Přináším ti exkluzivní rozhovor s Leo Beránkem, kterého můžeš znát nejen díky jeho účinkování v primácké reality show Hotel Paradise, ale také díky čerstvému videoklipu k hitu Nová Doba. Leo se rozpovídal nejen o připravovaných akcích. Řeč přišla také na sex, pobyt v Hotelu Paradise a to, kde přišel Leo ke své svalnaté postavě. Kontroluj nejnovější rozhovor!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Je jasný, že pár fanynek přibylo, dokonce dostávám zajímavé nabídky a občas i pěkné fotečky.

"Je jasný, že pár fanynek přibylo, dokonce dostávám zajímavé nabídky a občas i pěkné fotečky."

1) Ahoj Leo, předem díky za tvoje odpovědi a čas, který rozhovoru pro naše čtenářky věnuješ. Ostatně právě ony si o rozhovor s tebou píší snad každý den a některé z otázek jsou právě od nich. Já ale určitě musím začít žhavou novinkou, kterou je videoklip k singlu Nová doba. Jak se ti s Mad Skillem spolupracovalo a jak probíhalo samotné natáčení?

S Mad Skillem se mi spolupracovalo velmi dobře, vždy byl můj sen, aby mi producent jako on udělal beat a byl podepsanej pod mojí skladbou. Jeho beaty jsou na české poměry absolutně nadčasový a přesně něco takového jsem chtěl udělat. Natáčení probíhalo v Bratislavě v ateliéru. Podílelo se na tom spousta lidí, jak z produkce, tak maskérky, kostymérky, zvukaři, kameramani a samotní herci. Klip se natáčel dva dny a teprv tam jsem si uvědomil, jakou práci obnáší natočit něco takového a dát dohromady všechny věci kolem. Nakonec se vše povedlo a pořádně jsme se opili místní pálenkou :-) .

2) Je videoklip předskokanem něčeho většího? Dočkáme se třeba celého alba, nebo půjdeš cestou jednotlivých singlů?

Tento videoklip se jmenuje Nová Doba, stejně jako připravované album, které se, doufám, podaří dotočit a vydat na podzim.

3) Na YouTube jsem si všimla traileru na klip Pimp My Ass. Nebudu po tobě chtít přesný datum releasu finálního klipu, ale radši se zeptám, jestli jsi na zadky a jak si sehnal holky, které v klipu hrají? Jsou to nějaké kámošky?

Ano, jsem na zadky a to hodně, je to část těla, která mě ze všeho nejvíc u ženy přitahuje. Někdo má rád dlouhé nohy, velké prsa atd. Pro mě je nejvíc zadek, musí být pěkně kulatý a velký, ať je za co chytit. No a o tomhle je tento singl s videoklipem, kterej nese název Pimp My Ass, neboli vylepši můj zadek. Klip vyjde až na konci léta, každopádně pánové se mají na co těšit, bude na co koukat. Holky, co jsou v klipu, jsou moje kamarádky, se kterýma jsem si blízký :-)

4) Hudbě a rapu se věnuješ už od základky. Někteří lidé si ještě dobře pamatují song Bounce Bounce. Čím to je, že pak o tobě poměrně dlouho nebylo slyšet? Neříkej mi, že si se zavřel do posilovny a hudba šla na vedlejší kolej…

Přesně takhle to bylo. Začal jsem sportovat, konkrétně jsem začal dělat thajský box. Našel jsem něco, co mě úplně pohltilo, plus jsem potkal spoustu nových lidí a kamarádů, vše ostatní šlo stranou. Bylo mi 16, přišel jsem do gymu pod vedením Jana Vávry, hubený, bez svalů a vždy jsem dostával akorát přes tlamu. Za 3 měsíce jsem byl vyrýsovanej jak herci ve filmech a měl jsem fyzičku jak dostihovej kůň. Našel jsem něco, kde člověk sice každý den potí krev, ale zároveň na sobě vidí změnu a je každným dnem rychlejší a lepší. To se nedá takhle popsat. Prostě mě to uplně pohltilo a vše ostatní šlo stranou, dokonce i holky, párty, alkohol atd.

5) Momentálně objíždíš kluby po celé ČR a SK, přičemž na jednotlivé akce natáčíš originální pozvánky. Kde najdou fanynky aktuální info a je možné se s tebou na párty vycvajknout, eventuelně tě pozvat na panáka vodky?

Jasně, zrovna jezdíme tour. Fanoušci se dozví veškeré informace na mém Facebooku Leo Beránek. Je tam vypsáno, kdy a v jakém městě budeme hrát. Ohledně fotek a vodky je to jasné, vždycky to dopadne tak, že stojím na baru a musím ustát pořádnou porci panáků :-) .

6) O tvém soukromí se toho až tak moc neví a my nejsme bulvár, abych z tebe tahala rozumy, ale i tak by mě zajímalo, jak to teď po účinkování v Hotelu Paradise máš se ženskýma? Někde jsem četla, že nestíháš odmítat nabídky na sex, protože jsi na trvalé vztahy. To je toho vážně tolik?

Musíš to vše brát s rezervou :-) . Je jasný, že pár fanynek přibylo, dokonce dostávám zajímavé nabídky a občas i pěkné fotečky. Co se týče trvalejch vztahů, tak jich tolik zas nebylo, byly jen dva, ale oba trvaly 2 roky, což si myslím, je na můj věk a na tuhle dobu úspěch. Každopádně ted jsem sám a užívám si.

7) Když už jsem nakousla Hotel Paradise, tak by mě zajímalo, jestli přihlášení do téhle show bylo z tvojí strany spontánní, nebo si nad něčím takovým musel dlouho přemýšlet?

Bylo to naprosto spontánní. Seděl jsem doma u televise, viděl jsem na to reklamu a pár dní na to jsem šel na casting, kde mě vybrali.

8 ) Jak moc ty vůbec koukáš na telku a jaké to je, když se v ní vůbec můžeš sám vidět?

Já se na telku moc nedívam, musím se přiznat, že jsem spíš internetovej fanda, ale občas něco zapnu jako kulisu a díky tomu jsem viděl tu reklamu na Hotel Paradise. Jinak je to zvláštní pocit, vidět tam sebe samotného. Abych řekl pravdu, do teď si to pořád neuvědomuju, přijde mi, že to bylo celý jen sen, strašně mi to tam uteklo.

9) Děkuji za tvé odpovědi a závěrem bych se tě chtěla zeptat ještě na to, jak budeš trávit léto, které nám zrovna začalo? Plánuješ nějakou fér dovolenou?

Rádo se stalo. Tak léto budu trávit určitě na Slapech, kde máme chatu. A co se týče nějaký dovči? Tak tenhle rok to vidím na Ibizu s celou bandou přátel a pěkně si to tam užijeme :-) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Lucka

    Tak se po přečtení jeho myšlenek a po poslechnutí textů jeho “písniček” a shlédnutí videí, cítím o tolik chytřejší. Aneb důkaz toho, že česká kultura jde do kytek. Porotože jestli se někomu může líbit takovej primitivní počin, pak tedy . . . je mi Vás líto.