Kámoška vyzpovídala internetovou celebritu a podnikatele, který je trnem v oku nejednomu závistivci. Krásný, úspěšný a bohatý, tak přesně tak se prezentuje Mgr. Radovan Kaluža na svém kontroverzním blogu. Jaký je ale ve skutečnosti? Exkluzivní rozhovor ti přináší poslední novinky z jeho života a v neposlední řadě se dozvíš i to, zda-li je tento “italský hřebec” ještě k mání.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Cítím se jako vítěz, který jde po baru, po butiku a ostatní obdivují ženu a uctívají muže, který ji vede. Uctívají správně, uctívají mě - Radovana.

"Existují dva typy lidí. Pasivní a aktivní. Ti aktivní bývají úspěšní, pasivním říkáme socky a starají se převážně o druhé."

1) Ahoj Radovane, v první řadě mockrát děkuji za tvůj čas a ochotu. V poslední době máš očividně docela nabitý program, takže nebudu zdržovat a přejdu rovnou k otázkám. Patříš bezesporu mezi internetové celebrity, které umí vyvolat emoce, rozvířit diskuzi a v neposlední řadě také odstartovat nejednu internetovou hádku. Nedávno o tobě dokonce vyšel dokument, který má od diváků velmi slušné hodnocení. Pro začátek se tedy nabízí otázka, jak sám jsi s odstupem času s dokumentem spokojený a můžou se diváci těšit na pokračování?

Film byl opravdu výborný, byl zatím uveřejněn v kině v Praze a tento měsíc bude i v Brně a taky určitě v Ostravě (veškeré info na mém blogu). Co je důležité říct, že ten film jsem nezorganizoval já, tudíž pokud mě někdo zase v budoucnu osloví, tak může vzniknout opět něco zajímavého.

2) Za tvojí slávou z velké části stojí způsob, jakým píšeš svůj blog. Co tě třeba vede k tomu uveřejnit seznam všech svých lásek za posledních 25 let? Vždyť se jedná o poměrně osobní věc. Nebojíš se ztráty soukromí?

Tak soukromí jsem ztratil před několika lety. Ale stále se mohu v nějakém podniku opít a pokecat s kámoškou a nebude to druhý den na předních stranách v bulvárech. Takže to není až tak hrozné.

3) Konflikt v diskuzích je ve spojení s tvým jménem poměrně běžná záležitost. Tvoje internetové popularita určitě už přerostla i do offline prostředí, a proto jsem se chtěla zeptat, zda-li už si musel čelit nějakému napadení i v reálu? Dovedu si moc dobře představit, že někteří muži na Stodolní tě neberou jako dvakrát vítanou konkurenci.

Právě pokud mě někdo zná na Stodolní, tak vždy mně hrozně fandí. Což mě až překvapuje. Jestli zde někdy dojedete, tak se tam můžeme zajít podívat.

4) Jedním z hodně skloňovaných pojmů v souvislosti s tvojí osobou jsou tzv. socky a jejich závist. Je to podle tebe vyloženě česká vlastnost, nebo se jedná o jev společný pro lidstvo jako takové? Záviděl někdy někomu něco vůbec Radovan Kaluža?

Závist je typická česká vlastnost. Nemyslím, že v západní Evropě by lidé až tak záviděli. Já jsem přející člověk a pokud má někdo něco lepšího než já, tak mně nezbývá nic jiného, než se více snažit a mít to taky.

5) Když se podívám na tvůj blog a v poslední době i videa, přijde mi, že je to jedna velká párty a akce. Nechci být vedle jako Hejdová z časopisu Týden, takže se raději zeptám. Jak vypadá tvůj absolutně běžný den a kde bereš po práci energii na párty a kluby?

Přes den většinou sportuju (kolo, brusle, snb) a pracuji většinou večer. Je mi 32, takže je přirozené mít dostatek energie.

6) Obor tvého podnikání je pro většinu našich čtenářek španělská vesnice, takže raději přejdu k zaměření, které hraje v tvém profilu také docela důležitou roli. Jedná se o fotomodeling! Máš plány se v tomto oboru ještě v budoucnu realizovat a jak se cítíš před fotoaparátem? Nelituješ toho, že si nešel před pár lety do focení na 100 %?

Ne, určitě nechci dělat fotomodeling. Nafotil jsem pár blbin a tři roky jsem soutěžil jako model s účesy.

7) V poslední době si se vrhl i na moderování akcí. Co tě k tomu vůbec přivedlo a jak si moderování užíváš? Dovedeš si sám sebe představit jako moderátora v nějakém televizním pořadu?

Dostal jsem nabídku dělat moderátora jedné menší studentské akci. A v budoucnu se nebráním ničemu.

8 ) Přece jenom jsme server hlavně pro mladé dívky a ženy, takže se musím zeptat. Jsi nyní zadaný, hledáš nějakou vážnou známost? Nebo si momentálně chceš jen užívat života?

Nezadaný. A buď potkám někoho perfektního a nebo si budu jen užívat. A to jak vypadá, ta totálně perfektní bude brzy na mém blogu.

9) Mockrát děkuji za tvůj čas a závěrem můžeš našim čtenářkám a tvým fanynkám vzkázat vše, co jen chceš. Děkuji za rozhovor!

Ať si nechají udělat webové stránky zdarma u www.banan.cz. Tak jsem zvědav, jestli mi ta reklama projde :-) . A určitě hodně lásky a zdraví.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kateřina

    pěkný článek.. dávám panu Kalužovi palec nahoru, že si našel něco, co ho uživí a baví zároveň :)
    ad 3) jj na Stodolní je živo ;) http://www.ostravatv.cz/mex-stodolni-ostrava-v200.html

  • Vydrovnik

    Radovan Kaluza je ubohy debil, poznal jsem jeho stejne debilniho fotra na VS banske v Ostrave…Je to Polak, vsichni mu rikali Kutas, coz o necem svedci