Romantika může mít spoustu podob a každý má o ní rozdílné představy. Přesto jsou věci, kterým romantiku nelze odpárat a tak i nadále budou kralovat ve snech mnoha dívek. Příkladem jsou romantické pobyty, které přinášejí ten správný prostor a okamžiky k prožití romantiky a vyjádření vzájemných citů.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Romantika může mít spoustu podob a každý má o ní rozdílné představy. Přesto jsou věci, kterým romantiku nelze odpárat a tak i nadále budou kralovat ve snech mnoha dívek. Příkladem jsou romantické pobyty, které přinášejí ten správný prostor a okamžiky k prožití romantiky a vyjádření vzájemných citů. A pravděpodobně, jako každá dívka, sníš i ty o romantickém pobytu, který prožiješ po boku svého miláčka. Proč ale zůstávat jen u snů, když si jej můžeš snadno splnit?

Řím, aneb cíl pro romantické duše

Objev krásu a romantiku Říma

Ráj romantiků? Města zamilovaných

Romantika se dá prožít na nekonečně mnoha místech, přesto nejromantičtějších měst, které jsou pro romantiku přímo „ušité“ zas až tak tolik nenajdeš. Jen pár míst se totiž může pyšnit titulem „město zamilovaných“, do nichž spadá mimo jiných i atraktivní Řím. A není se čemu divit. V Římě můžeš navštívit spoustu starobylých, leč okouzlujících památek (např. Koloseum, Piazza di Spagna, Fontána di Trevi), užít si procházek v parcích, plavit se na jezírku v loďce, relaxovat, ochutnat italské pokrmy a skvělé víno a v neposlední řadě se kochat při pohledu na noční Řím. To vše přináší tu pravou atmosféru, která vytváří ideální místo pro romantiky. Určitou zásluhu na oblíbenosti Říma má rovněž i Svatý Valentýn, který za lásku dvou lidí v historii bojoval a díky němuž vznikl romantický svátek.

Objev krásu a romantiku Říma

Slavíš se svým miláčkem brzy výročí nebo chceš uskutečnit romantický pobyt nezávisle na vašem výročí, jelikož už dlouho po takovém pobytu toužíš? Pak tvé přání mohou snadno splnit kupříkladu slevy na pobyty, které ti romantiku v městě zamilovaných zajistí levněji. Díky takovým slevám budete moci společně prožít romantické chvíle ve velkém stylu, aniž byste zruinovali svojí peněženku.

Nenech si ujít parádní slevu

Jestli tě uchvátila představa romantické dovolené, jistě tě bude zajímat, kde slevy na pobyty hledat. V tom případě mám pro tebe parádní tip. Co říkáš na ubytování na dvě noci pro 2 osoby v luxusním hotelu Best Western Hotel ARTDECO v Římě, kde vás oba bude čekat 1x bohatá snídaně, 1x večeře, welcome drink, krásná vyhlídková cesta Římem a turistická mapa města zdarma, při čemž budete mít veškeré památky na dosah? Lákavá představa, viď? To vše oba můžete získat za 6 206 Kč (původně 11 145 Kč) právě nyní na Slevopolis. Pak už vám nic nebrání v tom, užít si tři dny v Římě ve vlastní režii a zažít romantiku, na kterou jen tak nezapomenete.

Řím, aneb cíl pro romantické duše

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář