Přináším ti čerstvý rozhovor s Jitkou Válkovou, který se bude točit nejen kolem modelingu a úspěšného roku 2011, ale hlavně také kolem jejího nového alba ZEMĚ. To nyní můžeš včetně originálního podpisu a věnování přímo od Jitky vyhrát v exkluzivní soutěži u nás na webu. Zajímá tě, co si myslí Česká Miss 2010 o modelingu a bulváru? Neváhej a pusť se do čtení zajímavého rozhovoru!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

"Při vystoupení jsem ráda v kontaktu s publikem, modelka jen předvádí model."

"Při vystoupení jsem ráda v kontaktu s publikem, modelka jen předvádí model." foto: PHOTOJAN.cz

1) Ahoj Jitko, na rozhovor s tebou jsem se doopravdy těšila, a proto nebudu zbytečně zdržovat a přeskočím rovnou na otázky, kterých je celá řada nejen z mojí strany, ale také ze strany našich čtenářek – kámošek, jenž si o rozhovor s tebou prostřednictvím mailu zažádaly. Zajímají je nejen tvoje plány, ale také zhodnocení uplynulého roku a dokonce i nějaké ženské záležitosti. Je tady začátek roku 2012 a tím pádem se rozhodně nabízí otázka týkající se plánů a cílů, kterých chceš tenhle rok dosáhnout. Už víš, co tě čeká a jaký máš názor na novoroční předsevzetí?

Chtěla bych předem všechny dívky pozdravit a popřát jim do nového roku 2012 hodně zdravíčka, to je nejdůležitější. Já sama jsem si žádné předsevzetí nedávala, přeji si, aby ten rok byl stejně a snad ještě více úspěšnější než rok 2011. Chtěla bych v tomto roce natočit svoje první album Země v angličtině a udělat videoklip k jedné z písní alba.

2) V roce 2011 jsi absolvovala celou řadu focení a kampaní, stejně tak jsi se podívala určitě na celou řadu míst nejen u nás, ale i v zahraničí. Na které focení za rok 2011 vzpomínáš nejraději a vzpomeneš si i na nějaký nepříjemný zážitek z modelingové branže, jenž tě minulý rok zaskočil?

Bylo toho opravdu tolik, nejenom focení, ale mnoho akcí, že se mi to vše motá dohromady. Užila jsem si focení na své CD, protože to bylo pro mne poprvé, sama jsem se rozhodla v čem a s kým budu fotit, jak to bude vypadat. Moc mne bavilo se na té práci podílet a vytvořit něco svého, prostě ZE MĚ.

3) Modelky jsou jedním z hlavních témat bulvárních plátků, které dokáží z vykukujících kalhotek udělat zprávu dne. Sleduješ takové zdroje a jak reaguješ na to, když někde narazíš nepravdivý komentář, “šikovně” sestříhané video či absolutní lež? Má cenu proti bulváru bojovat a snažit se bránit?

Kdyby podobné časopisy nebyly, tak nejsme ani my. Lidi tohle zajímalo, zajímá a vždy bude. Když někde taková fotka vznikne a já ji vidím, podivím se, jak to ten fotograf mohl stihnout :-) . Pak se nad tím jen zasměju. Co jiného vám přeci zbývá. Musíte být trochu nad věcí. Řídím se heslem: “Když nejde o život, jde o nic.”

4) Jaký máš vztah k sociálním sítím a celkově moderním technologiím jako jsou třeba chytré telefony typu iPhone a podobně, sleduješ a snažíš se držet trendů? Koukala jsem, že jsi docela aktivní na Facebooku.

Tak právě iPhone jsem dostala pod stromeček a opravdu mne to dojalo, viděla jsem v okolí, jak jsou z něj lidé nadšení. Nikdy jsem netoužila po nejnovějším modelu mobilu a podobně, ale uznávám, že to stojí zato. Co se týče sociálních sítí, tak určitě Facebook, mám tam své fanoušky i přátelé, sice jsem aktivní, ale většinou spíš na stránkách gymnázia, kde řešíme úkoly a podobně. Myslím, že je to součásti dnešního stylu života. Ale při výběru dám přednost přírodě a houbaření, zámečkům a hradům či sportu a turistice.

5) Mnoho našich čtenářek se zajímá o modeling a tvůj příběh jim přijde velice inspirativní. Našla si odvahu a šla si jak do soutěže Československá Superstar, tak později do České Miss 2010. Myslíš si, že právě odvaha je jednou z hlavních ingrediencí úspěchu? Dovedeš si představit, že budeš dělat modeling třeba po dalších deset let, nebo je to pro tebe doopravdy jen třešnička na dortu, jak je uvedeno v životopisu na tvých oficiálních stránkách?

Já se nebráním modelingu vůbec, baví mne také dost, ale zpívání je pro mne opravdu vším, tolik energie lidem přehlídkou dát nemůžete. Při vystoupení jsem ráda v kontaktu s publikem, modelka jen předvádí model. Ale je to hezké oboje. Ráda si odskočím, dám na stojan mikrofon a převléknu se, třeba do šatů, a jdu jako modelka. Teď mne ale velice baví i moderování různých společenských akcí, velkou zkušenost mám i díky České Miss, kde jsem mohla moderovat 14 castingů, den po dni, po 14 krajích naši krásné republiky.

6) Když už jsem zmínila soutěž Československá Superstar a sama jsi to nakousla, musím se určitě detailně zeptat na tvé první sólové album ZEMĚ, jenž vyšlo koncem minulého roku. Měla jsem možnost poslechnout si ho u mojí rockové kamarádky a musím říct, že i mě samotnou velmi zaujalo. Můžeš nám přiblížit, co pro tebe tahle prvotina znamená a čím by měla posluchače primárně zaujmout?

Tak úplně prvotní vize bylo hodně rockové CD, nějaký pořádný nářez, jak já říkám. Pak jsme ale s mým skladatelem a producentem Kájou Maříkem vše zvážili. Moje vize byla jasná, musí být rockové, třeba i soft rock… Dále to jsou vlastní české skladby doplněné smyčcovým orchestrem, které mají opravdu nádherné texty (od Juana), tak, aby si je lidé mohly zpívat. No a opravdu velkou radost jsem měla z duetu s Danem McCafertym -zpěvákem skupiny Nazareth, se kterým jsem nazpívala moji oblíbenou píseň a jeden z největších hitů Love Hurts, která je taktéž na mém CD.

7) Tvůj zpěv sklízí v recenzích a článcích velmi dobré hodnocení. Pro krásné tělo pravidelně cvičíš, co tedy děláš pro svůj hlas? Chodíš například na nějaké lekce zpěvu?

Tak moje hlasové cvičení probíhá asi takto, ráno vstanu a pěju si, jdu do koupelny a pěju si, jdu do školy a pěju si, je přestávka a pěju si, jdu ze školy a pěju si, jdu domů ke klavíru a skládám si a pěju si a pořád dokola :-D . Nééé, zatím nemám učitele zpěvu, ale ráda bych co nejdříve začala chodit alespoň na hodinu týdně.

8 ) Přece jenom jsme stránky pro mladé dívky a ženy, a proto se musím zeptat i na módu a styl. Jak často chodíš nakupovat nové oblečení či doplňky a pomáhá ti s oblékáním nějaká vizážistka, nebo si vybíráš outfity ve vlastní režii?

Své oblečení si zatím vybírám sama, snažím se hledat inspiraci všude možně, ať se jedná o různé zahraniční internetové stránky nebo módní časopisy. Nakupuji nejraději přes internet z anglických stránek, kde mají obrovský výběr a velice hezké, originální věci. Co se týče večerních šatů, tak mám naštěstí svoji oblíbenou návrhářku, se kterou spolupracuji a obdivuji ji v její nádherné práci. Je to Beata Rajská, která pro mne dělala šatičky na finále České Miss 2011 nebo na zpívání v mexickém Cancúnu.

9) Na fotkách z různých akcí vždy obdivuji tvoje dokonalé líčení. Dokážeš se nalíčit sama tak, abys byla doopravdy spokojená a přiznáš se našim čtenářkám, od kolika let se pravidelně líčíš? Vyrazíš někdy ven absolutně bez make-upu?

Děkuji, děkuji. Ano, na veškeré akce se líčím většinou sama, tak nějak mi to vyhovuje a znám se, tak vím v čem se cítím dobře a co mi nesluší. Nelíčím se určitě pravidelně, tak od 8. třídy jsem začala s řasenkou, pudrem a leskem. Teď už používám make up, do školy velice lehký a skoro nevýrazný, spíš hydratační, na večer volím hydratační a ke sjednocení barvy pleti. Spíš než sebe ráda maluji druhé. To mne opravdu baví.

10) Slíbila jsem, že otázek nebude mnoho, a proto si další nechám třeba na nějaký další rozhovor. Závěrem bych tii chtěla poděkovat za všechny odpovědi a zároveň také popřát hodně lásky, štěstí a úspěchu do roku 2012. Pokud chceš, můžeš našim čtenářkám sdělit vše, co tě jen napadne.

Chtěla bych poděkovat všem čtenářkám za krásné otázky, kdyby chtěly, mohou navštívit mé stránky www.jitka-valkova.eu nebo písnout na FB. Přeji všem úspěšný rok 2012 a ať se vám splní všechny vaše sny. S pozdravem Jituška…

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář