Přinášíme ti exkluzivní rozhovor s Albou Rico a Pablem Espinosou, španělskými hvězdami nového seriálu Disney Channel Violetta.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Rozhovor s Pablem Espinosou a Albou Rico ze seriálu Violetta

Práce na seriálu byla velmi zábavná

1) Co mi můžete říct o Violettě?

Pablo: Seriál je o talentované teenagerce jménem Violetta, která se se svým přísným otcem vrací do Buenos Aires, kde objeví svůj doposud nepoznaný obrovský talent. Zjistí, že je úžasná zpěvačka a tanečnice!

Alba: Seriál Violetta se odehrává v umělecké škole Studio 21. V seriálu je hodně hudby, zpívání a tancování, ale také humoru, smíchu a romantiky. Již samotná práce na seriálu byla velmi zábavná.

2) Jak byste popsali své postavy?

Alba: V seriálu hraji postavu jménem Naty a moc mě to baví. Naty se kamarádí s „královnou školy“ Ludmilou a udělá vše, co jí Ludmila řekne. Do jisté míry je Naty jako Ludmilin pejsek.

3) Je Naty jednou ze zlých holek seriálu?

Alba: Na začátku se Naty projevuje jako zlá holka, ale není. Často dostává ostatní postavy do nepříjemných situací, ale později začne pomalu projevovat trochu více lidskosti a laskavosti.

4) Jste si s Naty v reálném životě podobné?

Alba: Naty je někdy trochu praštěná, což já umím z legrace také. Nejsem ale zlá. Nedostávám ostatní do nepříjemných situací.

Prozradím vám tajemství

5) Co nám můžeš říct o své postavě ty Pablo?

Pablo: Ve Violettě hraji kluka jménem Tomás. Mám pocit, že Tomás má hodně silnou vůli, jelikož jeho rodina žije ve dvou zemích. Jeho otec pracuje ve Španělsku, zatím co Tomás žije s matkou, babičkou a bratrancem v Buenos Aires. Má celkem těžký život, musí hodně studovat a pracovat. Na druhé straně dostane stipendium ve Studiu 21, což je skvělé, protože Tomás miluje hudbu.

6) Prozraď nám Pablo, je Tomás romantik?

Pablo: Ha ha! Prozradím vám tajemství. Tomás se zamiluje velmi jednoduše! Vlastně pořád mluví o lásce a romantice.

7) Jste si s Tomásem v reálném životě podobní?

Pablo: Co se týče romantické části, tak si myslím, že jsme podobní. Umím být romantický, ale nejsem tak ztracený jako Tomás. Co máme ještě společného? Tomás je hodný kluk, ale já úplný světec nejsem. Nejsem zlý, ale prostě nejsem takový svatoušek jako Tomás.

8) Co dalšího máte s Tomásem společného?

Pablo: Tomás, stejně jako já, miluje hudbu. Kdykoliv má doma nebo ve škole chvilku, tak skládá hudbu. V tomto ohledu jsme si s Tomásem rozhodně podobní. S hudebním nástrojem strávím klidně celý den!

9) Na jaké nástroje hraješ?

Pablo: Hraji na kytaru, ukulele a banjo, ale kytara je momentálně můj nejoblíbenější nástroj. Jakou hraji hudbu? Rád hraji country, blues a rock z 50., 60., 70., 80. a 90. let.

Hra na kytaru

10) Hraješ v nějaké skupině?

Pablo: Hrál jsem v několika kapelách, ale všechny se rozpadly. Hrával jsem na kytaru a zpíval, což mi hodně pomohlo při natáčení tohoto seriálu. Moc se mi líbí, že Tomás je muzikant, stejně jako já. Ale určitě je těžší hrát v seriál a přitom hrát na hudební nástroj.

11) Proč?

Pablo: Když hrajete v televizním seriálu, musíte dávat pozor na různé věci, jako jsou světla a kamera. Je velmi snadné nechat se během zpívané scény rozptýlit, protože se musíte zároveň soustředit na hraní, zpívání a vše, co se kolem vás děje.

Bylo to vtipné

12) Jakou radu byste dali mladým lidem, kteří by rádi šli ve vašich stopách a stali se herci?

Alba: Myslím, že je důležité si pamatovat, že sny se mohou splnit. Můj se splnil. Vždy jsem chtěla být herečkou a jsem nadšená, že jsem součástí Violetty. Je to opravdu skvělé!

13) Jak jste dostali vaši první velkou roli?

Alba: Toto je moje první velká role! Byl to první casting, na který jsem kdy šla. Když jsem vešla dovnitř, byla jsem hrozně nervózní. Cítila jsem strach a úzkost, bylo to celé trochu šílené. Několik let před tím jsem hrála divadlo, takže to není úplně první role, kterou hraji, ale i tak je to hrozně vzrušující.

14) Pablo, ty máš nějaké zkušenosti s hraním v televizi?

Pablo: Začal jsem s herectvím v divadle u nás na vesnici (Villajollosa), přestěhoval jsem se do Madridu, který nabízí pro herce více příležitostí. Zde jsem získal roli v televizním seriálu Física o Química, pak v seriálu La Pola a v seriálu El Secreto de Puente Viejo. A nyní jsem v Buenos Aires a pracuji s Albou na Violettě.

15) Jaká je vaše nejvtipnější vzpomínka z natáčení seriálu?

Pablo: Mám vtipnou vzpomínku! Jednou jsme točili scénu u Vioetty v obýváku a musel jsem se rychle schovat. Moje postava v tu chvíli neměla v místnosti co dělat, takže když jsem rychle hledal něco, čím bych se zakryl, omylem jsem vrazil do obrovské vázy a shodil jí. Štáb to celé natočil a všichni se začali smát. Naštěstí se ta váza nerozbila. Ale i tak mi bylo trapně. Bylo to vtipné.

16) Co je na natáčení Violetty nejlepší?

Alba: Moc se mi líbí, že liti, kteří jsou součástí štábu, pochází z tolika různých zemí. Někdo je z Brazílie, několik lidí z Itálie, pak já a Pablo ze Španělska. Díky práci na Violettě jsme poznali lidi z celého světa!

17) Když nepracujete, scházíte se se zbytkem štábu?

Pablo: Samozřejmě, že jo!

Alba: Zajdeme na oběd nebo jdeme společně do kina.

Pablo: Také chodíme hrát bowling, když máme čas. Sestavili jsme bowlingové týmy a jsme velmi soutěživí. Je to zábava.

Alba: Je to vtipné, strávíme spolu tolik času během natáčení, že byste pak očekávali, že se po práci už nescházíme, ale je to naopak. Natáčení je pro nás všechny jedinečná zkušenost. Snad to tak zůstane napořád.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář