Připravila jsem si pro tebe rozhovor s Lucií Špačkovou, ze které se stala velká osobnost. Je to dáma, kterou je za co chytnout a to se přeci mužům líbí. Díky soutěži – Dívka léta, si získala mnoho přátel a také vysoké sebevědomí. Jak jistě víš, když je víc přátel, je i víc nepřátel. Stala se zní velmi osobitá a charismatická dívka, která si na nic nehraje a porazila řadu slečen, které měly míry 90-60-90, avšak ukázala se Lucie a lidé nic jiného nechtěli. Zeptala jsem se jí na pár otázek.

avatar

Lucie Šubrtová

Všem dívkám bych chtěla jen vzkázat, aby se nebály zkusit něco nového. (foto: David Malík)

Všem dívkám bych chtěla jen vzkázat, aby se nebály zkusit něco nového. (foto: David Malík)

1) Jak by ses představila ostatním? Co bys o sobě řekla?

Jsem společenská, komunikativní, cílevědomá, střeštěná, svéprávná osobnost se spoustou zájmů, obklopena mnoha přáteli, díky kterým jsem se dostala poměrně daleko. Nebýt přátel, nejsem osobnost. Oni jsou důvod, proč si stát za svým cílem, svými sny. Narodila jsem se v Praze a pak jsem 21let žila v malé vesničce. Dětsví jsem si moc neužila, alenelituji ničeho, co jsem kdy udělala :-) .

2) Co tě přimělo se přihlásit do Dívky léta?

Důvodem mé účasti v dívce léta bylo získat nové zkušenosti, ukázat lidem, že svět se netočí jen okolo štíhlých krásek a že i obyčejná boubelka jako já může být modelkou. Můj výskyt v této soutěži však způsobil poprask. Získala jsem si spoustu fanoušků a řadu lidí jsem zaujala. Jsem vděčná všem, kteří mi fandí i kritikům, kterým se má účast příliš nezamlouvá.

3) Chystáš něco nového? Co bys nám prozradila?

Ano mám hrozné spousty plánů – jako fotografka i jako modelka :-) Dostávám různé nabídky a všechny pečlivě zvažuji, protože ne všechny jsou slušné. Chystám promofocení na plakáty pro obchod s bižuterií a také projekt pro psí útulek (vše se ještě plánuje).

4) Vím, že budeš mít novou modní kolekci, na co se můžeme těšit?

Určitě je tato kolekce ještě poměrně v dáli, ale plánuje se realizace mých návrhů, které budou nápadité, lehce výstřední i extravagantní a zároveň elegantní v módních výrazných barvách. Momentálně se tento projekt zpracovává a budou to měsíce práce.

5) Jaký máš názor na štíhlé a naopak baculaté slečny?

Každá žena, dívka, slečna je krásná. Myslím, že nezáleží na váze, ale v určitém smyslu je zde důležité kouzlo osobnosti a charisma. Samozřejmě je určitá hranice, která se nesmí, co se modelingu týče, překročit. Avšak záleží na tom, zda se žena, dívka, slečna, cítí být krásná a zda si alespoň trochu věří.

6) Co děláš momentálně za práci, nebo studuješ?

Na ženu mám poměrně neobvyklé zaměstnání – pracuji jako dělnice na pile, kde zpracovávám dřevo a obsluhuji rozmítací stroje. Je to fyzicky náročná a těžká práce, ale čtyři roky ji obstojně zvládám :-) . Chtěla bych ale změnit povolání.

7) Je někdo, koho obdivuješ? Popřípadně koho?

Nemám sice vyhražený vzor, ale obdivuji všechny, kteří jdou za svým cílem, nebojí se trnité cesty, plné nástrah a cílevědomě si splní svůj sen.

8 ) Jaké jídlo je pro tebe hříchem?

Špagety :-) . Nemusím moc tučná jídla. Spíše lehčí – zeleninové vývary, saláty, rybí pomazánky, hlavně těstoviny.

9) Co bys poradila dívkám, které trpí nízkým sebevědomím?

Všem dívkám bych chtěla jen vzkázat, aby se nebály zkusit něco nového. Mrzí mne, když os spousty slečen slýchávám větu: “Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí.” Takové dívky samy sebe nemají rády, neváží si toho co mají! Jsou jiné hodnoty v životě, než jen vzhled a váha! Jsou to přátelé, rodina, zájmy. Mnoho dívek si neuvědumuje, co vlastně mají. Trpí depresemi. Sebevědomí nezískáte hladovkou, ani nářky vám nepomůžou. Uvědomte si, koho okolo sebe máte. Díky vašim blízkým získáte ztracené sebevědomí, jen si to musíte uvědomit! Svůj život žijete jen jednou, tak ho žijte!

10) Rozhovor je u konce, moc děkuji za tvůj čas, měj se hezky a přeji mnoho úspěchů.

Já též děkuji za rozhovor. Bylo to vyčerpávající :-) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Martina

  Nestacim se divit.Kde tahle slecna bere tolika sebevedomi kdyz v necem keca.Tak za prve na pile pracovala pouze jako delnice a neobsluhovala zadne rozmitaci stroje.Za dalsi odejit musela protoze porusila pracovni kazen a mela stesti ze sla dohodou.Neni to zla holka ale ponekud prehani v tom co rika.Ja ji moc fandim a prala bych si aby se v zivote dostala opravdu hodne daleko ale pro buh uz ze sebe nedelej co nejsi.Jo a mimochodem tak oblibena si tam zase nebyla kvuli naladam ktere si dost casto menila.!!Jinak drzim palce Lucie Tva byvala kolegyne.
  PS:ja te v celku brala…pa Martina

 • http://karinka28.blog.cz Kestrin Coleridge

  kdo to je?!!

 • Ivetinka

  Lucinka je nejlepší a nejhodnější člověk na světě, talentovaná vevšech směrech, budu ji moc fandit, chci další článek o ní!!!!! Autorce se mooooc povedl.

 • Veronika Jasmine

  Té fandím,je suprová :)