouze do neděle 20. února, kdy začíná další řada SuperStar. Počet dílů se stáhne na čtyři dny v týdnu, konkrétně od pondělí do čtvrtka. Jsem moc zvědavá, jak se Nově tento odvážný krok osvědčí. Tisíc a jedna noc sice byla velmi úspěšná v okolních zemích, ale to není žádná záruka. Vzpomeňte si například na reality show Big Brother, kterou u nás převálcovali Vyvolení.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • teryk

  takže..podle mně je to nejlepší seriál,konečně dává nova něco normálního..vůbec nechápu ordinaci v růžový zahradě nebo ulici!! dyt to sou takový p…… tohle je aspon hezký no a co podle mně na to kouká víc lidí než já..jo a sorry ale důchodce nejsem a teplouš už vůbec ne!! komu se to líbí at si na to kouká a komu ne,tak at si vypne televizi a dá pokoj,nechápu jak někdo může napsat že je to p……. když toho viděl asi tak 10.minut..z toho se toho fakt pochopí..

 • Buršoust

  Tisíc a jedna noc? To je píčovina!

 • http://seznam monika

  no me se ten pribeh moc liby a chtela bych byt seheresadou lubi sa ne

 • http://Danica1 Danica1

  Mě se tento seriál mooooc líbí.Každý má svou zálíbu,proto by se to mělo respektovat.Měli by se na to dívat,jhgv , Eliska ,Kámoska,atd.(když tam není sex,tak to není film),pak by se naučili,lásky,slušnosti a úcty jeden k druhemu a hlavně úcty ke starším lidem,krerá v dnešní době mladým velmi scházi.Když se mě program nelíbi ,tak přepnu nebo vypnu.

 • magda

  to je nejkrasnejsi serial co je tak nevim proc se to lidem neliby kdys nechcou tak at se nedivaj ale pro me je to uzasny

 • zdenka62

  Moc se mi seriál líbí,je to super!!!! Těším se na každý díl jen kdyby to o
  pakovali dopoledne.Občas nevidím některé části protože jsem v zaměstnání.A těm co se to nelíbí tak atˇsi přepnou televizi.

 • jesika

  kdyz se vam to neliby proc nato koukate vy hulvati sprosty . aspon se da na to koukat nez ty ceske filmy trapny na tu novu se vubec neda prepnout je to vonicem ty traparny co davaj od 8.hodin ta ordinace a td

 • eva

  Z celé duše souhlasím s paní Camillou, kterou tímto zdravím. Je bohužel pravda, že dnes, dokud z obrazovky nestříká celou dobu krev, tak je to pro většinu “oničem”. A kdo kouká na romantický seriál plný lásky, pochopení a soucitu, tak dnes už není normální. Všichni by na to měli koukat povinně, aby viděli jak se mohou s láskou a úctou k sobě chovat manželé po 40-ti letech manželství. Hodně lidí by si z nich mohlo vzít příklad. Dnes vládne všud a všemu jenom násilí, vulgarita a bezohlednost takovým způsobem, že je to už málem považováno za normální jev. Je mi z toho smutno a proto jsem ráda, že se tento krásný seriál vysílá a názory zakomplexovaným primitivů, kteří nijak neuspěli, tak se aspoň takto potřebují zviditelnit, mě nemohou odradit od jeho sledování. Sleduji jej na Markíze a je pravda, že jejich dabing i překlad je vinikající.

 • Raduška

  zdrawim divaky noweli tisic a jedna noc …mam prozbu kde se mužu kuknoout na dily do předu děkuji!!!!

 • Handana

  Moc se mi to líbí,souhlasím s paní Camillou.A nejsem ani důchodce ani teplouš.
  Každý máme snad nárok na svůj žánr a na nás co máme rádi romantiku se dost zapomíná a když se náhodou něco takového objeví tak se rozpoutá taková šílená debata.Komu se to nelíbí tak ať se na to nedívá.

 • Darca

  krasny moc rada jse na to koukam to je serial presne pro me diky

 • lucinQa14

  nenávidim ten seroš

 • Camilla

  No opravdu kam se to hrabe na Sběratele kostí,Vraždy v Mid,Policie NY.Miami,Las Vegas,Myšlenky zločince,Odložené případy,Námořní vyšetřovací službu,Deník vražedkyně,Zákon gangu a podobné lahůdky.Jak neteče krev,a nesouloží se za každým rohem je to pro naše diváky ú d a j n ě nezajímavé.
  Zdá se mi,že svět se zbláznil.Opravdu nevím,koho nepotěší hezké prostředí,hezcí lidí,krásně zařízené byty,kanceláře,hezké šaty,zdvořilé a slušné jednání bez volů.Prostě i když děj není žádné fil.pojednání je to osvěžení proti těm hrůzám,čím nás dnes TV krmí a kdo to nechce vidět-stačí přepnout.Naštěstí Markíza vysílá každý veče a má-je mi líto-opravdu mnohem lepší dabing i překlad.Zdravím.

 • jhgv

  píčovina

 • Michaela

  Náhodou, mě se tento seriál moc líbí…akorát me mrzi, že dily, ktere nevidim nemam k dispozici na netu… skoda

 • júlia

  No tak…tisíc a jedna noc mne baví a moc lebo je to dobrá vjéc a newím co vám na tom vadí pohodo film….to je naj naj telenovela

 • pepawo

  Neskutečná kravina. Mám rád divadlo, ale tohle je utrpení. 10 minut a dost! A to jsem >60.

 • Krisoška

  Není to telenovela, ale pořádná kravina to je

 • Anet

  Díky Bohu za takové seriály, aspoň člověk pořád nesedí u televize:D

 • Eliska

  Koukala jsem….A JE TO STRASNY!Vzdyt na to muzou cumet jen stary zensky nebo teplousi..!:D

 • Kámoška.cz

  Tak já jsem to popravdě po pěti minutách přepnula, tohle není pro mě.

 • Kiki

  celkem pekný

 • n.v.

  to prohlásila Nova,že to není telenovela,ale oficiálně je:)a vůbec mě neláká