Kámoška ti přináší exkluzivní rozhovor s rumunskou zpěvačkou, která patří k jedněm z nejhranějších interpretů na evropské, ale i světové klubové scéně. První singl Hot přinesl této krásné zpěvačce obrovský úspěch. Druhé studiové album I Am the Club Rocker u nás vyšlo 19. září a Inna opět dokázala, že tanec a zábava k hudbě neodmyslitelně patří. Podívej se na exkluzivní rozhovor, který se netočí pouze kolem hudby, ale také kolem osobního života a dalších novinek. Inna je tady!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

w

Opravdový club rocker je člověk, který se umí bavit, pařit a užívat si skvělý čas!

1) Ahojky, děkuji za tvůj čas, dovedu si představit, jak moc zaměstnaná v poslední době jsi.

Ahoj, mockrát děkuji za nabídku rozhovoru, jsem ráda, že mohu odpovědět na tvé dotazy.

2) Vím, že k novému albu je velké turné Club Rocker Tour po celém Mexiku. Jak turné prožíváš a co očekáváš od mexických fanoušků?

Jsem moc ráda, že se mohu na turné vydat a nemůžu se dočkat na to, až potkám své mexické club rockery. Jsem s nimi v kontaktu každý den, jsou doopravdy milí a nemohou se dočkat, až společně zapaříme. Pochopitelně všichni fanoušci jsou skvělí a já doufám, že se dostanu ke všem znich a společně ovládneme kluby po celém světě.

3) Pochopitelně hodně cestuješ. Zajímalo by mě, jak trávíš dlouhé hodiny v autobusu či na palubě letadla? Čteš si třeba knihy, posloucháč hudbu nebo se snažíš odpočívat a cestu tzv. zaspat?

Ano, jsem pořád na cestách :-) . Lítám z jedné země do druhé. Mám ráda poslouchání hudby, sledování filmů, odpočinek, čtení časopisů a povídání s lidmi z mého týmu. Vždy záleží na tom, jak moc jsem unavená.

4) Předpokládám, že jsi viděla hodně měst z celého světa, ale měla si čas navštívit nějaké místní památky a zajímavá místa, nebo to zkrátka není tvůj šálek čaje? Turné je asi hodně vyčerpávající.

Navštívila jsem hodně měst, ale ve většině případů mám velmi málo času a musím se hlavně soustředit na přípravu show, rozhovory v televizi či v rádiu, setkání s fanoušky a interview s novináři. Mohu ale říct, že miluji Paříž. Trávím tam hodně času a užívám si nakupování a procházek po ulicích.

5) Teď v říjnu oslavíš své narozeniny (Inna se narodila 16. října 1986). Plánuješ nějakou velkou oslavu pro své přátele a rodinu?

Nemyslím si, že mi můj rozvrh dovolá nějakou velkolepou oslavu, protože momentálně propaguji své druhé album I Am The Club Rocker, což je sama o sobě nejlepší oslava s mými club rockers :-) .

6) Jaký nejlepší dárek si kdy dostala?

Nejlepší dárek byl můj pejsek Bobo.

7) Album I Am The Club Rocker slaví velký úspěch. Mám nějakou představu o tom, co to výraz “Club Rocker” znamená, ale ráda bych znala tvé osobní vysvětlení tohoto pojmu a znala koncept celého alba.

Opravdový club rocker je člověk, který se umí bavit, pařit a užívat si skvělý čas, člověk, který ovládne klub, vychutná si hudbu a žije svůj život naplno! Album vzniklo v produkci Play & Win pro ty, kteří umí pařit a nebojí se ukázat světu, co jsou to club rockers. Album I Am The Club Rocker mě hodně reprezentuje a já doufám, že fanoušky nadchne.

8 ) Na Wikipedii jsem našla, že mezi tvé zdroje inspirace patří David Guetta, Kelly Rowland a Kylie Minogue, ale také třeba Beyonce, Lady Gaga a Shakira. To mě přivádí k mé další otázce. Co si myslíš o Lady Gaga a třeba i jejím alter egu?

Miluji to! Ona je tak kreativní, uznávám ji za to!

9) Jseš hodně aktivní na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter. Čteš si příspěvky a tweety, které se týkají tebe a tvého nového alba? Jak čelíš kritice?

Když mám volno, ráda tweetuji s přáteli a na Facebook dávám fotky a videa. Jejich odezva je pro mě velmi důležitá, stejně jako konstruktivní kritika. Nechci své fanoušky zklamat, protože je mám moc ráda a jsou pro mě důležití.

10) Mockrát ti děkuji za tvůj čas a odpovědi. Přeji ti všechno nejlepší a pokud chceš, můžeš našim čtenářkám a tvým fanynkám v ČR vzkázat vše, co jen chceš.

Milý club rockers z České republiky, nemůžu se dočkat, až se znovu uvidíme a užijeme si party znovu a znovu. Do té doby doby můžete poslouchat mé nové album a ovládnout kluby! Děkuji za rozhovor.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář