Dovedeš si představit, že bys obyčejnou školu vyměnila za gymnázium pro monstra? Populární seriál Monster High ti ukáže, jak to na takovém gymplu chodí!

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Monster High

Pořádně divoká výuka

Velmi povedená animace, ulítlé příběhy, vtipné hlášky a hlavně hromada strašidelných postav v podobě upírů, vlkodlaků, robotů, zombie a dalších monster. Přesně to je seriál Monster High, který tě v každé epizodě pobaví řešením všeho možného i nemožného. Strašidelný gympl se však ve skutečnosti až tak moc neliší od běžné školy. Monstra řeší přátelství, válku s profesorským sborem a v neposlední řadě také pikantní drby! Různorodost a krátká délka dílů dělá ze seriálu příjemnou kratochvíli i pro starší publikum.

Výkvět zrůdiček

Na Monster High potkáš všelijaké exoty, ale ústřední partička je doopravdy výkvět celé školy. Seznam se s monstry a vyber si tu, která je ti nejvíc sympatická!

Frankie Stein

Moje nejoblíbenější Frankie Stein je tak trošku neohrabaná dcera Frankensteinových monster, ale drží slovo a je to velmi dobrá kamarádka. Jen na její tělo držící pohromadě díky stehům a šroubům není až tak hezký pohled. Ze všech předmětů má nejradši dějepis.

Draculaura

Draculaura od hraběta Draculy oslavila již 1600. narozeniny a její strach z krve mě vždy dokáže dokonale rozesmát. Koho by totiž napadlo, že dcera legendárního upíra bude veganka a při pohledu na krev omdlí! Naštěstí je vždy poblíž její kluk Clawd Wolf a domácí mazlíček v podobě netopýra, díky kterým se nikdy necítí sama.

Clawdeen Wolf

Chlupatá dcera vlkodlaka pochází z hromady sourozenců a ostatní dokáže odzbrojit nejen prořízlým jazykem, ale také pohledem na dva slušivé piercingy a odvážný image.

Lagoona Blue

Lagoona Blue je patnáctiletá dceruška žabího muže, které se ostatní nezříka posmívají za její původ a výrazný přízvuk. Pokud sympatické Lagooně něco závidím, tak je to jednoznačně schopnost mluvit s vodními živočichy. Naopak bych se obešla bez jejího rychlého vysychání kůže, kvůli kterému se musí neustále hydratovat.

Ghoulia Yelps

Geniální šestnáctiletá zombie (v monster věku) vydává jen mrtvolné zvuky, a proto jí prakticky nikdo na škole moc nerozumí. I tak si ale Ghoulia našla kluka, kterým je Slow-Moe Deadovitch.

Cleo de Nile

Sebestředná chovatelka jedovatých hadů Cleo de Nile je 5842 let stará dcera mumie z Egypta, která má ještě o dva roky starší ségru. Cleo musí být vždy ve středu dění, ostatně její kluk je Deuce Gorgon. Hvězda školy to ale rozhodně nemá v životě tak jendoduché, jak by to mohlo vypadat.

Deuce Gorgon

Šestnáctiletý a pořádně uhrančivý Deuce Gorgon má za mámu medúzu a stejně jako celá jeho rodina, tak i on dokáže přeměnit libovolný předmět v kámen. Z tohoto důvodu neustále nosí černé brýle. Deuce je vášnivý kuchař, ale zrovna tenhle koníček se snaží před ostatními na škole tajit. Naopak velmi rád se pochbluí tím, co dokáže na skejtu.

Přidej se k příšerkám

Do originálních postav se člověk zakouká velmi rychle, každá z nich je unikátní nejen vzhledem, ale také smyslem pro humor. Přehled výše je doopravdy jen střípkem z obrovské mozaiky všech studentů. Do zajímavého světa monster se můžeš ponořit nejen sledováním seriálu, ale také hraním online her s tématikou Monster High. Chceš se stát kadeřnicí příšer? Nebo si snad chceš zařídit pokoj jako zombie? Žádný problém, klikni zde a začni se prohrabávat množstvím her, se kterými snadno zabiješ nudu. Osobně mám nejradši různé oblíkačky, protože můžu oblíbeným hrdinkám vymyslet absolutně nový outfit.

Strašidelný fenomén

Monster High je bez jakéhokoliv přikrášlování kultovní seriál a já se jen nestačím divit tomu, jak rychle si příšerky a monstra s mindráky získávají další fanoušky po celém světě. Ještě větší radost mám z toho, že i přes na první pohled jasné zaměření na mladší publikum si u každého dílu dokáže dobře pobavit i dospělák.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář