Talentovaná zpěvačka, která se chystá prosadit na české scéně, pokecala s Kámoškou o tom, jak moc těžké je vybudovat si jméno v českém showbusinessu, o skupině Naked Angels a celkově všem, co se kolem ní aktuálně točí. Lucka byla velmi vstřícná a ty se tak můžeš těšit na velmi zajímavý pokec se sympatickou holkou, kterou někteří přirovnávají k české Britney Spears.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Lucy se už brzy vydá na sólovou dráhu, ve které vsadí na taneční hudbu (Autorka fotografie: Ywetta Sarah Nikel)

Lucy se už brzy vydá na sólovou dráhu, ve které vsadí na taneční hudbu (Autorka fotografie: Ywetta Sarah Nikel)

1) Ahoj Lucko, mockrát děkuji za ochotu odpovídat na moje otázky a hned jednou začnu. Máš hodně široký záběr – zpěv, herectví a modeling. Kterým směrem se chceš do budoucna primárně profilovat a jak tento trojboj vůbec zvládáš časově? Kdy se tvůj talent začal poprvé projevovat?

Ahoj, začínala jsem fotomodelingem ve 14 letech, poté jsem byla oslovena dcerou Dalibora Jandy-Jiřinou a společně sní a ještě jednou holčinou jsme tvořili takové dívčí trio, které se bohužel rozpadlo. Rozpad skupiny ovšem pro mě neznamenal konec a já se začala intenzivně věnovat zpěvu. Kromě toho jsme zkusila talentové zkoušky na hereckou školu, které jsem úspěšně složila a pak přišli i první menší role. Do budoucna bych se chtěla věnovat hlavně zpěvu a herectví. Na modeling jsem malá a na fotomodeling už stará :-) , ale jsem ráda, že jsem měla ve svém životě možnost být na chvíli fotomodelkou.

2) Je tady období prázdnin, s čímž jsou spojeny festivaly, koupání, cestování a další aktivity. Co konkrétně plánuješ na léto ty? Jak si představuješ ideální odpočinek?

Přes léto budeme trénovat s Julim z kapely Naked Angels choreografie na připravovaná vystoupení, natáčet videoklip a také bych se pomalu chtěla chystat na svou sólo dráhu, takže strávím i velkou část léta v nahrávacím studiu. Také budu spolupracovat s novou hudební internetovou televizí, kde se již toto září objeví můj pořad, takže práce nemám opravdu málo. A ideální odpočinek? S přítelem někde v teplíčku, snad se nám podaří na chvíli od toho shonu utéct k moři, ale dříve jak v září to asi nebude.

3) Když jsem procházala různé články a diskuze, často jsem narazila na přirovnání tvé osoby k vycházející popové princezně typu Britney Spears. Vnímáš to jako kompliment a jaká česká/zahraniční zpěvačka je ti nejbližší.

Britney Spears jsem poslouchala když mi bylo deset, tehdy to byla ta osoba ke které jsem vzhlížela, ale nikdy jsem neměla tendenci jí kopírovat, nebo kohokoliv jiného. Britney si mi líbila v dobách kdy začínala, nyní ji už nevyhledávám. Co se týče zpěvu nemám vzory, ovšem každou zpěvačku obdivuji pro to, co dokázala. Ono se to možná nezdá, ale je to opravdu dřina a práce na dobré CD je jako stavba katedrály. Zahraniční ikonou je pro mě Celine Dion a českou zpěvačkou Lucie Bílá to bez pochyby.

4) Každý umělec se svou tvorbou snaží přiblížit určité konkrétní skupině lidí. Koho by si ráda oslovila ty? Četla jsem, že texty si píšeš sama. Co je na tom pravdy a kde hledáš inspiraci?

Konkrétní skupina lidí to je těžké, ale zaměřit se na širší publikum ve věku 14-30let. Uvidíme jak se nám to podaří. Texty pro kapelu Naked Angels jsme si většinou psali s Julim sami a doplňovali jsme se. Inspiraci bereme přímo ze života :-) .

5) Je podle tebe v dnešní době možné prorazit jen díky talentu, hezkému zpěvu a kombinaci tvrdé práce s troškou štěstí? Ptám se z toho důvodu, že kariéra mnoha mladých zpěvaček ztroskotala kvůli absenci kvalitního managementu a zázemí nějaké větší nahrávací společnosti. To je všeobecně problém nejen ČR.

Bohužel v dnešní době talent nestačí, vždyť každý rok vychází z konzervatoří desítky zpěváků a herců.Je to o tvrdé práci, mít kolem sebe ty správné lidi, tvrdě makat a hlavně mít štěstí a nikdy nepolevit, jedině pak se dostanete do svého cíle.

6) Ty a ex-vyvolený Juli Csóka tvoříte duo Naked Angels. Nedávno jste vystupovali na jedné akci společně se skupinou LuŠtěLa. Když jsem s holkama dělala rozhovor, ptala jsem se jich, čím se liší od ostatních jim podobných skupin. Tebe se zeptám na to samé. Proč by lidé měli chodit na vystoupení Naked Angels?

S holkami z LuŠtěLy jsem se seznámila na akci v Matrixu, kde jsem byla jako moderátorka za internetovou televizi TYVI.cz, holky jsou fajn a hlavně jsou mladé. A teď zpět k otázce… Čím se lišíme – zpíváme pop smíchaný s R’n’b. Hodně lidí Juliho haní kvůli rapu, ale ono to není klasickej rap, je to náš styl, někomu občas připomíná Leoše Mareše v začátcích :-) , mě to jen říká – ano, vybočujeme. S Julim jsme si hodně blízcí a texty, které se píší, jsou ze života a věříme, že každý si najde v nějaké písničce svůj příběh života.

7) Teď vyloženě ženská otázka. Jako zpěvačka musíš myslet i na svůj image. Kolik času denně strávíš před zrcadlem, kdo ti radí se stylingem a jaký máš ty sama vztah k módě, trendům a nakupování?

I když to možná nevypadá, tak moc času u zrcadla netrávím, běžně chodím ve vytahaných kalhotách, bez make-up, proste jen tak v domácím :-D .
Na vystoupeních mám svojí stylistku, vizážistku, ale mám širší okruh lidí, kteří se mnou spolupracují. Největší poděkování patří Martinu Fialovi, který je skvělý vizážista, kadeřník a stylista.

8 ) Vmíná tvé okolí nějakým způsobem tvou popularitu? Reagují na tebe třeba lidé na ulici? Jak často si někdo řekne třeba o společnou fotku nebo podpis?

Okolí mě zná a ví, že se díky vystupování nijak neměním, jen u spolužáků ze základky je to trochu znát, že mě berou jinak, když se občas sejdeme. Nejsem celebrita, nejsem star, ještě jsem nic nedokázala, tak rozhodně na ulici ne :-) . O podpis si většinou řeknou na koncertě, i když bych kecala, že už si párkrát lidé nenapsali přes Facebook.

9) Kdy se mohou fanoušci těšit na nějaké větší novinky a překvapení, které pro ně chystáš?

Kromě desky kapely Naked Angels, která se pokřtí v září 2010, se chystám na sólovou dráhu zpěvačky, kde se budu více věnovat tanečnější hudbě.
A jinak se na všechny těšíme společně s Julim na hudební internetové televizi ALL Television, kde budeme mít od září svůj pořad.

10) Mockrát děkuji za rozhovor, přeji hodně úspěchů a hlavně hezké léto. Pokud chceš, můžeš závěrem čtenářkám Kámošky napsat vše, co jen chceš. Je to už jen tvoje!

Za 1. Chtěla bych všem popřát krásné léto.
Za 2. Běžte si za svým cílem a nikdy nepolevujte, jedině tak se vám splní všechny vaše přání.
Za 3. Mějte se krásně a ahoj, Lucy :-)

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Law

  Je krásná, věřím, že to někam dotáhne…

 • chombaX96

  juli je porad kocour :-D oxoxox

 • Monty

  Je to pěkná holka, držím jí palce, ale popravdě bych to neviděl moc optimisticky… těhle mladejch zpěvaček je strašně moc dneska

 • PABLO

  Krásná, talentováná, radost pohledět ! Slyšel jsem ji zpívat a báječný to pro můj sluch byl zážitek, fandím Lucy Junk!