Sexy zpěvačka Tereza Kerndlová pokecala s Kámoškou o novém albu, bulváru, módě a celkově o všem, co se kolem ní teď i v průběhu léta bude točit. Terku si můžeš pamatovat z dívčího tria Black Milk, po jehož rozpadu se vydala na úspěšnou sólovou dráhu. Co mohou fanoušci očekávat od jejího nového alba? Vrhni se na rozhovor a dočti se víc!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Všechno má svůj vývoj a člověk se neustále někam posouvá. Kdyby se nehnul z místa, bylo by něco špatně.

Člověk se neustále někam posouvá. Kdyby se nehnul z místa, bylo by něco špatně.

1) Ahoj Terko, začnu hned aktuálním dotazem na připravované album. Na co se můžeme těšit, jaký koncept si tentokrát zvolila, jak probíhalo natáčení a pozvala si nějaké zajímavé hosty? Bude to zase trošku retro připomínající styl Amy Winehouse či Duffy?

Na svém čtvrtém sólovém albu pracuju už několik měsíců. Postupně sbírám nejlepší písničky, o kterých jsem naprosto přesvědčená, že jsou ty pravé.  Chci, aby na albu byly jen skladby, které mají duši a dokážou zaujmout posluchače svojí melodií a textem. Ty, které jim zkrátka něco vnesou do života. V současné době mám více jak polovinu písní hotovou a ty se nyní dostávají do dalších fází. Musím říct, že mám velikou radost z toho, jak se vše vyvíjí. Nebudu ještě přímo prozrazovat, v jakém duchu bude celé album, ale myslím, že hodně napoví první singl z tohoto připravovaného CD, který budete moci během pár týdnů slyšet z našich rádií. Jmenuje se Schody z nebe a momentálně se na něj připravuje videoklip.

2) Po rozpadu Black Milk si se vydala na sólovou dráhu. Jak by si shrnula vývoj, kterým si za těch 5 let jako zpěvačka i jako člověk prošla? Pozoruješ na sobě nějakou zásadní změnu? Ať jde o popularitu nebo zkušenosti ze světa českého šoubyznysu?

Plno věcí se od té doby změnilo, všechno má svůj vývoj a člověk se neustále někam posouvá. Kdyby se nehnul z místa, bylo by něco špatně. Začátky byly nejtěžší, odešla jsem ze skupiny a to pro mě znamenalo i odchod od všeho, co zpěvačka potřebuje ke své kariéře. Naštěstí jsem se velice brzy postavila na vlastní nohy a měla jsem velké štěstí, že jsem potkala skvělé lidi, kteří mi velice pomohli a začali se mnou od začátku. Naše spolupráce trvá dodnes a všechno klape, jak má. Jsem velice „věrná“ týmu kolem sebe, „nestřídám“ je jako jiní. Jsou pro mě moc důležití. Když s někým pracuji, musíme být i přáteli, jinak to u mě nefunguje. Za těch pět let jsem se spoustu věcí naučila, v něčem jsem si vytvořila jasnější pohled a především jsem udělala hodně práce a ušla velký kus cesty. V tom chci samozřejmě pokračovat :-) .

3) Jak vzpomínáš na dobu, kdy si dabovala filmy a seriály? Neláká tě se k této profesi nějakým způsobem v budoucnu vrátit? Co vlastně ty a filmová tvorba, máš třeba čas zajít si do kina?

Ta doba byla moc fajn, hrozně mě to bavilo. Tenkrát jsem měla ještě spoustu jiných aktivit, jako byl step, hra na klavír, zpěv ve sboru a další věci. Byla jsem hodně zaneprázdněné dítě, protože mě naši vedli ke spoustě koníčků. Postupem času jsem přestávala všechno stíhat a i dabing šel z kola ven. Dnes bych už na dabování neměla čas. Ale zato si čas vždycky najdu na novinky ze světa filmu. Ráda chodím do kina a snad ještě raději koukám na filmy doma. Hrozně si u nich odpočinu, mám ráda thrillery, horory, romantický komedie i animovaný filmy. Nepohrdnu snad ničím kromě scifi.

4) Když zhodnotím tvou image, tak mi nezbývá než závidět. Vždycky zazáříš snad v každé módní policii. Kdo se ti stará o šatník a líčení? A v čem se vlastně cítíš nejlépe?

Děkuju. Móda je pro mě velikou zábavou, hrou a součástí mě samotné. Myslím, že neodmyslitelně patří k tomu, co dělám. V civilu a na vystoupení se v tomto směru starám jen já. Jak o sebe, tak i o své tanečnice. Když využiju šikovnou ruku stylisty, nebo návrhářky, je to na natáčení videoklipů, focení na album nebo focení do časopisů. V jiných případech si velice ráda poradím sama, protože mě to baví. Co se týká líčení, je to podobné, moje vizážistka se o mě stará při focení, nebo natáčení. Jinak se líčím sama. A nejlépe se cítím v letních šatech a páskových botkách na vysokém podpatku. Kéž by bylo celý rok teplo :-) .

5) Minulý rok si vydala tanečně-cvičební program na DVD. Jak si udržuješ postavu a držíš třeba nějakou dietu? Co si myslíš třeba o neinvazivní liposukci? Mezi zpěvačkami a modelkami je to nyní hit.

Snažím se ve svém volném čase doma cvičit. Tanečně cvičební program, který jsem vydala, skutečně funguje. Mám ho vyzkoušený sama na sobě. Co se týká jídla, naučila jsem se jíst zdravě a po menších porcích vícekrát za den. Je to zaručený recept. Ale miluju italskou kuchyni a taky sladké. To si prostě nedokážu odpustit. Jsou dny kdy jím všechno, na co mám chuť a pak zase vím, že musím přestat, protože mě čeká něco důležitého. Mám docela sklony k tloustnutí, takže se musím hlídat. Neinvazivní liposukci jsem nevyzkoušela a ani se na ni nechystám. Nedokážu tedy posoudit, jestli funguje.

6) Pokud by si dostala nějakou finančně zajímavou nabídku, souhlasila by si s dalším sexy focením s tím, že tentokrát by si ukázala ještě trošku víc? Podle reakcí na tvoje starší fotky by to mužské populaci rozhodně nevadilo.

Určitě ne. Nikdy bych nezašla tak daleko.

7) Snažila jsem se na tebe ještě před rozhovorem najít nějaký zajímavý skandál, ale zdá se, že se nějakým párty faux pas úspěšně vyhýbáš. Jaký máš názor na český bulvár a vůbec etiku dnešních novinářů? Čteš články o sobě?

Je pravda, že nepatřím mezi ty, kteří vymetají večírky a jsou na nich středem pozornosti, díky svému chování. Pro mě je nejdůležitější, aby za mě mluvila moje práce. Alba, písničky, videoklipy nebo jiné projekty, které mám. Bulvár tu je a vždycky bude. Lidi zajímá soukromí celebrit a další pikantnosti z jejich života. Často věří tomu, co se píše, i když to nemusí být vůbec pravda. V bulváru jsem se o sobě mnohokrát dozvěděla něco, co jsem sama nevěděla. Dříve jsem se tím zaobírala, ale dnes mě to spíše pobaví.

8 ) Léto je prakticky tady, takže se musím zeptat na to, jestli plánuješ nějakou zajímavou dovču odpočinek? Kam jezdíš odpočívat nejraději?

Před pár týdny jsem byla se svými nejbližšími na několik dní v Paříži, to byla taková malá dovolená. V létě se budu věnovat práci na dalším albu a především focení na svůj první kalendář, který budeme fotit v Holandsku. Moc se na to těším. Jako každé prázdniny pojedeme taky za mými rodiči na Moravu, kde si pár dní odpočineme. Dokážu si odpočinout kdekoliv, kde je klid, když vím, že nikam nemusím, nemám žádné povinnosti ani starosti a taky tam, kde jsou ti, kteří jsou pro mě v životě nejdůležitější.

9) Mockrát děkuji za rozhovor, přeji hodně štěstí a pokud chceš, můžeš našim čtenářkám sdělit vše, co jen chceš – je to tvoje!

Všem bych chtěla popřát krásné léto se spoustou zážitků a zábavy. Ať se vám splní všechny vaše sny a ať jste ve svém životě skutečně šťastní. Tady na sebe dávejte pozor! Tereza :-)

TIP Kámošky: Koukni se na oficiální web Terezy Kerndlové a přidej se do jejího Fanklubu, na jehož stránkách najdeš i ukázku zmíněné písně Schody z nebe!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • luPPPinka

  byla nejlepšejší z Black Milk!!!!! Jí žeru moci

 • Ondřej

  …moc krasna a mila holka, co si na nic nehraje

 • JanRambo

  Andel je imho jeji nej song, ale na novej album se taky tesim

 • zuzinkahele

  Terka je sujpr zpěvačka a hlavně taky krásná! Narozdíl od nějakejch Kabátů nám aspoň na Eurosongu neudělala vostudu :-D