Už 3. – 6. července vypukne další ročník multižánrového festivalu Rock for People, který se bude tradičně konat ve festivalparku v Hradci Králové. A právě v letošním roce slaví velice oblíbený festival svou „plnoletost“, tedy své 18. narozeniny.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Už 3. – 6. července vypukne další ročník multižánrového festivalu Rock for People, který se bude tradičně konat ve festivalparku v Hradci Králové. A právě v letošním roce slaví velice oblíbený festival svou „plnoletost“, tedy své 18. narozeniny. Za celou dobu jeho fungování přivítal festival Rock for People už stovky hudebních hvězd a tak je vždy se na co těšit. A samozřejmě i letošní ročník festivalu tě rozhodně nezklame, proto si ho nenech ujít. Zajímá tě, kdo na letošním fesťáku vystoupí?

Nadupaný lineup, skvělá atmosféra, kvalitní zázemí a hromada zábavy na jednom místě - to je Rock For People 2012

Nadupaný lineup, skvělá atmosféra, kvalitní zázemí a hromada zábavy na jednom místě - to je Rock For People 2012

Příval zahraničních i českých hvězd

O zahraniční i české hudební hvězdy v dalším ročníku festivalu rozhodně nebude nouze. Opět totiž můžeš čekat řadu žánrově rozdílných umělců, kteří tě svými peckami dostanou. A na koho konkrétně se můžeš těšit? Ze zahraničních jmenujme například Prodigy, Faith No More, Skrillex, Franze Ferdinanda, Annu Calvi, Peta Dohertyho, The Subways, Crystal Castles a spoustu dalších. Z české hudební scény je to pak například Charlie Straight, Anetu Langerovou, Tomáše Kluse, Mig21, Cocotte Minute, Support Lesbiens, Mandrage, Monkey Business, Eddie Stoilow a na řadu dalších. Kompletní přehled účinkujících a jejich rozmístění na jednotlivých stage pak samozřejmě nalezneš na www.rockforpeople.cz.

Festival Rock for People nepromeškej

Chceš si užít příval festivalové atmošky, poslechnout si parádní pecky živě a užít si všeho, co ti festival může nabídnout? Pak se mrkni na webovky Rock for People a pusť se do včasného objednání vstupenek. Standardní cena za vstupenku zakoupenou do 2. července je 1 600 Kč. Vzhledem k nadupanému lineupu je to víc než fér, protože vidět a slyšet během 3 dnů tolik kvalitních umělců na jednom místě se ti jen tak nepoštěstí. Navíc pokud jsi zákazník T-mobilu, můžeš se těšit i na pěknou slevu na vstupenku ve výši 15 %, která rozhodně potěší. Rock For People 2012 je navíc prohlášen kvalitním zázemím festivalového parku a neošizenou organizací. Nejen díky tomu se může směle rovnat se zahraničnými akcemi. Tak co, dorazíš?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář