„Beruško má, milovaná. Prozraď mi, čím si mě okouzlila…“ tak zněl z rádia v roce 2002 obrovský hit Beruška od chlapecké skupiny T-Boyz, který uchvátil nespočet dívek a na němž se pěvecky podílel i Petr Vojnar. Ačkoliv se Petr od skupiny později odtrhl, rozhodně z hudební scény nezmizel. Vydal se na sólovou dráhu a posbíral spoustu zkušeností a to jak hudebních, hereckých, tak moderátorských. Chceš vědět o sympatickém Petru Vojnarovi víc? Přečti si exkluzivní rozhovor plný zajímavostí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

"Líbí se mi krásné ženy, které jsou opravdu ženské. Nemám rád emancipované pipky, které se chtěj pořád prosazovat."

"Líbí se mi krásné ženy, které jsou opravdu ženské. Nemám rád emancipované pipky, které se chtěj pořád prosazovat."

1) Ahoj Petře, nejprve bych ti chtěla poděkovat za ochotu i čas, který věnuješ tomuto rozhovoru. Nebudu nijak zdržovat a přejdu k první otázce. Tu bych ráda věnovala tvým samotným počátkům v chlapecké skupině T-boyz, po které holky v té době opravdu bláznily. Jak na T-Boyz vzpomínáš a co ti tahle zkušenost dala? Vídáš se ještě s kluky ze skupiny a zahrajete si čas od času spolu či nikoliv?

Byla to krásná, nespoutaná doba, kdy jsme si opravdu bezstarostně užívali. Dala mi spoustu krásných zážitků a i připravila na práci v showbussinesu. Není nic hezčího, než když lidi zpívají vaše písničky. S klukama se od odchodu nevídám, my jsme byli každý uplně jiný a tak jsme si šli vlastní cestou. Nezpívali jsme spolu od té doby, ani se nestýkáme a ani nevim, jestli by bylo možné se sejít třeba na jeden koncert, jestli by všichni chtěli.

2) Od té doby si posbíral řadu zkušeností a to jak z hereckéoblasti (např. VeniVidi Vici), moderátorské (např. Nikdo není dokonalý) tak samozřejmě i z hudební branže jako zpěvák, producent hudebních klipů i textař zahraničních a českých interpretů. Jak ses k těmto zkušenostem dostal a která oblast je ti zcela nejbližší? Mohl bys prosím čtenářkám povědět, jaké známé akce jsi moderoval a jaké zajímavé role sis zahrál?

Vždycky jsem dostal nějakou nabídku a tu jsem se rozhodl využít. Rád se učím nové věci a tímhle jsem získal moře nových přátel a další práce. Nejblíž je mi moderování…každá akce je jiná a to mě na tom baví. Ale moje srdcová záležitost je hraní…..jen už kvůli televizi nedostávám nabídky. No a rád občas udělám nějakou novou písničku, ale spíš už tak jenom pro sebe. Asi nejzajímavější bylo moderování Miss Deaf World v loňském roce. Soutěž hluchoněmých holek z celého světa…..to byla opravdu moderátorská škola. Nejzajímavější roli jsem si zahrál v nezávislém snímku Černobílý den….hrál jsem v něm dvojčata a jeden z nich byl feťák závislý na heroinu. To jsem si doopravdy užíval.

Rozhovor s: Petr Vojnar

3) Jak jsem naznačila, pracuješ i jako producent hudebních klipů pro řadu zahraničních umělců (např. DJ Get Far – Free či Queenee – Je cui), což je rovněž zajímavá zkušenost, stejně jako spolupráce v Itálii s Maxem Marcolinim, Dariem Carli a Paolem Sandrinim na tvém singlu EveryLittleThings. Jaké cesty tě dovedli k práci producenta i k lidem, s nimiž si spolupracoval na singlu? Myslíš si, že se spolupráce v Itálii bude znovu opakovat a jak jsi spokojen s prvním singlem?

Osm let jsem pracoval v nahrávacím studiu v Itálii jako textař a soundmaster, a tak jsem se se všemi potkal. No a když jsem se rozhodl udělat svoje skladby tak sem je požádal o spolupráci. Momentálně jsem se vrátil do Čech a už bych rád pracoval jenom tady, ale neříkám, že někdy v budoucnosti….Mě se singl dost líbí a myslim, že se povedl i videoklip k němu.

4) Chystáš se v blízké době vydat album s peckami, které by byly tvořeny ve stejném duchu, jako právě EveryLittleThings? Myslíš, že se v budoucnu budeš věnovat spíše zpíváním českých textů nebo jsou ti bližší písničky v angličtině?

Chystám teď nějaké podobné věci, ale už jen tady v Čechách. Myslim, že taneční scéna je tu dost chudá a tak se jí budu snažit trošku oživit. No, a když v ČR, tak česky.

5) Teď bych ráda přešla k fotkám, které jsi nedávno nafotil. Kolekci odvážných fotek jsi údajně nafotil kvůli obdivovatelům s homosexuální orientací, čímž se spustila v bulváru vlna otázek. A brzy údajně chystáš i nafocení kalendáře, který prý bude velmi šokující. Jak jsi s prvními nafocenými fotkami spokojen a co říkáš na ohlasy kolem? Jak myslíš, že bude okolí reagovat na nafocený kalendář, až dojde k jeho uveřejnění?

Jojo, já rád fotím fotky, které vzbudí pohoršení. Je pravda, že kvůli homosexuálům…pořád si o to psali na facebooku, tak jsem jim udělal radost. Ale myslim, že nejenom jim. Ohlasí jsou samé pozitivní a i mě se moc líbí, mám rád tenhle styl grafických fotek. Kalendář možná bude, možná ne. Každopádně mám v zásobě další sérii velice kontroverzních fotografií. Až bude správná doba, pustím je ven.

6) Když už jsem letmo zmínila bulvár, chci se zeptat, jak jej vnímáš a jaké s ním máš zkušenosti? Neobjevily se právě v souvislosti s tvými fotkami různé spekulativní zprávy, kterých se chytlo i tvé okolí?

Já vycházím s bulvárem zatím dobře. Rád ho nemám, ale bohužel ke své práci ho potřebuju. Oni pořád o něčem spekulujou, takže moje okolí už to ani nevnímá.

Rozhovor s: Petr Vojnar

7) Teď zase z jiného soudku. Všimla jsem si, že máš na těle vytetovanou hvězdu na lokti a dále i ornamenty na břiše. Mnoho lidí, kteří si pořizují tetování, si vybírá motiv například podle toho, že jim něco připomíná nebo zkrátka vystihuje něco, co je jim blízké. Proto by mě zajímalo, proč sis zvolil zrovna tato tetování? Bylo to o tom, že se ti pouze líbila nebo to má hlubší význam? Chystáš se pořídit si další ozdobu?

Chystám si jich pořídit ještě hodně☺. Mám rád tetování. Každé tetování vyjadřuje nějaký můj životní postoj, takže každé má svůj význam. Třeba na pravé noze mám anglický nápis Win or die, což znamená Zvítěz nebo chcípni :-) )

8 ) Další otázku bych ráda směřovala k tomu, co bude tvé obdivovatelky velmi zajímat :-) . Jaký typ žen se ti líbí a které vlastnosti by žena měla být a které ne? Co bys u holky například nemohl vystát?

Líbí se mi krásné ženy, které jsou opravdu ženské. Nemám rád emancipované pipky, které se chtěj pořád prosazovat. Nemám vyhraněný typ, ale je pravda, že většinou jsem chodil s blondýnkami. Měla by být starostlivá a hlavně nekonfliktní. Nesnášim hádky. A nejvíc mě dokáže vytočit kontrolování a věčné vyptávání.

9) Rozhovor se pomalu blíží ke konci. V předposlední otázce bych se tě ještě ráda zeptala, jaké plány máš do budoucna a na čem momentálně pracuješ? Jaká překvapení si pro své obdivovatelky chystáš?

Momentálně pracuji na novém hudebním projektu s raperem Jackpotem a už brzo vydáme první tracky. Také připravuji něco pro televizi, tak doufám, že to vyjde.

10) Děkuji ti za příjemný rozhovor a přeji ti hezký den. Na závěr se jen zeptám, zda je něco, co bys chtěl čtenářkám Kámošky.cz vzkázat, kde mohou najít informace o tobě a kde tě mohou v nejbližší době vidět?

Vše se holky můžou dozvědět na mém facebooku Petr Vojnar, přijímám všechny, tam jsou vždy všechny novinky z mého života. Nebojte se požádat☺ Čtenářkám vzkazuji, že je moc rád přivítám na nějaké z mých akcí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář