Kámoška si pro tebe připravila exkluzivní rozhovor se zpěvákem skupiny Mirage, která aspiruje na titul hudební objev roku. Talentovaný Martin Müller má za sebou celou řadu úspěchů, třebaže je mu teprve 15 let. S krásnými tanečnicemi přináší na scénu čerstvý vzduch a zajímavý mix žánrů. Podívej se na zajímavý rozhovor, který přináší řadu zajímavých novinek

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Baví nás společně vystupovat a jako parta se jeden na druhého těšíme.

Baví nás společně vystupovat a jako parta se jeden na druhého těšíme.


1) Ahoj Martine, v první řadě mockrát děkuji za tvůj čas a přejdu rovnou k otázkám. Věnuješ se zpěvu, herectví a dabingu. Pocházíš z umělecké rodiny, nebo co tě vlastně přivedlo k těmto aktivitám a ve které z nich vidíš svou budoucnost?

Z umělecké rodiny nepocházím, ale hudební sluch mám po mámě, která asi, když mi bylo 5 let zpívala s country skupinou. Budoucnost vidím v poctivé práci. Teď můžu těžko hodnotit, který obor se mi stane tím hlavním. Doufám, že to bude kombinace. Dabing mě moc baví. Rád se mu věnují ve volném čase. Skupina je v tuto chvíli pro mě na 1. místě a ve zpěvu se hodlám ještě více zdokonalovat.

2) Skupina Mirage je nový projekt, který si teprve buduje své jméno a získává fanoušky. Jak je to u tebe se stresem při vystoupeních a co říkáš na první ohlasy? Čteš si komentáře a vzkazy lidí na internetu?

Delší dobu se věnují také herectví, kde jsem nabral mnoho zkušeností. Trému vůbec neřeším. Vždycky se na vystoupeních cítím dobře a vnímám publikum. Baví mě sledovat jejích reakce, ať jsou jakákoliv. Mirage funguje teprv půl roku a myslím si, že jsme toho zvládli nacvičit hoooodně. Vím, že komentáře nebudou vždy kladné jako doposud, ale každý má nějaký vkus a styl. Snažím se pravidelně kontrolovat naše účty a odepisovat hlavně fanynkám :-) . Podle statistik našeho managera se sledovanost pomalu a jistě zvedá, takže doufám, že budeme stíhat odpovídat všem.

3) Můžeš nám prozradit nějaké podrobnosti k první desce skupiny Mirage, která má vyjít i v USA? Preferuješ zpívat česky nebo anglicky? Hodně zpěváků je toho názoru, že angličtina je mnohem více simple.

Budu se snažit prozradit co nejvíce ohledně desky ale musím se včas zastavit…abych neprozradil něco, co bychom chtěli zveřejnit později. V současné době má připravovaná deska do USA celkem 7 tracků. V posledních dnech se do hudební produkce zapojili dva vyhlášení producenti, a to: Miloš Steklý (AVESOUND) a Lamount Chapman z Nashvilu, USA. Neustále je okolo té desky rozruch a plány se každým dnem mění. Naše přání s holkama je takové, aby si lidé nemuseli přepínat písničky při poslechu. Aby si CD užili od začátku do konce i s těmi pomalými písničkami. Ke stylu, který děláme se více hodí angličtina, ale čeština samozřejmě nechybí v našem repertoáru.

4) Vaše skladby ovlivňují různé hudební žánry a trendy od hip hopu až po Justina Biebera či skupinu Eurythmics. Zajímalo by mě, co osobně posloucháš nejradši ty a co tobě a dívkám nejčastěji hraje v autě, když jedete na koncert?

Měli jsme nápad natočit duet s nějakým hoodně dobrým raperem. A tak jsme přemýšleli kdo je z české scény pro nás nejzajímavější. Došli jsme k námi poslouchanému Henrymu D. Po několika schůzkách, kdy se Henry pro nás rozhodl…nemohli jsme tomu věřit, že taková hvězda českého rapu bude s námi točit duet. Nejradši poslouchám český punkrock (např. Vypsaná fixa) nebo slovenský hip hop (např. H16). Před posledním vystoupením jsme poslouchali od Záviše skladbu Rolník a rorýsek pořád dokola. Holky poslouchají poslední dobou nejvíce Adéle a Davida Guettu.

5) Venku je první oficiální videoklip ke skladbě Good Bye. Jak a kde probíhalo samotné natáčení a jak ty osobně prožíváš rozchody? Vychází text skladby z tvé osobní zkušenosti?

Natáčení probíhalo v Praze na nábřeží a nedaleko Prahy na vlakové trati. Bylo děsný vedro, na kolejích bylo více jak 40 stupňů, ale přežili jsme to. Jinak se Sárou Válovou, která je mojí hereckou partnerkou spolupráce probíhá velmi dobře. Je důležité mít správné lidi a dobrý štáb. A tímto díky za skvělou spolupráci všem, kteří se podíleli na videoklipu. Rozchody? To musím ještě vyzkoušet :-) . Text vychází jen částečně z mých zkušeností. Měli jsme několik scénářů. Jeden byl i o rozchodu mezi kamarády, ale zvolili jsme tento.

6) Holky, které tancují a vokálně tě doplňují, jsou ozdobou každého vašeho vystoupení. Neměl si obavy z takové převahy dívek na jednoho kluka? Přece jenom my holky musíme mít často poslední slovo a když jsme v převaze, není to žádná sranda.

V tomto případě vedeme skupinu férově a musím uznat, že byly situace, kdy jsme se museli rozhodovat. Dopadlo to vždy klidně a bez zbytečného vysvětlování. Když nastane situace, kdy se holky dohadujou, tak rozhoduju JÁ. A máme nad sebou také svého managera Davida, který rozhoduje o důležitých věcech…

7) Je tady podzim a s ním i začátek školních povinností. Jak pravidelně s holkama zkoušíte a máš už vymyšlený nějaký recept na to, jak skloubit školu společně s Mirage?

Zkoušíme jednou až dvakrát týdně společně, potom každý den pravidelně samy doma. Kloubit to začnu, až bude první průšvih ve škole :-) .

8 ) Od tvého manažera jsem zaslechla, že o tebe mají ve velkém zájem fanynky. Jak zvládáš takovou popularitu a co na to vlastně říkáš? Je ti to příjemné a dovedeš si představit, že tě některá fanynka bude pronásledovat?

Z mého pohledu je to jen malá popularita, která se může za čas vyvinout, ale nechceme předbíhat událostem. Nemáme za cíl být celebrity, ale chceme dělat kvalitní a poslouchatelnou muziku. Baví nás společně vystupovat a jako parta se jeden na druhého těšíme. Po posledním koncertě, kde bylo mnoho holek jsem zaznamenal značné stoupání komentářů na naší facebook stránce. Nedovedu si představit, že by mě někdo měl na každém rohu sledovat a neustále tím otravovat. Soukromí je věc, na kterou si osobně zakládám.

9) Děkuji za rozhovor a pokud chceš, můžeš čtenářkám našich stránek vzkázat vše, co tě jen napadne. Je to tvoje! S pozdravem Kámoška.cz

Sledujte nás, poslouchejte naše písničky, bavte se s námi! Kámošky těšíme se na Vás!!!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář