Od ledna vysílá televize Prima nový seriál Džungle Rtěnek, který nese odkaz známého Sexu ve městě. Vše se opět točí kolem mužů, sexu, nezávislých žen a pikantních životních příběhů.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Od ledna vysílá televize Prima nový seriál Džungle Rtěnek, který nese odkaz známého Sexu ve městě. Vše se opět točí kolem mužů, sexu, nezávislých žen a pikantních životních příběhů. Lipstick Jungle (jak se seriál Džungle Rtěnek jmenuje v originále) opět posouvá ženský humor trošku dál a není už tak jednoznačně zaměřen jako tomu bylo například ve zmíněném Sexu ve městě. Chceš vědět víc?

Seriál Džungle rtěnek

Venku je to džungle, oblečte se odpovídajícím způsobem. To je seriál Džungle Rtěnek...

Seriál Džungle rtěnek – o co jde?

Hlavní děj se točí kolem tří nejlepších kamarádek, které jsou velice úspěšné a patří mezi 50 nejvlivnějších žen ve městě jménem New York. Už zde možná poznáte, že seriál je isnpirován stejnojmennou knížkou autorky Candace Bushnell. Ta má již na kontě právě Sex ve městě a New York je podle všeho jejím oblíbeným prostředím.

První hrdinka se jmenuje Nico O’Neilly (hraje jí Kim Raver) a je vydavatelkou úspěšného módního časopisu Bonfire. Nico je již 17 let vdaná a na první pohled má velice pěkné manželství. Jakmile ale přijde řeč na sex, je to už o poznání horší. Naposledy ho měla Nico ani nepamatuje. O to hůř odolává nástrahám velkoměsta v podobě mladých zajíčků.

Wendy Healy (hraje jí Brooke Shields) zaujímá důležitou roli ve filmovém průmyslu, která ji bere veškerý čas a energii. Právě kvůli tomu značně po všech stránkách zanedbává svého manžela. Ten se musí starat o rodinu a žít ve stínu této dračice. Na sex ani další manželské kratochvíle zkrátka není čas. Wendy navíc bere své děti pouze jako módní doplněk, takže se nedá považovat za zrovna dobrou matku.

Třetici uzavírá osamělá Victory Ford (hraje jí Lindsay Price), jenž je skvělou módní návrhářkou. Tu netrápí pouze samota, ale i tvůrčí krize. Pomůže jí nová láska?

Přehlídka trendů

Seriál Džungle Rtěnek není jen takovou chytřejší variantou Sexu ve městě, ale nabízí i vstupenku na přehlídku nejnovějších módních trendů a módních stylů. Každá z hrdinek má svou vlastní image a v každém díle tě čeká pohled do jejího šatníku. Na oficiálním webu seriálu Džungle rtěnek pak konkrétně najdeš, z čeho se šatník v té či té epizodě skládal.

Kde seriál Džungle rtěnek sledovat?

Seriál Džungle rtěnek běží na TV Prima od 6. ledna 2010 každou středu po 22. hodině. Celkem tě čekají dvě série po deseti dílech. Seriál Džungle rtěnek se začal v produkci NBC natáčet v roce 2008, takže se jedná o docela novou záležitost. Na CSFD má seriál Džungle rtěnek podobné hodnocení jako Sex ve městě. Pokud se ti tedy vyprávění Carrie líbilo, měly by tě zaujmout životní příběhy i této trojice.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.romcaala.blog.cz Ála :-*

    No třeba DŽUNGLI RTĚNEK! mají holky rády *puberťačky* a sex ve městě 1,2 ;) Ale dospělé ženy už nejspíš ne myslí si ,že to je kravina ;) Je to spíš takové snění jak bychom se mohli oblékat za 20 000 kč mít každou druhou kabelku! Ale ve skutečnosti to tak opravdu není pro to nemají moc rádi dospěli teda si to myslím ;)

  • Hana Krčmářová

    Muze mi tady prosim nekdo rict,proc skoncily dily sereialu Dzungle rtenek????? To uz nebudete davat ve stredu?? Nebo jak??

  • Cute Lízinka

    Nechápu, jak tohle může někdo srovnávat se Sexem ve městě. Vždyť to nemá ani třetinu humoru…