Tytam jsou doby, kdy vyrazit na letní festival znamenalo smířit se se špínou a bahnem, zabalit oblečení na odpis a vzít za vděk jedním druhem piva a k jídlu při nejlepším klobásami. Rock for People již několik let soustředí síly do budování širokého návštěvnického servisu a i v letošním roce nabídne nadstandardní služby a několik novinek, které udělají radost nejen dámskému publiku.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Rock for People bude festival De Luxe!

Od relaxu po módní pochoutky

Možnost pohodlného ubytování s naddimenzovaným hygienickým zázemím doplní široké spektrum stánků s občerstvením, kde nechybí ani vegetariánská kuchyně. Nabrané kalorie pak snadno zmizí nejen při divokém tanci na koncertech, ale i na u-rampě či při hraní beach volejbalu. Relaxovat bude možné v některé z chill-out zón nebo například ve festivalovém kině. Módní choutky pak uspokojí nejen festivalový merch, který letos rozšířil nabídku i o šperky a další doplňky, ale i další stánky s oblečením nebo například kadeřnický salón.

Co dalšího nabídne Rock for People?

Pokud jde o kapely, na své si letos přijde opravdu každý. Dramaturgie Rock for People nabízí vše od prověřených jmen jako je Lucie či Biffy Clyro až po mladé talenty v čele s Tomem Odellem nebo The Naked and Famous. Příjemným překvapením jistě budou i showcasové kapely z vybraných evropských talentových přehlídek. 20. ročník Rock for People nabídne od 3. do 5. července v hradeckém Festivalparku osvědčenou kombinaci 200 prověřených jmen a nových talentů doporučených evropskými showcasovými přehlídkami. Aktuálně je v prodeji již pátá limitovaná edice vstupenek v počtu 5000 ks za 1 650 Kč. Stejně jako jednodenní či vstupenky na Večírek lze zakoupit na www.ticketsforpeople.cz. Po vyprodání edice budou vstupenky za cenu 1 750 Kč. Více informací na www.rockforpeople.cz a www.facebook.com/rockforpeople

Rock for People bude festival De Luxe!

Festivalová pláž je připravena

Pro návštěvníky bude vedle běžného kempu připraven i nadstandardní VIP Camp a Camp Plus, jehož součástí jsou jak sprchy, tak keramické toalety. Pro ty, kteří se nechtějí tahat s vlastním stanem, bude k dispozici festivalový Tent Hotel s padesátkou připravených stanů. Zájem je veliký, takže kdo chce mít své jisté, registruje si místo s předstihem. Festivalová pláž slouží nejen k pořádné noční party s vybranými DJs, ale i k příjemnému odpočinku přes den. K zábavě i tanci budou letos opět hrát DJs na Silent Party a osvědčené diskotékové hity namixují vybraní DJs na Evropa 2/Vestax stage.

Nákupy na festivalu

Nepřeberné množství stánků s oblečením, merchandisingem či doplňky potěší nejednu slečnu. Náušnice či tričko oblíbené kapely z festivalu jsou již téměř nezbytným suvenýrem. Ideálně pak ještě nějaký kousek s originální grafikou Rock for People a dokonalý letní outfit je na světě. Ještě si pořídit stylové tetování henou (ti otrlejší samozřejmě mají možnost skutečného tetování), nechat si udělat odvážný festivalový účes v místním kadeřnickém salonu a z městského děvčete je rázem královna festivalu. Pokud by se snad přihodilo, že někomu dojde hotovost, bude mít k dispozici bankomat. Baterku v telefonu v červeném poli jistojistě zachrání nabíjecí pointy. Cennosti ochrání festivalová Úschovna případně samoobslužné Festival Lockers. Pokud jde o vymoženosti moderní doby, je třeba doplnit, že aktuální informace o dění kolem festivalu jsou a budou k dispozici na Rock for People profilech na Facebooku, Twitteru, G+, Instagramu a samozřejmě na mobilní aplikaci, která bude spuštěna každým dnem. O pohodlnou dopravu do města a zpět se postará festivalová kyvadlová doprava. Komu se nebude chtít čekat, jistě uvítá služby ověřeného smluvního taxi, které bude jezdit za předem garantované příznivé ceny.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář