Sexy modelku a moderátorku můžeš znát například z VIP zpráv na Primě, ve kterých se střídá s Ivankou Gottovou. Rozhovor s Martinou byl velice příjemný a nesl se ve zcela jiném duchu, než ve kterém Martinu většinou prezentují bulvární plátky či servery.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nahlédni společně s Kámoškou pod bahno plné lží a poznej Martinu Gavriely takovou, jaká ve skutečnosti je. Řeč došla nejen na zmíněný bulvár, ale i na vztahy a otravné ctitele, takže se máš doopravdy na co těšit.

Martina Gavriely ví o bulváru své. Krásná modelka momentálně moderuje VIP zprávy. (Foto: TV Prima)

Martina Gavriely ví o bulváru své. Žhavá modelka momentálně moderuje VIP zprávy. (Foto: TV Prima)

1) Ahoj Martino, mnohokrát děkuji za tvůj čas a svolení k rozhovoru. Nebudu zdržovat a raději přejdu rovnou k otázkám. Myslíš si, že způsob, jakým tě prezentovaly média před začátkem VIP zpráv, byl pro tebe plus k popularitě? Není přece jen stresující přesvědčit všechny o tom, že nejsi pouze ta, co se za své tělo nestydí?

Nevím, zda to byl plus či mínus, každopádně to příjemné nebylo. Obzvláště nepříjemné to bylo pro mojí rodinu a děti. Ale kdo by přece četl, že jsem matka dvou dětí a každé ráno vstávám s nimi do školy, vařím, píšu s nimi domácí úkoly a vytírám podlahu jako všechny ostatní matky :-) . Nikdo by to nečetl, a proto si bulvár vymýšlí. Já už jsem se s tím naučila žít a myslím si, že lidi mají mozek, tedy alespoň pár z nich určitě. Udělají si na to svůj vlastní názor.

2) Proč si myslíš, že je svět celebrit a skandálů pro diváky tak zajímavý? Sledovala jsi už předtím bulvární dění?

Ano, sledovala, protože se v něm bohužel pohybuji, takže ať chci či nechci, tak musím. Proč je zajímavý, tak to nemám tušení. Mně to nepřipadá nezajímavé, ale nechápu, jak někoho může například zajímat kde bydlím a s kým, co jím atd. Je to pro mě šílenej zásah do soukromí a nedělá mi to dobře – ostatně jako většině z nás. Takové informace nečtu ani u druhých už z principu.

3) Kdo podle tebe patří k největším celebritám v ČR a je naopak někdo, kdo si podle tebe svou slávu a zájem nezaslouží?

Největší celebrity jsou Karel Gott a Václav Havel. Zbytek je pro mě jen mediální bublina.

4) Média stále řeší tvůj vztah s Ivankou Gottovou. Já se ale raději zeptám, jestli sama sebe považuješ za konfliktní typ? Působíš jako dračice, která si nenechá nic jen tak líbit.

Dračice jsem podle mého názoru ve zdravé míře. Nenechám si nic líbit a nevidím důvod, proč bych měla. Pokud to jen trochu jde a mám možnost a má to smysl, tak se bráním nebo řeknu vlastní názor. S Ivčou vycházíme velice dobře, je to moc fajn holka. Mediální poprask udělaly jen média, protože byla okurková sezóna. Novináři neměli o čem psát, tak si vymysleli kauzu.

5) Jaké byly tvé začátky s modelingem? Bylo to doopravdy tak temné období, jak se nás o tom snaží přesvědčit bulvár.

Nevím, co si pod tímhle jejich sdělením mám představit. Moje začátky v modelingu byly stejné jako u všech dalších modelek okolo. Začínala jsem v 15-ti letech v modelingové agentuře Czechoslovak Models u Milady Karasové.

6) Pokud by ses nevěnovala focení, přemýšlela bys stále o zvětšení prsou? Bylo pro tebe rozhodování o takové kosmetické úpravě hodně složité?

Moje poprsí nemá nic společného s modelingem. Prsa jsem si nechala zvětšit po dětech, protože jsem o svoje přisla, prostě zmizely :-) . Odkojila jsem dvě děti a nevidím důvod, proč bych v dnešní době měla být bez prsou.

7) Vzrostl nějakým způsobem zájem mužů o tvou maličkost v momentě, kdy odstartovaly VIP zprávy?

Nevím, zda-li je to zájem či rovnou hon, ale vzrostl! Je mi to silně nepříjemné, někteří z nich jsou silně neodbytní. Posílají květiny a dárky na Primu, krouží mi kolem domu a zasahují do mého soukromí. Právě v tuhle chvíli se měním v tygřici, co chrání svá mláďata, a jsem silně arogantní :-) . Nemám ráda bohaté pány v kravatách a v drahých autech s loktem z okénka. Nikdy jsem takové pány neměla a mít nebudu. Tudy cesta opravdu nevede.

8 ) Nějaký zarušený tip na to, jak odpálkovat otravného ctitele? Stává se ti často, že se tě muži snaží okouzlit?

Nejdříve jsem tvrdila, že mám přítele, tak ať dají pokoj. Záhy jsem však zjistila, že to mělo opačný efekt, takže jsem přiznala, že jsem sama a teď se to trochu uklidnilo.

9) Má Martina Gavriely nějakou opravdovou kámošku, na kterou se může vždy spolehnout? A jak velkou roli v životě pro tebe hraje přátelství?

Ano, mám pár přátel, které mám moc ráda. Dám za ně klidně ruku do ohně! Většinou to jsou lidé, které znám už od školních let.

10) Děkuji za rozhovor, přeji hodně štěstí a pokud chceš, můžeš závěrem našim čtenářkám sdělit vše, co jen chceš.

Já též moc děkuji za rozhovor a za fajn otázky. Byla to příjemná změna a všem bych chtěla vzkázat, že vše, co čtete v bulváru, je tak z 90 % lež. Pouze asi tak 10 % z toho, co se napíše, je pravda. Hezký den, Martina Gavriely!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • fifinka a difinka

    TRAPNÁ KRÁVA!!!!!!!!!!!!!