Chceš začít pečovat o své zdraví. Tak si pořiď kvalitní saunu, která významným způsobem k tvému celkovému zdraví přispěje. Pokud tě velmi často trápí kašel, rýmy, drobná nachlazení, nesoustředěnost, nespavost, podrážděnost, tak si určitě můžeš v lékárně koupit mnohé léky a medikamenty, ovšem mnohem zdravější je pravidelný pobyt v sauně.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Chceš začít pečovat o své zdraví. Tak si pořiď kvalitní saunu, která významným způsobem k tvému celkovému zdraví přispěje. Pokud tě velmi často trápí kašel, rýmy, drobná nachlazení, nesoustředěnost, nespavost, podrážděnost, tak si určitě můžeš v lékárně koupit mnohé léky a medikamenty, ovšem mnohem zdravější je pravidelný pobyt v sauně. Návštěva sauny je jistě správná a zdravá věc. Pravidelné saunování totiž zvětšuje nejenom tvou obranyschopnost, ale posiluje rovněž tvou tělesnou kondici. Pokud nemáš saunu v blízkosti svého domu nebo bydliště, můžeš si klidně postavit saunu vlastní. Vražené peníze do její stavby se ti ve velmi krátké době vrátí v podobě ušetřených financí za nakoupené drahé medikamenty a léky.

Sauny - relax pro tělo i duši

Začni i ty pečovat o své zdraví

Na tuzemském trhu existuje velké množství výrobců, kteří poskytují jak samotnou výrobu, tak i rychlou montáž saunových domků. Pokud dáš přednost profesionální firmě, můžeš doma saunovat už za jeden nebo dva týdny. Svou sauna si můžeš také vybavit speciálním nábytkem a praktickými doplňky, které při saunování využiješ.

Kde kvalitní sauna seženeš?

Velkou nabídku různých druhů saun, najdeš v internetovém obchodě alexasauna.cz. Tento obchod je úzce zaměřen především na infrasauny a finské sauny. Přehledně zpracované internetové stránky ti nabídnou nejenom užitečné rady týkající se saunování, ale také konkrétní nabídku infrasaun a finských saun.

Infrasauny

Velmi zajímavou a estetický pěknou infrasaunu pro dvě osoby si můžeš pořídit do 20 000 korun. Infrasauna pro čtyři osoby je k dispozici do 39 000 korun. Infrasauny jsou vyrobené z kvalitní kanadské jedle a jsou vybavené speciálními zářiči a keramickými infrapanely. Jelikož jsou infrasauny menší než finské sauny, mají mnohem menší spotřebu elektrické energie a rychleji si vyhřejí.

Finské sauny

Pokud dáš přednost finské sauně, počítej s vyšším finančním obnosem. Finská sauna pro dvě osoby tě přijde zhruba na 30 000 korun, finská sauna pro tři osoby pak na 34 000 korun. Pokud si zakoupíš finskou saunu, tak součástí balení je elektrické topné těleso, teploměr a vlhkoměr, vnitřní osvětlení, skleněné přesýpací hodiny, saunové kameny, ventilační otvor s regulací a vědro s lžící.
Obchod Alexasauna se v saunách opravdu vyzná. Pokud přemýšlíš nad některou konkrétní saunou, nech si poradit od zkušených odborníků a neboj se jich zeptat na cokoliv, co se týče saun a saunování. V jakékoliv sauně z obchodu Alexa se budeš cítit velmi dobře a komfortně. Pokud si zakoupíš některý z výrobků e-shopu Alexa, stane se ti saunování každodenním koníčkem, takže zapomeneš na stres a únavu. Pobyty v sauně tě dokonale osvěží a dodají ti novou pozitivní energii. Dbej o své zdraví, které máš pouze jedno.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Josef Devátý

    Osobně mám asi nejraději finskou saunu. Právě tu jsem si pořídil minulý rok od https://www.saunaproject.cz/ a nemohu si ji vynachválit. Jak píšete, je to vážně skvělý relax pro tělo i duši. Lepší formu odpočinku neznám.

  • Juraj Liška

    Jo, tak toto mohu jenom potvrdit. Lepší relax, než saunu neznám. Od té doby, co jsem investoval do luxusní sauny od https://www.dyntar.cz/ tak ji využívám prakticky pořád. Hlavně tedy přes zimu, ale myslím si, že ani přes léto se saunováním nepřestanu.

  • Sněhurka

    Z vlastní zkušenosti mohu říct, že mě nejvíce vyhovuje infra sauna se slanou mlhou. Kombinuje výhody sauny a slaných jeskyní s tím, že je ještě účinnější. Navíc v ní není 60°C ani 90°C ale příjemných 32°C a skvěle mi pomáhá proti ekzému a dýchacím potížím.