Máš ráda seriály, ale už tě nebaví stále ta samá témata a ráda by si vyzkoušela něco nového? Pak věnuj pozornost těmto řádkům, jelikož se k nám dostal nový britský dramatický seriál: Tajný deník call girl, který ve světě vyvolal poprask. Proč? Protože hlavní postava je exkluzivní londýnská prostitutka.

avatar

Kristýna Gregorová

Máš ráda seriály, ale už tě nebaví stále ta samá témata a ráda by si vyzkoušela něco nového? Pak věnuj pozornost těmto řádkům, jelikož se k nám dostal nový britský dramatický seriál: Tajný deník call girl, který ve světě vyvolal poprask. Proč? Protože hlavní postava je exkluzivní londýnská prostitutka. Sex za peníze, to není zrovna běžné téma pro televizní seriál, o to víc však Tajný deník call girl zaujal diváky po celém světě. Bourá všechny hranice a ukazuje “zakázané” věci, jenž nikde jinde neuvidíš. Mluví o věcech, které dosud byly tabu, takže pokud se chceš dozvědět něco nového, rozhodně Tajný deník call girl zařaď do svého programu, myslím, že nebudeš litovat.

Seriál Tajný deník call girl

Seriál Tajný deník call girl

O co vlastně jde?

Jak už jsem řekla na začátku, hlavní zápletka se točí kolem exkluzivní londýnské prostitutky, ta žije dvojí život. Pro své přátelé a rodinu je obyčejná sekretářka Hannah, která žije svůj stereotypní život. Pro své klienty svůdná a neodolatelná Belle, která jim za určitý obnos peněz splní veškerá přání. Postupem času ale ztratí schopnost tyto dva světy rozlišovat. Co je jen práce a co její skutečný život? To Hannah pěkně zamotá hlavu a přinese spoustu prekérních situací. Udržet si pověst té nejlepší společnice ve městě, to není žádný med. Je to spousty dřiny a utrpení, ty to všechno můžeš sledovat z první ruky!

Kde můžeš Tajný deník call girl sledovat?

Pokud máš Primu COOL, si v pohodě! Od 15.2 začala tato stanice Tajný deník call girl vysílat. každé pondělí po 22. hodině. Zatím jsou pro diváky připraveny dvě sezóny a to s kompletním českým dabingem, takže tě nebudou rušit žádné titulky a ty si budeš moct dění užít naplno. Jak to dopadlo, to už musíš posoudit sama. TV Prima si ovšem na svém dabingu dává záležet a podle prvních dílů zní dabing velmi dobře.

Pokud Primu COOL nemáš, nezbývá ti nic jiného, než Tajný deník call girl hledat na internetu. Pokud si alespoň trochu šikovná, určitě najdeš cestu, jak si Tajný deník call girl stáhnout.

Než si pustíš první díl

Nezapomeň na to, že Tajný deník call girl je seriál defakto pro dospěláky, takže bude plný sexu a peprných slov, pokud ti tedy ještě nebylo 15 let, váhala bych nad tímto výběrem. V několika zemích měl Tajný deník call girl problém se zařazením do vysílacího času místních televizí kvůli nevhodnému obsahu.

Je tedy jenom na tobě, jestli se na Tajný deník call girl koukneš nebo ne. Já jen mohu říct, že se je určitě na co koukat a jestli strávíš jeden deštivý večer nad tímto seriálem, určitě to nebude ztráta času. Bude to ostré pokoukání, při kterém se budeš červenat, jako když máš na pizze pálivé čili-papričky. To je celkem zajímavá nabídka, nikoho to ještě nezabilo, tak proč toho nevyužít. Tajný deník call girl za ten hřích stojí a červenat se je dnes COOL.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Dorca113

  ludia a neviete kde najdem tento serial s českym alebo slovenským dabingom

 • Zdeňka

  Už jsme pár dílů viděla, je to dobré i když je pravda, že to sleduji hlavně kvůli Billie, kterou jsem předtím viděla a oblíbila si ji v seriálu Doctor Who. Je fakt skvělá.

 • call girl

  Nejlepší seriál,co jsem kdy viděla!!!!!Jsem devka..a nejak takto to ve skutečnosti opravdu funguje!:)

 • mucka

  dobre to znie, určite super seriál! niekto ho pozerá? aký má názor?