Nikdo nemůže mít nic proti, když napíšu, že česko-slovenská hip hopová scéna by bez tohoto člověka nebyla taková, jaká je. Famózní DJ a jeden z nejúspěšnějších producentů ve hře pokecal s Kámoškou nejen o hudbě. Dostalo se na módu, jídlo a třeba i holky. Čekuj zajímavý rozhovor plný žhavého infa, který DJ Wich (vlastním jménem Tomáš Pechlák) poskytl exkluzivně pro naše stránky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

The Man with the Golden Touch má na kontě několik desek, soundtracků a kolaborací s největšími jmény hip hopu.

The Man with the Golden Touch má na kontě několik desek, soundtracků a kolaborací s největšími jmény hip hopu.

1) Festivalové léto je v plném proudu, takže je mi jasné, že se jen tak nezastavíš. Jaká ale byla dovolená na Rhodosu? Jsi takový ten typ, který nedokáže vypnout a i během relaxu u moře se mu hlavou neustále honí nápady na nové projekty/skladby?

No, dovolená to přímo nebyla, byli jsme tam pozváni kvůli třem koncertům a já tam pouštěl i desky. Užil jsme si moře a sluníčko, na kterém se rád vyvalím, ale dělal jsem i nějakou muziku na hotelu. Když jsem déle mimo domov, začínám být nervózní, 8 dní bohatě stačilo a už jsem se těšil zpět do Prahy.

2) S létem je spojeno i nošení krátkých sukní, topíků a dalších sexy outfitů, co my holky nosíme. Pronásledují tě fanynky? Musí mít holka ráda hip hop, aby tě zaujala? A vůbec, našel už si tu pravou?

Občas za mnou chodí holky na koncertech pro podpis, fotku nebo tak, ale vyloženě mě nepronásledují. Ne, hip hop nemusí poslouchat, aby mě zaujala, to je blbost přeci. Tu pravou jsem ještě nenašel, ale to přijde časem samovolně.

3) Před pár měsíci si vyšel s vlastní řadou oblečení Golden Touch Wear. Připravuje se nějaká podzimní kolekce, ve které se dočkají už i holky? Chystají se vedle triček třeba i mikiny?

Letní kolekce je ve výrobě, bohužel máme trochu zpoždění, ale koncem srpna doufám, že bude. Chtěl jsem dělat jen pánský věci, ale psalo mi dost holek, takže do budoucna se i ony můžou dočkat. Tentokrát se objeví i mikiny v dvou barevných variantách a do budoucna celkově víc sortimentu.

4) Jak obsáhlý máš šatník a jak často chodíš nakupovat oblečení a boty? Jaký je tvůj nejoblíbenější model sneakers?

Mám asi 6 narvaných skříní, mám věcí opravdu dost, které ani neunosím a dost často musím udávat oblečení kamarádům, aby se mi uvolnily skříně. Dřív jsme nakupoval hodně často, teď už skoro vůbec, protože dostávám x let hadry a boty od Nike 4x ročně, takže nemusím nákupy řešit. Nejradši mám asi Nike Air Max 90, Air Max 1, 180, BW a Dunks.

5) Nemyslíš si, že hip hopová móda prochází menší revolucí? Před pár lety bych si na většině rapperů nedokázala představit značky jako je Louis Vuitton nebo Gucci. Nepoohlížíš se po nějakých luxusnějších kouscích?

Jo, móda se dost změnila, nosí se menší věci a jak říkáš spousta raperů začíná nosit drahé luxusní značky. Já mám rád oblečení, ale abych utrácel 30 litrů za bundu, to si fakt radši koupím něco do studia nebo jinou techniku.

6) Když už jsme u toho luxusu, musím se zeptat i na to, jestli si konfliktní člověk a jestli si myslíš, že beef k hip hopu zkrátka patří? Přivádí mě k tomu tvoje časté narážky na žebrácké video “luxusního” rappera El Nina a třeba i to, jak si reagoval na Gipsyho rozhovor pro iDnes.

Jsem absolutně nekonfliktní člověk, ale když je potřeba, tak se jasně ozvu. Na YouTube se dneska nahrává spousta takových videí, jak známé osobnosti chodí po luxusních shopech a točí se u toho jak nakupují, ale v podání El Nina mi to prostě přišlo legrační. Co se týče Gipsyho, dřív jsme ho dost respektoval jako talentovanýho muzikanta, co na sobě maká. U pražský scény neměl žádnej respekt a zkoušel stále nový projekty, až se chytil veřejně s Gipsy CZ. Začal vymetat laciný televizní estrády a prostě začal dělat sračky. Pak v rozhovoru poplival českou scénu a že chce spasit českej rap. Promiň, ale tenhle člověk je obyčejnej chudák, co si nevidí do huby, u mě skončil.

7) Co říkáš na ženský rap u nás v ČR? Sleduješ to trošku a vidíš nějaké talenty? Rodí se nám tady nějaká Gail Gotti?

Nesleduju a žádné talenty nevidím.

8 ) Je nějaký zaručený recept, jak udělat beat, co se líbí ženám? Na Human Writes se ti to nejen podle mého názoru hodněkrát povedlo.

Nedělám beaty pro ženy, ale dělám věci, co se musí líbit mně, musí se mě nějak dotknout. Human Writes možná tak mohlo vyznít, ale to bylo kvůli Hi-Defovi, který hodně témat směřoval právě k ženám.

DJ Wich - Fotografie 1

DJ Wich - Fotografie 1

DJ Wich - Fotografie 2

DJ Wich - Fotografie 2

DJ Wich - Fotografie 3

DJ Wich - Fotografie 3

9) Díky tvému Twitteru vím, že máš rád dobré jídlo. Jaké patří k tvému nejoblíbenějšímu a dokážeš si sám uvařit? Myslíš, že láska prochází žaludkem?

Haha, dobré jídlo mám rád jasně, kdo ne? Mám rád italskou kuchyni, těstoviny, pizzy, štavnatý steaky, omáčky, českou kuchyni třeba knedlo vepřo, nebo svíčkovou. Pikantní thajský směsi, houby, zeleninu atd. Vaření mě baví a občas se mi něco povede, ano láska prochází žaludkem :-) .

10) Díky moc za rozhovor, přeji hezké léto a hlavně hodně úspěchu nejen v hip hopu. Pokud chceš, můžeš našim čtenářkám závěrem sdělit vše, co jen chceš. Je to už jen tvoje!

Ahoj nemáš zač, i já díky. Zdravím všechny vaše čtenářky, užijte si zbytek léta, buďte na sebe opatrné, mějte se rády a nefetujte. Na podzim mi vychází deska s Rascem – AL Capone´s vault a s Nironicem – Nomad 2 – Long way home, tak buďte ve střehu. Čekujte můj Twitter, YouTube a Facebook, kde se můžete stát i mým fanouškem. Díky a mějte se fajn!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Renuše

    MILUJUUUUUUUUUUUUUUUU :-****************** ♥♥