Slovenský rapper Rytmus patří na česko-slovenské scéně k těm nejdiskutovanějším osobám. Je nejprodávanějším a nejaktivnějším interpretem ve hře, přičemž v poslední době vyvolává svým chováním přinejmenším rozpaky. Někteří ho berou jako někoho, koho už zcela pohltila touha vydělávat peníze. Natáčí reklamy, zaprodává se a chce být komerční.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Slovenský rapper Rytmus patří na česko-slovenské scéně k těm nejdiskutovanějším osobám. Je nejprodávanějším a nejaktivnějším interpretem ve hře, přičemž v poslední době vyvolává svým chováním přinejmenším rozpaky. Někteří ho berou jako někoho, koho už zcela pohltila touha vydělávat peníze. Natáčí reklamy, zaprodává se a chce být komerční. Druzí stále obdivují jeho dílo a vkus pro hudbu, chápou jeho nadhled a uvědomují si, že Rytmus už není pouze rapper. Nyní ho lze považovat za plnohodnotného umělce. Ke které straně se přikloníš ty?

Zdraví vás vyjebaný čávo, stále som cigáň a ne gádžo, začal som od nuly už dávno, som tu od začiatku rapu, môžte mi hovoriť kápo.

Stále som cigáň a ne gádžo, začal som od nuly už dávno, som tu od začiatku rapu, môžte mi hovoriť kápo.

Smajlík vyje*aný

Už s vydáním alba Král vyvolal Rytmus velký rozruch. Nikdo od něj nečekal takový krok kupředu a odloučení od striktně hip-hopového soundu. Tak jako tak je tento počin podle kritiky opravdu kvalitní. Jeden klip za druhým dokazuje, že Král bylo opravdu album roku. V klipu Zlatokopky si mohla vidět například Agátu Hanychovou. Rytmus ví, s kým má spolupracovat, aby jeho tvorba byla úspěšná a na úrovni. Na albu se tak pochopitelně objevil například i český producent DJ Wich. Slovenský rapper nejde pro ostrá slova daleko – stejně jako jeho haters. Král je jim trnem v patě. O to víc Rytmus aka Black Princ šokuje natočením reklamního spotu pro T-Mobile a pro server Pokec. Nabízí se tedy otázka, zda-li Patrika Vrbovského aka Rytmuse už doopravdy zcela pohltila touha vydělávat love. Názor si každý musí udělat sám. Vlnu zájmu s tímto téma však znovu odstartovala Andrea Kundrová ze slovenského pořadu Hollywoodská. V jednom díle pořadu velmi ostře kritizuje Rytmusovo vystupování a to, že tvrdý rapper už vlastně vůbec nemá opravdový “rytmus”. Pohlitl ho hlavní proud! Paťo vždy přijímal kritiku s velkým nadhledem a jak sám říká, měl to v p*či. Paní Kundrová ho však nenechala klidným a ve svém posledním videoklipu jí závěrem zanechal “hezký” vzkaz.

Black Diamond Prince ty gádžo

Rytmus momentálně připravuje mixtape Black Prince, který by měl být zajímavým shrnutím jeho pohledu na věc. Podle prvního songu se opět můžeš těšit na pořádný nával sprostých slov a ostrých názorů. Rytmus aka Black Prince je v první řadě kontroverze a pouze fanoušci mohou rozhodnout o tom, zda-li jim v našich podmínkách přijde Rytmusovo chování adekvátní. U světových rapperů je ale spolupráce na reklamě a tvorba “popovějších” skladeb zcela běžná. Rytmus je celebrita a jako jeden z mála si může tohle dovolit. Ohledně PR si hlavu rozhodně nedělá, nemá důvod. Zdá se, že haters leze na mozek spíš jeho úspěch a sláva, než kvalita a jedinečnost hudby, se kterou Rytmus ovládá hip-hopovou scénu. Nebo máš na to jiný názor?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kámoška.cz

    Jak tě to napadlo Netty? Najdeš tady články i o jiných interpretech – například Justin Bieber, Adam Lambert, David Guetta a další. Stejně tak hodně rozhovorů je s inteprety z celého spektra hudebních žánrů – Martin Chodúr, Tereza Kerndlová, Charlie Straight, Mandrage a mnoho dalších.

  • Netty

    Můžu se zeptat,proč tu propagujete výhradně rap?