Mladá zpěvačka Sandra Rosová se již od dětství zajímala o zpěv, tanec a pokoušela se i hrát. Sandra tráví hodně času v USA, kde dokonce uspěla v soutěži STARS AT SEA a získala zde titul TOP TALENT Stars At Sea, USA 2009. V září 2010 vyšlo její CD s názvem “Je čas jít dál”. Sandra souhlasila s rozhovorem a ty máš nyní šanci se dozvědět, co si ráda obléká a kde strávila letní prázdniny.

avatar

Petra Nachtmanová

Žhavá novinka v podobě alba Je čas jít dál zorvna přichází. Talentovaná zpěvačka toho má hodně na srdci, tak to nepropásni!

Žhavá novinka v podobě alba Je čas jít dál přichází. Talentovaná zpěvačka toho má hodně na srdci, tak to nepropásni!

1) Letní prázdniny skončily, určitě jsi hodně cestovala. Na jaké místo ráda vzpomínáš?

Ano, byla jsem pár týdnů na Floridě, kde jsem chodila do taneční školy a učila se moderní tanec. Nafotila jsem v Miami promo fotky pro desku, která vychází již za pár dnů tady v Čechách a psala jsem scénáře do mého životně prvního, velmi pro mne důležitého pořadu, který chystám spustit už na konci září, s názvem Otevři Oči. Samozřejmě zbylo dost času, abych se pořádně nabila sluníčkem a skvělou místní energií. Ameriku obdivuji za jednoduchý „easy“ systém a ráda na ni vzpomínám. Je to země neskutečných možností a také je to země, která u mne objevila talent, tvořit hudbu, kterou miluji. Také jsem byla 14 dní u babičky na Moravě v Beskydech, kde je opravdu krásně a moc ráda se scházím s kamarády ještě ze základní školy, kde jsem chodila až do čtvrté třídy, než jsme se přestěhovali do Prahy.

2) Jsi momentálně zamilovaná? Co pro tebe znamená láska?

Nedá se říct , že bych byla nyní totálně zamilovaná, ale něco se začíná opět vyvíjet. Láska je pro mne to nejsilnější, co se dá prožít, ale také dokáže hodně srazit na kolena. Není tomu tak dávno, co jsem byla zamilovaná až tak, že jsem se chtěla o ten nádherný pocit podělit a dala jsem dohromady a Davidem Morem, Danem Hádlem a Petrou Glosr Cvrkalovou zatím nejemotivnější věc s názvem „Stůj“, kterou mám na své desce. Text se měnil několikrát, než jsem se ztotožnila s tím, co jsem cítila. Producent Dan Hádl, který písničku míchal už ze mne šílel, pořád jsem v mixech chtěla něco měnit a přidávat. Nakonec z toho vzešlo něco, na co jsem opravdu hrdá a co už nikdy z toho světa nesmaže. V tomto je hudba překrásná.

VIDEO – singl Stůj + nezveřejněné FOTKY

3) V září ti vychází nové CD. Představila bys ho našim čtenářkám?

Ta deska je zatím to nejlepší, co jsem ze sebe vyplodila. Je na ni celý můj život za poslední dva roky. Zpívám na ni převážně o vztazích, lásce, nevěře, porozumění a také o úspěchu. Nenajdete tam žádnou převzatou písničku, ani žádnou databázi. Je to moje tvorba a také nejlepších českých autorů, textařů a producentů, pro dvě písničky jsem pro zpestření dokonce letěla až do USA, které mi napsal David More a je to úspěšný singl ČAS, který se hraje v rádiích a už jej stáhlo na YouTube.com přes 100 tisíc posluchačů a druhý je právě zamilované vyznání lásky s názvem Stůj, ke kterému je také připraven videoklip.

4) Pohybovat se v kůži zpěvačky neznamená jen zpívat, ale i neustále měnit šatník. Co si nejraději oblékáš? Jakou barvu oblečení preferuješ?

Zbožňuji šaty a proto v mém šatníku jich mám okolo padesátky. Dokonce jsem se stala letos tváří značky, která je pojmenovaná „ Dress USA by Sandra Rosová“ Mám velkou radost, že kolekce se skvěle prodává, ale musím prásknout, že to bude asi taky tím, že mou podmínkou bylo, že šaty musí být dostupné právě pro nás teenagerky. Zbožňuji Ameriku, kde je všechno dostupné a hlavně pro lidi. Trvám proto na dohodě, že základní kolekce je v cenách od 950,- Kč a nesmí přvýšit částku 2 500,- Kč. Miluji černou, bílou, ale také žlutou, protože to je barva, která mne vždy rozzáří :-) .

5) A doplňky? Potrpíš si na náramky, náušnice, řetízky nebo úplně něco jiného?

Tak toto je u mne dá se nazvat až úchylka. Jelikož, když se objeví obchůdek s doplňky, tak jsem schopna tam strávit půl dne přehrabováním se v těch božských vychytávkách (smích). Všechno musím vyzkoušet, od brýlí, sponek, naušnic, stužek, čelenek, nárámků a řetízků. Všechno se mi většinou samozřejmě náramně hodí a pak řeším, kterou babičku ukecat, abych si nezrujnovala kapesné (smích).

6) Měla jsi někdy při vystupování trému? Zavzpomínej. Jak to nakonec dopadlo?

Tréma je určitě přirozená vlastnost a celkem se s ní dokážu poprat. Dalo by se říct, že největší trému mívám ve škole, když mám odprezentovat úplně nezáživný referát na téma, které mne vůbec nebaví. Ale třeba před kamerou nebo objektivem to mne zase vůbec nevadí, ba naopak mne to hecuje se ukázat jaká ve skutečnosti jsem. Mám v sobě tak nějak zakódovanou teorii, že když je dobrá příprava, tak tréma se dá snížit na minimum. Tím se řídím a celkem to funguje. Naposled se mi stalo při vystoupení, že se sekl přehrávač se základy a zvukař nebyl schopen nic do beden pustit. To jsou teprve horké chvilky (smích). No nic, po pár sekundách jsem začala učit refrén chystané písničky LIVE na sucho bez hudby. Pak se to kupodivu zprovoznilo a v refrénech všichni zpívali se mnou. Byl to skvělý zážitek. Zpívání je také přpravit se dobře na improvizování.

7) Dostáváš od fanoušků a fanynek klasické dopisy nebo spíše maily? Odpovídáš jim? Ptal se tě někdo na něco hodně kuriozního?

Ano, jsou to na 90% maily, má fanouškovská základna většinou sedí u compu a v poslední době je skvělý nástroj facebook. Hodně řeším s holkama vztahy a chtějí po mne rady, už na to přestávám stíhat odpovídat, ale chtěla bych to všem vynahradit v mém chystaném pořadu Otevři Oči, kde bude i speciální listárna, ve které probereme všechno důležité. Musím prásknou, že někteří obdivovatelé jsou dost přidrzlí a dostávám dost často nabídky na různé párty, večírky a dokonce i neslušné návrhy. Dostávám i nabídky ze zahraničí, kde chtějí místní borci se mnou utéci kdekoliv na konec světa. Naposled mne prudil jeden Angličan v letech, že by se mnou strávil rád zbytek života na Bahamách. Po čem tedy, abych byla upřímná, opravdu vůbec netoužím.

8 ) Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí, lásky a zdraví!

Přeji všem čtenářkám a možná i čtenářům Kámošky.cz jen krásné dny plné štěstí. Papa, Sandra :-)

TIP Kámošky: Stránky Sandry Rosové najdeš na www.sandrarosova.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář